Swecon SIA Latvija

Jaunais Volvo EC60E nodrošina lielas mašīnas veiktspēju kompaktā pakā

Nomainot pārliecināto EC55C, jaudīgākais un produktīvākais EC60E Volvo Construction Equipment kāpurķēžu ekskavators ir būvēts ērtai, efektīvai darbībai plašā pielietojuma jomu klāstā.

Volvo Compact Excavator EC60E

Jaunais Volvo Construction Equipment (Volvo CE) EC60E kāpurķēžu ekskavators ir piemērots jebkurai darba vietai – no šaurām vietām līdz lieliem celtniecības projektiem. Šī mašīna piedāvā uzlabotu vilci, nepārspējamu pagriešanas spēku un augstu celšanas kapacitāti, lai ātri sasniegtu izcilus rezultātus. Ar kompaktu dizainu, garu kātu un papildus fiksētu izlici un nobīdes izlici, daudzpusīgais un jaudīgais EC60E ir piemērots lielam pielietojuma jomu klāstam.

Jauda + kontrole = vieglāka, ātrāka darbība

Lai nodrošinātu optimālu sniegumu maiņu pēc maiņas, šī mašīna ir aprīkota ar Volvo Stage V/Tier 4 final dzinēju un regulējamu hidraulisko plūsmu. Efektīvo dzesēšanas sistēmu vada 44,3 kW jaudas, lai novērstu pārkaršanu.

EC60E viegli reaģējošās vadības ierīces nodrošina, ka mašīna dara tieši to, ko operators vēlas, līdzenām kustībām visa darba laikā. Operators var iestatīt mašīnu atbilstoši savam stilam un piemēroties darba vietai vieglākai vadībai un uzlabotai veiktspējai. Operators var regulēt papildus hidraulisko plūsmu, elektrisko dozētāja lāpstu un izlices nobīdes ātrumu, un pielāgot trīs dažādiem darba atbildes režīmiem – "Aktīvs", "Normāls" vai "Maigs".

EC60E ir aprīkots ar uzlabotu hidraulikas sistēmu, kam ir jauns galvenā vadības vārsta dizains. Piedāvājot operatoram papildus funkcionalitāti, kad ir nepieciešama augstāka hidrauliskā plūsma kādai konkrētai kustībai, galvenais vadības vārsts spēj apvienot vairāku sūkņu plūsmu, lai optimizētu mašīnas darbību. Jo īpaši šķirošanai plūsmu var apvienot kāta cilindrā, lai paātrinātu kāta ātrumu.

Volvo mini ekskavators EC60E

Daudzfunkciju instrumentu pārvadātājs

Nepārspējamai daudzpusībai, EC60E var aprīkot ar plaša klāsta izturīgiem agregātiem, kas ir piemēroti plašam pielietojuma jomu klāstam, tostarp komunālajiem pakalpojumiem, būvniecībai, lauksaimniecībai, ainavu iekārtošanai un mežizstrādei. Šos agregātus var viegli nomainīt, lai ietaupītu laiku un samazinātu izmaksas, un mašīnas dizains, hidraulika, caurules un kabīnē esošie slēdži savienojumā ar Volvo agregātu klāstu ļauj EC60E veikt vairāk uzdevumu bez pūlēm.

Jebkādas mehāniskas vai hidrauliskas ātrās sakabes pievienošana ļauj ātri un efektīvi nomainīt agregātus. Ir pieejams pilnīgs kausu klāsts no vispārēja pielietoja pastiprinātiem kausiem līdz grāvju rakšanas kausiem, ļaujot mašīnai strādāt plaša klāsta pielietojumu jomās. Volvo izturīgie hidrauliskie drupinātāji ir pilnībā saderīgi ar EC60E. Plašais drupināšanas rīku (vai daļu) klāsts ir radīts, lai drupinātu visa veida materiālus, un apvieno izcilu sniegumu ar zemiem trokšņa un vibrāciju līmeņiem. Mašīnu var arī aprīkot ar Volvo satvērēju, kas radīts, lai darbotos gan ar Volvo tieši pievienoto kausu, gan ātrajiem savienojumiem, lai paveiktu vairāk iespējamos uzdevumus, tostarp saliekšanu, novietošanu, iekraušanu, pacelšanu un vešanu.

Volvo mini ekskavators EC60E

Volvo mini ekskavators EC60EZemākas izmaksas, lielāks darba laiks

Volvo dzinējs un uzlabotā hidraulika darbojas kopā, lai sniegtu nepārspējamu degvielas efektivitāti. Ar automātisko dzinēja izslēgšanas opciju, ko piedāvā tikai Volvo, dzinējs automātiski apstājas pēc iepriekš atlasīta laika, samazinot degvielas izmaksas un troksni. Standartaprīkojuma ECO režīms palīdz vēl vairāk samazināt rēķinus par degvielu. Kad aktivizēta, funkcija nedaudz samazina dzinēja ātrumu – bet ne sniegumu – kas rada mazāku degvielas patēriņu. Apturēts stundu skaitītājs samazina tehniskās apkopes izmaksas un palielina mašīnas tālākpārdošanas vērtību.

Volvo mini ekskavators EC60EEC60E ir aprīkots ar vairākām apvienotām funkcijām, lai palielinātu mašīnas pieejamību un samazinātu dīkstāves laiku. Apkopes piekļuve zemes līmenī un ērtie eļļošanas punkti samazina apkopes laiku un uzturēšanas izmaksas. Apkopes intervālus var viegli uzraudzīt kabīnē esošajā monitorā, kas parāda atgādinājumus, kad ir nepieciešama uzturēšana.

Šis ekskavators ir aprīkots ar Volvo MATRIS programmatūru, kas analizē operatora uzvedību, lai uzlabotu efektivitāti, palielinātu produktivitāti un samazinātu degvielas un uzturēšanas izmaksas. Volvo arī piedāvā VCADS Pro diagnostikas sistēmu, padarot mašīnas vadīšanu vieglāku.

Volvo mini ekskavators EC60E

Galvenās specifikācijas:

Dzinējs

Volvo D2.6H

Stage V / Tier 4 final
... Nominālā jauda pie 36,7 apgr./s (2200 apgr./min)
...SAE J1995 bruto 44,3 kW (60 ZS)
Kopējais platums 1920 mm
Maks. sniedzamība, standarta/garā svira 6,105 / 6,395 m
Izgāšanas augstums, standarta/garā svira 4,150 / 4,340 m
Rakšanas dziļums - standarta/garā svira 3,695 / 3,995 m
Plēšanas spēks (ISO 6015) 28,8 kN
Atraušana (ISO 6015) 43,3 kN
Darba svars 5 730