Swecon SIA Latvija

Volvo artikulētais pašizgāzējs G-Series: kontrolē operatora sniegumu

Volvo Construction Equipment ir uzlabojis savu G-Series artikulēto pašizgāzēju klāstu. Jaunās funkcijas ietver kruīza kontroli, ātruma kontroli braukšanai lejā no kalna un OptiShift, kas nostiprina G-Series pozīciju kā operatoru izvēli numur viens.

Articulated Hauler A30G Stage V

Komfortā strādājošs operators ir produktīvāks operators, un kad jāizvēlas mašīnas darbam, lielākā daļa operatoru dod priekšroku Volvo. Jaunā G-Series palīdz jums saglabāt labu produktivitāti visu un katru dienu – pat vissarežģītākajos apstākļos – pateicoties savam nepārspējamajam komfortam, vieglajai ekspluatācijai un drošībai.

Artikulētais pašizgāzējs A45G Stage VPilnīga operatora vadība

G-Series ir aprīkota ar funkcijām, kas palīdz operatoriem iegūt pēc iespējas vairāk no mašīnas, piemēram, Hill Assist funkcija, iekraušanas un izkraušanas bremzes un dinamiskās Volvo dzinēja bremzes.

Ar jaunākajiem uzlabojumiem šīs funkcijas tagad apvieno kruīza kontrole un ātruma kontrole braukšanai lejā no kalna. Artikulētais pašizgāzējs A45G Stage VOperatori var iestatīt un regulēt kruīza kontroli, lai saglabātu nemainīgu braukšanas ātrumu gludākai un efektīvākai pārvadāšanai, un, strādājot uz leju vērstos slīpumos, jaunā ātruma kontrole braukšanai no kalna ļauj operatoriem saglabāt kontroli un ātrumu. Abu inovāciju rezultāts ir uzlabota drošība, komforts un produktivitāte visos apstākļos.

Ergonomiskā kabīne un intuitīvās vadības ierīces ir veidotas piemērotas visiem operatoriem. Automātiskās funkcijas, piemēram, jaunā OptiShift, kas vēl vairāk uzlabo degvielas ekonomiju un produktivitāti ar ātrākiem cikla laikiem un palielinātu operatora komfortu, palīdz nodrošināt vienkāršāku darbību nesalīdzināmai operatora pieredzei.

Komforts un drošība

Jaunā Volvo artikulētā G-Series ir veidota, lai liktu operatoriem justies daudz ērtāk garu darba maiņu laikā. Unikālā Volvo stūrēšana, izcilais atsperojums, zemie trokšņa līmeņi, brīvā vieta un stabilitāte sniedz savu ieguldījumu, lai samazinātu operatora nogurumu lielākai produktivitātei.

Vienalga, vai esat operators, treneris, tehniķis vai darbinieks, darba vietas drošības ir fundamentāla nozīme, un G-Series nepārspējamā redzamība un efektīvais apgaismojums apvienojumā ar vairākām inteliģentām drošības funkcijām saglabā ikviena cilvēka drošību. Funkcijas, piemēram, izgāšanas atbalsts, palīdz saglabāt operatora un ap mašīnu strādājošo cilvēku drošību pat visprasīgākajās darba vidēs.

Artikulētais pašizgāzējs A40G Stage V