Jaunais Volvo P8820D ABG asfalta ieklājējs apvieno izmēru un elastību

Jaunais Volvo Construction Equipment D-series modelis ietver jaunu dizainu un jaunas, gudras funkcijas, kas uzlabo uzticamību un produktivitāti.

Volvo Tracked Asphalt Paver P8820D

Jaunais Volvo Construction Equipment (Volvo CE) asfalta ieklājējs P8820D ABG mērķē uz pilnību asfalta ieklāšanas produktivitātē. 2,5 m bāzes asfalta ieklājējs ar liela tilpuma piltuvi un augstas veiktspējas Volvo dzinēju ir jaudīgs asfalta ieklājējs, kas gatavs uzņemties vislielākos asfalta ieklāšanas projektus.

Volvo kāpurķēžu asfalta ieklājējs P8820DSpēcīgs un stabils; 325 mm platās un 3120 mm garās kāpurķēdes apvienojumā ar tā robusto rāmi un komponentiem nodrošina stabilitāti un gludumu visa asfalta ieklāšanas procesa laikā. Šim jaunajam modelim ir arī 13 metru maksimālais asfalta ieklāšanas platums un līdz pat 300 mm ieklāšanas biezums. Ar 14,7 tonnu piltuves tilpumu un lielu konveijera tuneli P8820D ABG spēj sasniegt 1100 tonnu stundā izvadi.

Premium klases Volvo dzinējs ir īpaši pielāgots, lai ievērotu hidrauliskās sistēmas prasības, un apvieno augstu griezes momentu pie zemiem apgr./min. nepārspējamam sniegumam un efektivitātei. Degvielas patēriņu iespējams vēl vairāk samazināt ar inteliģento funkciju ieviešanu, piemēram, adaptīvo ECO režīmu, kas pielāgo dzinēja jaudu darba vietas prasībām. Tas sniedz operatoriem spēju strādāt un samazināt trokšņa līmeņus, palīdzot asfalta ieklāšanas komandai un arī vietējiem iedzīvotajiem. Izolēti komponenti visā mašīnā nodrošina papildus trokšņa samazinājumu.

Liels nenozīmē neelastīgs. Ar pieejamo konfigurāciju klāstu jūs varat sagatavot savu asfalta ieklājēju panākumiem plašā īpašu pielietojuma jomu klāstā papildus asfalta ieklāšanai. Sasniedziet visaugstākos pirmsblīvēšanas līmeņus aiz ieklājēja, veicot, piemēram, bruģēšanu un, strādājot ar cementa bāzi un ar veltni blīvētiem betona materiāliem.

Noturīga kvalitāte

Klienti var paļauties uz šo mašīnu nemainīgiem asfalta ieklāšanas rezultātiem. Volvo dizains koncentrējas uz kvalitāti un darbspējas laiku, un uz P8820D ABG var paļauties katru dienu ar:

Volvo kāpurķēžu asfalta ieklājēju P8820D

  • Palielināti urbja augstuma regulēšanas diapazoni no 120 līdz 200 mm, kas ļauj padot optimālu materiāla plūsmu urbja kanālā plašāka diapazona slāņa biezumam līdz 300 mm.
  • Unikālais Volvo automātiskais kāpurķēžu spriegotājs palielina darba laiku un samazina ekspluatācijas izmaksas. Tas nodrošina precīzāku un stabilāku stūrēšanu, bet izturīgie kāpurķēžu skrāpji vēl vairāk uzlabo gludāku virsmas apdari.
  • Optimālā Volvo patentētā ieklājēja slodzes ierīce nodrošina vienmērīgus rezultātus visa projekta laikā, novēršot aizķeršanos darba uzsākšanas brīdī. Ieklājēja spriegošanas ierīce bloķē vērpes stingrību visā ieklājēja garumā, nodrošinot vienmērīgu darba leņķi visā ieklājēja platumā. Rezultātā rodas vienmērīgs slāņa biezums. Nepārspējama piedziņas jauda un mašīnas vilce nodrošina optimālu spēku visās ieklāšanas situācijās.
  • Gatavs "plug-and-play" mehānisms ar dažādu līmeņošanas aprīkojumu, tostarp 3D līmeņošanu.
  • Soft dock opcija palīdz absorbēt triecienu novietošanas laikā, pateicoties slāpētiem bīdīšanas veltņiem, saglabājot augstu ieklājuma kvalitātes līmeni, lai samazinātu risku, ka aiz ieklājēja paliek pēdas.
  • Ātra un droša apkope. P8820D ABG ir uzlabota apkopes piekļuve svarīgajiem pārbaudes punktiem, izmantojot plaša atvēruma piekļuves lūku operatora platformā. Tas nodrošina vieglu apkopi, samazina dīkstāves laiku un ekspluatācijas izmaksas.

