Swecon SIA Latvija

Jaunās paaudzes EW60E atklāj vēl lielāku daudzpusību

Volvo Construction Equipment modernizētajam EW60E riteņu ekskavatoram ir uzlabota hidraulika labākai vadībai un uzdevumu veikšanas elastībai – viss vienā daudzpusīgā un degvielu ekonomējošā paketē.

Volvo Compact Excavator EW60E

Nesen modernizētais Volvo Construction Equipment EW60E riteņiekrāvējs tagad ir vēl daudzpusīgāks un jaudīgāks, nekā līdz šim. Ar labāku degvielas ekonomiju un uzlabotu hidrauliku, EW60E atvieglo plašu ekskavatora uzdevumu klāstu.

Starp jaunajām funkcijām ir jaunais hidrauliskais galvenais vadības vārsts, kas sniedz papildus funkcionalitāti. Kad ir nepieciešama augstāka hidrauliskā plūsma kādai konkrētai kustībai, galvenais vadības vārsts spēj apvienot vairāku sūkņu plūsmu, lai optimizētu mašīnas darbību. Īpaši greiderēšanai plūsmu var apvienot rokas cilindrā, lai paātrinātu rokas darbības ātrumu. EW60E ir ne tikai daudzpusīgāks, bet arī daudz efektīvāks. Tas ir pateicoties jaunai dzinēja pārvaldības funkcijai – ECO režīmam. Uzstādīts standartaprīkojumā, ECO režīms samazina dzinēja ātrumu, bet bez ietekmes uz sniegumu, radot degvielas patēriņa samazinājumu.

Sekojiet plūsmai

Augstai vadāmībai, produktivitātei un ērtai darba pieredzei, EW60E ir aprīkots ar viegli reaģējošām vadības ierīcēm, kas nodrošina līdzenas darbības un regulējamu hidraulisko plūsmu. Četru riteņu piedziņa un maksimālais ātrums 30 km/h garantē izcilu mobilitāti gan uz ceļa, gan bezceļa apstākļos. Labi līdzsvarota piedziņa, un priekšējās ass bloķēšanās darba laikā optimālai stabilitātei. Papildus fiksēta strēle un nobīdes strēle nodrošina daudzpusīgu sniegumu darbību diapazonā no šaurām darba vietām līdz lieliem būvlaukumiem.

Volvo mini ekskavators EW60E

Jaunais Volvo dzinējs atbilst gaidāmajām Stage V prasībām. Ar automātisko dzinēja izslēgšanas opciju, ko unikāli piedāvā Volvo, dzinējs automātiski apstājas pēc iepriekš iestatīta laika, samazinot degvielas izmaksas un troksni. Dzinēja neaktivitātes rezultāts ir samazinātas tehniskās apkopes izmaksas un uzlabota mašīnas tālākpārdošanas vērtība.

EW60E ir aprīkots ar vairākām apvienotām funkcijām, lai palielinātu mašīnas pieejamību un samazinātu dīkstāves laiku. Apkopes piekļuve zemes līmenī un ērtie eļļošanas punkti samazina apkopes laiku un uzturēšanas izmaksas. Apkopes intervālus var viegli uzraudzīt kabīnē esošajā monitorā, kas parāda atgādinājumus, kad ir nepieciešama apkope.

Volvo mini ekskavators EW60E

Šis ekskavators ir aprīkots ar Volvo MATRIS programmatūru, kas analizē operatora uzvedību efektivitātes uzlabošanai, produktivitātes palielināšanai, degvielas patēriņa un uzturēšanas izmaksu samazināšanai. Volvo arī piedāvā VCADS Pro diagnostikas sistēmu, padarot mašīnas vadīšanu vieglāku.

Tehniskais raksturojums:

Dzinējs

Volvo D2.6H

Stage V / Tier 4 final

Maks. Jauda 40 apgr./s (2400 apgr./min.)
...Bruto (ISO 14396) 47,3 kW
...Neto (ISO 9249, DIN 6271) 45,2 kW
Summārais izlaušanas spēks (ISO 6015) 43,3 kN 9 730 lbf
Maks. rakšanas sniedzamība 6024 mm 19'9" pēdas-collas
Maks. rakšanas dziļums 3292 mm 10'10" pēdas-collas
Darba masa* 5920 kg 13 050 mārciņas

* Mašīna ar 2,9 m strēli, 1,6 m roku, 0,142 m3 kausu, standarta pretsvaru, buldozera lāpstu