Swecon SIA Latvija

Vienkāršais Volvo hibrīds iestatīts, lai uzlabotu degvielas ekonomiju līdz pat 17%

Gaidāmā EC300E hibrīdekskavatora strēles kustība uz leju uzlādē enerģiju glabājošos akumulatorus, kas tiek izmantoti, lai darbinātu hidraulisko sūkni.

Bieži vien vislabākās idejas ir visvienkāršākās. Volvo CE uztver šo ideju nopietni ar savu ģeniālo jauno EC300E hibrīdu, kas šobrīd veic darbības testus. Pretēji citām sistēmām, kas notver ekskavatora virsbūves pagriešanas enerģiju, lai elektriski palīdzētu dzinējam, Volvo inovatīvais hidrauliskais hibrīds savāc "brīvo" enerģiju, ko rada ekskavatora strēles kustība uz leju, un izmanto to, lai uzlādētu hidraulisko sistēmu.

Jaudīgās un regulārās strēles kustības uz leju uzlādē 20 litru hidrauliskos akumulatorus, kas pēc tam nogādā enerģiju hidraulisko palīgmotoru darbināšanai, kas palīdz darbināt hidraulisko sūkni. Vadāmības un veiktspējas līmeņi ir tādi paši, kā standarta EC300E, tostarp spēja vienlaicīgi darboties ECO režīmā un hibrīda režīmā.

VOLVO-BAUMA-MUNICH-EC300E-02-1920x1400

Ātra atmaksa rakšanas un izmešanas darbos

Visa šī vienkāršā un nesarežģītā gudrība noņem slodzi no dzinēja, un procesa laikā nodrošina par 10-12% zemāku degvielas patēriņu, līdz pat 12% mazāk CO2 izmešu – un tas viss, nezaudējot veiktspēju. Izmantojot ražošanas "rakšanas un izmešanas" darbības (jo īpaši tās ar 90 grādu pagriešanu), šīs vienkāršās pieejas atmaksas laiks var būt nedaudz ilgāk par gadu. Mašīna nodrošina tādus pašus vadāmības un veiktspējas līmeņus, kādus jūs sagaidītu no līdzvērtīgas parastās mašīnas, un līdz pat 17% degvielas ekonomijas uzlabojumu atkarībā no pielietojuma jomas.

Ne tikai ideja ir vienkārša – arī komponenti – sastāvot no tikai dažiem uzliekamiem komponentiem, kurus ir viegli uzturēt.

VOLVO-BAUMA-MUNICH-EC300E-03-1920x1400

Lai gan vēl nav pieejami tirdzniecībā, EC300E hibrīdi pašlaik veic darbības testus klientu darba vietās, lai pārbaudītu tehnoloģiju reālās pielietojuma jomās.

Šādas tehnoloģijas ir vēl viens piemērs, ka Volvo CE pilda savu apņemšanos radīt un attīstīt vēl ilgtspējīgākus un ekonomiskākus risinājumus saviem klientiem. 

Plašāku informāciju, lūdzu, skatiet: https://www.volvoce.com/global/en/this-is-volvo-ce/what-we-believe-in/innovation/ec300e-hybrid

1. attēls: EC300E hibrīds pašlaik veic darbības testus.
2. attēls: Volvo jaunais hidrauliskais hibrīds savāc "brīvo" enerģiju, ko rada ekskavatora strēles kustības uz leju.
3. attēls: šī tehnoloģija palīdz noņemt slodzi no dzinēja.