Nepārspējami ieklāšanas rezultāti


Volvo P8820D ABG sader ar augstas veiktspējas ieklājēju klāstu, atkarībā no darbības prasībām un preferencēm. Jūs varat paļauties, ka Volvo nodrošinās nepārspējamus asfalta ieklāšanas rezultātus, ar Volvo ātrās sakabes sistēmu, īpašajiem profila risinājumiem un papildaprīkojuma hidrauliski vadāmajiem gala vārtiņiem.
Volvo kāpurķēžu asfalta ieklājējs P8820D
Būvēti uz desmitiem gadu ilgu inženierijas pieredzi, Volvo ieklājēji nodrošina vislabāko ieklāšanas kvalitāti, vienmērību un gludumu. Ar līdz 13 metru lielu ieklāšanas platumu, P8820D ABG iespējams aprīkot ar Volvo ieklājēju klāstu, kas spēj apstrādāt dažādus materiālus. Volvo piedāvā variomatic ieklājējus un manuālos ieklājējus modelim P8820D ABG. Volvo variomatic ieklājējiem ir astoņas vadīklas (četras uz katra hidrauliskā pagarinājuma), kas nodrošina vienmērīgu un līdzenu, gludu virsmu. Attiecībā uz ekspluatāciju VB79 ieklājējs un VB78 ieklājēji strādās vienā darba vietā, bet VB79 ieklājējiem ir lielāks potenciāls, kad ir nepieciešami īpaši kroņa profili vai ir īpašas noteku prasības. Izbīdāmajiem ieklājējiem ir divas papildus artikulētas daļas, un tie ir regulējami uz augšu vai uz leju par 10% (5,7 grādiem), radot iespēju vieglāk ieklāt neregulārus profilus, izmantojot mazāk materiāla un ar zemākām izmaksām.

Volvo kāpurķēžu asfalta ieklājējs P8820DKas attiecas uz materiāla mērķa blīvuma sasniegšanu, jūs varat paļauties uz īpaši veidotiem Volvo blīvēšanas stieņiem. Atkarībā no pielietojuma jomas un apstākļiem, jūs varat izvēlēties no vienkāršiem vai dubultiem blīvēšanas ieklājējiem gludas, vienmērīgas virsmas nodrošināšanai. Volvo dubultā blīvēšanas sistēma nodrošina visaugstāko pirmsblīvēšanu industrijā.

Unikālās Volvo savienošanas sistēmas ļauj efektīvi un droši mainīt ieklājējus nieka 55 minūtēs un, neizmantojot īpašus rīkus. Turklāt papildus hidrauliskā gala vārtiņu vadība, integrēta ieklājēja panelī, novērš nepieciešamību veikt apgrūtinošu, manuālu regulēšanu. Tas garantē tīru sānu apdari un tur operatorus drošā attālumā no satiksmes. Lai vēl vairāk uzlabotu operatora komfortu un ieklājēja daudzveidību, hidrauliskie gala vārtiņi ir aprīkoti ar jaudas peldošo funkciju.

