Load Assist tagad standartaprīkojumā Volvo riteņiekrāvējiem Eiropā

Volvo riteņiekrāvēju klienti Eiropā tagad var standartaprīkojumā izmantot produktivitāti uzlabojošo Load Assist mašīnas vadības sistēmu.

Volvo Services Load Assist

Sākot ar 2020. gada janvāri, visi jauno Volvo L120H līdz L260H riteņiekrāvēju modeļu klienti Eiropā saņems Volvo Co-Pilot aparatūru ar izvēles Load Assist lietojumprogrammām iekļautām jau standartaprīkojumā. Sistēma joprojām ir papildaprīkojums modelim L110H.

Volvo Services Load AssistVolvo Co-Pilot parāda mašīnas reāllaika datus kabīnes ekrānā, palīdzot operatoriem palielināt savu produktivitāti, efektivitāti un drošību. Volvo Co-Pilot piegādā datus arī mākonim, lai attālināti varētu piekļūt mašīnas informācijai. Tas padara to par vērtīgu rīku arī autoparka vadītājiem.

Load Assist ir kopējais nosaukums lietojumprogrammu saimei, kas veidota īpaši Volvo riteņiekrāvējiem, un visām šīm lietojumprogrammām iespējams piekļūt Co-Pilot ekrānā. Klienti spēs standartaprīkojumā piekļūt trīs no šīm lietojumprogrammām – instrumentu lietojumprogrammai, kas ietver piezīmju blociņu, kalkulatoru ar mērvienību pārveidotāju un laika ziņām; atpakaļskata kameras plūsmai (lai izvairītos no diviem atsevišķiem ekrāniem kabīnē) un Operator Coaching lietojumprogrammai.

Operator Coaching palīdz nodrošināt, ka operatori izmanto savu Volvo riteņiekrāvēju tā pilnā potenciālā, sniedzot reāllaika padomus saistībā ar problēmām, piemēram, tukšgaitu, bremzēšanu, droseles izmantošanu un transmisijas bloķētāja ieslēgšanu. Ar Operator Coaching operatori sāk saprast, kā viņu darbības ietekmē produktivitāti un efektivitāti, un nosaka uzlabojumu jomas vai nepieciešamās viņu braukšanas tehnikas izmaiņas.

Mašīnas nodrošināšana nākotnei


Klienti standartaprīkojumā saņems arī nepieciešamo aparatūru On-Board Weighing lietojumprogrammai – bet ne programmatūru. Programmatūru iespējams iegādāties atsevišķi, kā un kad klientiem nepieciešams.

On-Board Weighing lietojumprogramma sniedz operatoram reāllaika ieskatu kausa slodzē ar +/- 1% precizitāti. Tas arī parāda informāciju, piemēram, kopējās pārvietotās kravas, ciklu skaitu un, kad savienots ar Volvo telemātikas sistēmu CareTrack, transportēto kravu uz degvielas litru. Ar šo ieskatu operatori un autoparka vadītāji var labāk pārvaldīt produktivitāti un novērst pārāk lielu kravu, kas, turpretī, ierobežo mašīnas nolietojumu, riepu bojājumus un pārlieku lielu degvielas patēriņu.

On-Board Weighing aparatūras uzstādīšanas standartaprīkojumā iemesls ir tāds, ka kabeļu stiprinājumus un spiediena sensorus nevar pievienot vēlāk. Tie ir jāuzstāda rūpnīcā, jo sistēmas precizitāte ir atkarīga no to precīzas novietošanas.

Iekļaujot visu klientiem nepieciešamo informāciju, mēs sniedzam viņiem iespēju vēlāk mainīt savas domas un nodrošināt savas mašīnas nākotnei. Volvo CE nākotnē plāno izlaist vairāk Load Assist lietojumprogrammu, kas arī iespējams izmantos šo aparatūru.

"Padarot Load Assist pieejamu vairāk klientiem standartaprīkojumā un iekļaujot jaunu Operator Coaching lietojumprogrammu, ir skaidrs vēstījums par mūsu apņemšanos vēl vairāk attīstīt Volvo Co-Pilot spējas un nepārtraukti nodrošināt vēl lielāku vērtību mūsu klientiem. Mēs arī palīdzam klientiem sagatavot viņu mašīnas nākotnei," saka Jens Frids, produktu speciālists klientu pakalpojumiem un risinājumiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā.

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Korporatīvo komunikāciju VP
Volvo Construction Equipment
EMEA pārdošanas reģions (Eiropa – Tuvie Austrumi – Āfrika)
Tālr.: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hanna Kičnere (Hannah Kitchener)

SE10
Londona
Tālr.: +44 207 923 5863
E-pasts: hannah.kitchener@se10.com