Vislabākie rezultāti vislielākajā ātrumā ar Volvo Active Control

Ar tās automatizētajām strēles un kausa kustībām, jaunā Volvo Active Control sistēma rada pusautonomu ekskavatoru, kas sasniedz izcilu slīpumu ar vienu pogas pieskārienu.

Kurš gan negribētu atvieglot ideālā slīpuma izveidi? Jauniem operatoriem ir grūti sasniegt pareizo dziļumu un leņķi, un pieredzējušiem operatoriem tas var būt... tā teikt... garlaicīgi. Par laimi visi operatori tagad var priecāties, pateicoties ģeniālajai, jaunajai automatizētajai Volvo Construction Equipment slīpuma veidošanas mašīnas vadības sistēmai.

Volvo Active Control ir mašīnas vadības sistēma, ko darbina ar 10 collu Volvo Co-Pilot kabīnes planšeti un sākotnēji ir piedāvāta jaunajam EC220E kāpurķēžu ekskavatoram, bet drīz tiks ieviesta plašāk klāstā. Sistēma vada operatoru caur funkcijām, lai automatizētu rakšanas procesu. Kad sistēmā ir ievadīti nepieciešamie darba parametri un darbs ir palaists ar pogas palīdzību, ekskavators automātiski regulē strēles un kausa kustības, lai veiktu precīzus griezumus, ievērotu vēlamo formu un nodrošinātu pareizo slīpuma leņķi, paveicot to visu ievērojami īsākā laikā.

Labāk paveikts darbs īsākā laikā

Volvo Active Control

Sistēmas priekšrocības ir neapstrīdamas. Piemēram, nodrošinātais ātrums un precizitāte, kas samazina darba laiku gandrīz par pusi (45%), salīdzinot ar parastu greiderēšanu. Un nav nepieciešams darbu pārstrādāt, jo sistēma to paveic pareizi ar pirmo reizi. Arī drošība ir uzlabota, jo sistēma ir tik precīza, ka nav nepieciešams otrs cilvēks, kurš pārbauda dziļumu/slīpumu.

Pilnībā Volvo veidota sistēma, Volvo Active Control vada uzņēmuma Dig Assist lietojumprogramma, un tā izmanto "drive-by-wire" tehnoloģiju ekskavatora elektrohidrauliskās sistēmas vadīšanai. Ar Volvo Active Control automātiskai strēles un kausa kustību regulēšanai operators var pašrocīgi paveikt izcilu darbu - tikai ar kreiso roku vadot mašīnas rokas ātrumu.

Volvo Active Control

Uztraukumam vairs nav pamata

Volvo Active Control pārvalda vairākas funkcijas, lai nodrošinātu perfektu slīpumu, bet arī nodrošina, ka tiek novērsts apdraudējums. Dziļuma ierobežošanas funkcija aptur kausa rakšanu zem iestatītās vērtības, tādējādi izvairoties no saskares ar zināmiem pazemes objektiem. Augstuma ierobežojums palīdz novērst kausa, strēles vai rokas saskari ar elektrības vadiem, griestiem u.tml., iestatot drošu pacēlumu. Visbeidzot pagriešanas žogs novērš mašīnas saduršanos ar sānu šķēršļiem. Var atvieglot mašīnu iekraušanu, pateicoties pagriešanas pozīcijas vadībai, kas ļauj operatoram programmēt kaudzes un kravas automašīnas atrašanās vietu.

Volvo Active Control

Pat apkope ir uzlabota, jo nav hidraulisko vadības līniju, par kurām uztraukties, tadejādi palīdzot vēl vairāk uzlabot mašīnas darbspējas laiku.