Operatora izvēle

Volvo asfalta ieklājēji ir pazīstami savā industrijā ar visaugstākā līmeņa operatora komforta nodrošināšanu un, atrodoties P8820D ABG ieklājējā, operatori var izbaudīt ērtas, drošas un produktīvas darba maiņas ar intuitīvām vadības ierīcēm, izcilu redzamību, inteliģentām funkcijām un plašu platformu.
Volvo kāpurķēžu asfalta ieklājējs P8820D Electronic Paver Management (EPM3) sistēma sniedz operatoram pilnu kontroli. Visas pogas ir apvienotas vadības sistēmā un izkārtotas vieglai izmantošanai – ar aizmugures apgaismojumu nakts maiņām. EPM3 ir integrētas funkcijas, piemēram, Settings Manager, kas saglabā pielāgotos individuālu projektu iestatījumus, lai nodrošinātu konsekventu asfalta ieklāšanas kvalitāti katrā darbā, un Service Interval Manager, kas brīdina operatoru par nepieciešamo vai plānoto tehnisko apkopi. Un tas vēl nav viss. Attiecībā uz gudrajām funkcijām P8820D ABG ir ģēnijs.

Volvo Co-Pilot darbināts, Pave Assist nodrošina jaudīgu digitālo instrumentu klāstu, tostarp Material Manager, Thermal Profiling un Weather View, kas ir veidoti, lai atvieglotu operatora darbu, dokumentētu asfalta ieklāšanas procesu un uzlabotu klājuma kvalitāti.

Volvo kāpurķēžu asfalta ieklājējs P8820DIeklāšanas efektivitāti uzlabo arī papildaprīkojuma Smart dock sistēma – tālvadāmi gaismas stieņi, kas nodrošina vizuālus signālus pašizgāzēja vadītājam, lai nodrošinātu, ka viņi pietuvojas un veic iekraušanu asfalta ieklājēja piltuvē visdrošākajā un efektīvākajā veidā. Tā rezultātā ir mazāk pārtraukumu materiāla padevē, samazināta materiāla izniekošana un vienmērīgāka ieklājuma kvalitāte.

Volvo kāpurķēžu asfalta ieklājējs P8820DVisbeidzot operatori var izbaudīt netraucētu redzamību no operatora platformas, pateicoties platajam dzinēja pārsega dizainam un mazākām elektriskajām kastēm. Redzamību vēl vairāk uzlabo stiklotas zonas abās platformas pusēs, izbīdāms sēdeklis un tuvlauka spoguļi sānu skatam. Sešas standarta darba gaismas un papildapgaismojuma komplekti vēl vairāk uzlabo drošību, strādājot naktī, un mājas apgaismojuma funkcija izgaismo platformu uz trīs minūtēm pēc tam, kad ir izslēgts galvenais slēdzis vai ir izslēgta aizdedze. Beidzot darba maiņu, operatori var noglabāt ieklāšanas paneli, ieklājēja konsoli un instrumentu kasti mašīnā un doties prom tukšām rokām, pateicoties jaunajām glabāšanas zonām, un vēl lielākām ērtībām, jo viss ir aizslēdzams ar aizdedzes atslēgu.

Lielāks un labāks kā iepriekš; nav brīnums, ka P8820D ABG ir operatoru iecienītākais asfalta ieklājējs.

 

 

 

 

Galvenās specifikācijas P8820D ABG:

Dzinēja izmešu līmenis Tier 3 EU Stage V
Dzinēja tips Volvo D7E Volvo D8J
Dzinēja jauda kW 182 200
  zs (imp) 244 268
Ar dzinēja apgriezieniem apgr./min 2000
Pamata platums m 2,5
  ft/in (pēdas/collas) 8'2”
Maksimālais klāšanas platums m 13
  ft/in 42'8”
Ieklāšanas ražīgums tonnas/h 1100
  Īsās tonnas/h 1212,5
Maksimālais slāņa biezums mm 300 
  collas 11,8
Piltuves ietilpība tonnas 14,7
  īsā tonna 16,204
Traktora masa kg 17 060 17 350
  mārciņas 37611 38250
Attēla lejupielāde
Augstas izšķirtspējas attēli