Stage V: optimizēts rītdienai

Volvo Construction Equipment iepazīstina ar Stage V prasībām atbilstošajiem dzinējiem izstādē bauma Minhenē.

Volvo CE will be delivering maximum power and performance with new engine technology

Dzinēju un celtniecības tehnikas ražotāji saskaras ar līdz šim smagākajiem izmešu izaicinājumiem ar jaunajiem ES Stage V izmešu prasību tiesību aktiem, kas stāsies spēkā šomēnes. Volvo CE nodrošinās maksimālu jaudu un veiktspēju ar jauno dzinēju tehnoloģiju, kas ir soli tuvāk daudz ilgtspējīgākai rītdienai.

Stage V ievieš daļiņu skaita (PN) ierobežojumus visiem dzinēju (19 kW līdz 560 kW) ražotājiem, pieprasot dīzeļdegvielas daļiņu filtrus (DPF) kā daļu no EATS dzinēju uzstādīšanai mašīnās. Turklāt būs pastiprināta uzmanība izmešiem mašīnas izmantošanas laikā.

Dzinējiem ar jaudu, kas lielāka par 130 kW un mazāka nekā 56 kW, ierobežojumi stājās spēkā, sākot ar 2019. gada 1. janvāri. Bet dzinējiem ar jaudu starp 56 un 130 kW tiesību akti stāsies spējā gadu vēlāk, t.i. 2020. gada 1. janvārī. Volvo CE jau ir soli priekšā, jo uzņēmums pieņēma lēmumu ieviest Stage V dzinējus abos jaudas diapazonos jau šī gada sākumā.

Mats Andersons, Volvo CE Mārketinga un pārdošanas atbalsta EMEA tirgus reģionā viceprezidents saka: "Ražotāji pakļauti paaugstinātam spiedienam nodrošināt, ka dzinēji atbilst visstingrākajiem izmešu standartiem, un šie jaunie ES noteikumi ir līdz šim visstingrākie. Tomēr ar ātro Stage V prasībām atbilstošo dzinēju ieviešanu Volvo CE ir pierādījis, ka ir apņēmības pilns veidot daudz ilgtspējīgāku rītdienu mūsu klientiem jau šodien."

Sarežģītais Stage V klāsts ir veidots ne tikai, lai atbilstu šīm stingrajām prasībām, bet arī, lai sniegtu vairākas priekšrocības OEM un operatoriem. Tās ietver:

  • Produktivitāte: optimizē jaudu, lai palielinātu izmantošanu un nodrošinātu labus ienākumus no ieguldījumiem.
  • Darba laiks: nodrošina, ka dzinējs ir izturīgs, uzticams un viegli apkalpojams.
  • Ekspluatācijas izmaksas: samazina degvielas patēriņu un tehniskās apkopes izmaksas.
  • Ilgtspējība: samazina izmešus rūpēm par vidi un noteikumu ievērošanai.

Konkurētspējīgais risinājums būs tāds pats kā esošajiem Stage IV dzinējiem, izņemot to, ka DPF tagad ir nepieciešams mašīnām ar dzinēju jaudu 19-36 kW.

Īpaši uzlabotā sistēma tika pakļauta plašiem testiem vissmagākajos ekspluatācijas apstākļos, lai nodrošinātu, ka tā atbilst klientu vajadzībām šodien un rīt. Jaunā un uzlabotā sistēma nodrošina uzlādes gaisa dzesētāju, kas dzesē gaisa ieeju labākai efektivitātei, un maināmas ģeometrijas turbodzinēju (VGT), kas veidots, lai optimizētu gaisa un degvielas attiecības maiņu turbodzinējā saskaņā ar apstākļu maiņu, vai fiksētas ģeometrijas turbodzinēju ar atkritumu durtiņām (WG). DPF ir veidots, lai iztīrītu dīzeļdegvielas daļiņas vai sodrējus no dīzeļdegvielas dzinēja izplūdes gāzēm, bet dīzeļdegvielas oksidācijas katalizators (DOC) kalpo, lai oksidētu ogļūdeņražus un oglekļa monoksīdu oglekļa dioksīdā un ūdenī.

Pēcapstrādes sistēmas pasīvā reģenerācija novērš neplānotas apstāšanās reizes darba laikā. Šībrīža testi parāda, ka normālos ekspluatācijas apstākļos nebūs nepieciešams veikt reģenerāciju transportlīdzeklim stāvot; izplūdes gāzu temperatūra automātiski tiek saglabāta optimālajā līmenī.

Visbeidzot, izplūdes gāzu recirkulācijas funkcija – gan atdzesētu, gan neatdzesētu – samazina izmešus, recirkulējot daļu izplūdes gāzu atpakaļ dzinējā.

Ar degvielas ekonomiju un maksimālu darba laiku kā Volvo CE galveno prioritāti, klienti var būt pārliecināti, ka viņu mašīnas atbilst visstingrākajiem izmešu standartiem un ir pilnībā optimizētas rītdienas vajadzībām.

Volvo CE izmanto jaunāko tehnoloģiju visā Volvo Group, lai vislabāk kalpotu saviem klientiem. OEM un operatori arī var būt pārliecināti, ka viņu vajadzības tiks ņemtas vērā ar uzņēmuma globālā pēcpārdošanas servisa tīkla palīdzību.