Volvo Group: palīdzot atrisināt celtniecības sarežģītākās prasības šodien un rīt.

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) prezentē ilgtspējīgas inovācijas saviem klientiem šodien un rīt izstādē bauma 2019 ar savu līdz šim vismodernāko mašīnu un pakalpojumu klāstu – viss balstīts uz tirgū vadošajām zināšanām no visa Volvo Group uzņēmuma.

Volvo Group ir gatavs pārņemt šovu šī gada izstādē bauma, kas notiks Minhenē, Vācijā. Volvo CE, Volvo Penta, Volvo Trucks un Volvo Financial Services apvieno spēkus, lai piedāvātu integrētu produktu un pakalpojumu paketi ar vienotu tēmu "Būvējot rītdienu". Lepojoties ar šo nepārspējamo sinerģiju, Volvo CE sniegs industrijā pirmo zvērestu radīt elektriskās kompaktās mašīnas līdz 2020. gadam, atklājot savu pirmo kompakto elektrisko ekskavatoru un riteņiekrāvēju. 

Vadošā pakete ar Vislabāko šovā

Volvo Group sniedz enerģiju klientiem visā vērtību ķēdē ar novatorisku produktu un pakalpojumu izturības izrādīšanu savos divos stendos – 2293 m2 iekštelpu stendā Nr. 203 hallē C6, un 5870 m2 āra dzīvajā demo arēnā un papildus 297 m2 āra stendā FM714 sektorā. Papildus divām elektriskajām mašīnām ECR25 un L25, jauno tehnoloģiju produktu pakete ietver arī revolucionāro hidraulisko hibrīdu EC300E, pusautonomo EC220E ar Volvo Active Control automatizētajām strēles un kausa kustībām, un mazo, bet pārliecinošo EC60E, kas nodrošina lielas mašīnas veiktspēju nelielā izpildījumā.
 
Un tas vēl nav viss. Volvo līdz šim kompaktākie asfalta klājēji P2820D un P2870D tiek demonstrēti kopā ar jaunākās paaudzes EW60E, EC750E augstas sniedzamības nojaukšanas ekskavatoru, Volvo vadošo R100E lielizmēra pašizgāzēju un vēl citiem. Kopumā apmeklētāji var apbrīnot vairāk nekā 50 Volvo vismodernākās ceļu un bezceļu mašīnas gan spraigā dzīvajā šovā, gan iespaidīgā iekštelpu izstādē. Pilns komplekts sastāv no 47 celtniecības mašīnām, 6 komerctransportlīdzekļiem, tostarp autonomās Volvo FH un elektrisko kravas automašīnu sērijas, kā arī Volvo Penta dzinēju demonstrēšanas.

Volvo Services šī gada izstādē bauma ir uzmanības centrā, kur katru mašīnu atbalsta speciāli pielāgots pakalpojumu piedāvājums, izmantojot skārienekrānus un citus displejus. Vislielākais notikums būs globālā ActiveCare palaišana, kas ir inteliģents telemātikas pakalpojums, kas apvieno mašīnas stāvokļa uzraudzību un iknedēļas ziņojumu nodrošinājumu, kas kopīgiem spēkiem palīdz samazināt dīkstāves laiku. Turklāt pasākums atzīmēs jaunākā Haul Assist atjauninājuma palaišanu; programmatūru kopu Volvo Co-Pilot saskarnei, kam tagad ir reālā laika izsekošanas karte, lai uzlabotu pašizgāzēju autoparka satiksmes plūsmu, un efektivitāti veicinošā On-Board Weighing funkcija. Turklāt Volvo Financial Services prezentē īpašos piedāvājumus klientiem izstādē bauma ar cenām, kas ir līdz 0,79% zemas.

Koncepta pārvēršana realitātē

Volvo CE nodrošina reālās dzīves risinājumus – ņemot spēku no desmitiem gadu ilgajiem pētījumiem un nododot tirgū produktus, kas ir tīri, produktīvi un palīdz uzlabot pasauli. Lai to ilustrētu, uzņēmums veido tam paredzētu inovāciju zonu, kas detalizēti parāda katru soli šo inovāciju ceļojumā.
 
Šodien izlaistās elektriskās mašīnas atzīmē nozīmīgu brīdi uzņēmuma centienos daudz ilgtspējīgākas nākotnes veidošanā. ECR25 elektriskās un L25 elektriskās mašīnas, kuras pirmās tiks izrādītas no jaunā Volvo zīmola kompakto ekskavatoru un kompakto riteņiekrāvēju elektriskā klāsta, nodrošina nulles izplūdes izmešus, ievērojami zemākus trokšņa līmeņus, samazinātas enerģijas izmaksas, uzlabotu efektivitāti un mazākas tehniskās apkopes prasības, salīdzinot ar saviem parastajiem līdziniekiem.

Partnerības spēks

Vadot Volvo apvienoto preses konferenci kopā ar Volvo Penta un Volvo Trucks, Volvo CE prezidents Melkers Jernbergs komentē: "Mums ir ilgtermiņa apņemšanās veicināt inovācijas ar mūsu novatoriskajiem pētījumiem un attīstību visos mūsu šodienas tirgum gatavajos produktos, kurus pirmo reizi var aplūkot šeit izstādē bauma. Bet mēs to nevaram paveikt vieni. Mūsu nepārtrauktā sadarbība ar visiem mūsu akcionāriem ir pierādījums, kas sadarbība tiešām ir jaunā vadības forma. Mēs ar lepnumu dodamies šajā ceļojumā kopā ar mūsu partneriem, sadarbojoties, lai risinātu vissarežģītākos izaicinājumus, ar kādiem sabiedrība saskaras ilgtspējīgu risinājumu jomā – šodien un rīt."
 
Pēc rekordrādītāju globālās pārdošanas 2018. gada un 12% pieauguma Eiropas tirgū, Volvo Group dodas nākotnē ar finansiālas stabilitātes pozīciju. Vienalga, vai balstoties uz prasmēm un pieredzes, kas iegūta visā Volvo Group, vai sadarbojoties ar ārējiem akcionāriem neskaitāmos projektos, Volvo Būvē rītdienu, ieviešot savas vadošās inovācijas tirgū jau šodien.

 

1. attēls: Melkers Jernbergs pēc elektrisko mašīnu atklāšanas.
2. attēls: Volvo iekštelpu stends bauma izstādē.
3. attēls: Volvo āra stends bauma izstādē.