Swecon SIA Latvija

Kompaktie un veiklie Volvo P2820D ABG un P2870D ABG asfalta klājēji apsteidz konkurenci

Radīti pilsētai P2820D ABG un P2870D ABG ir viskompaktākie asfalta klājēji Volvo klāstā. Kā ideālie partneri mazu un vidēju asfalta klāšanas darbu veikšanai, tie piedāvā zemas ekspluatācijas izmaksas, drošību un operatora komfortu.

Volvo Tracked and Wheeled Pavers

Ja jums ir nepieciešams kompakts asfalta klājējs 1,5 - 4,5 m diapazonā, tad Volvo ir ne tikai viens variants, bet veseli divi. P2870D ABG ir pavisam jauns riteņu asfalta klājējs, bet P2820D ABG ir jaunākās paaudzes kāpurķēžu mašīna – un abas palīdz Volvo vēl vairāk stiprināt un paplašināt tā asfalta klājēju klāstu. Aprīkotas ar funkcijām, kādas parasti ir lielākiem asfalta klājējiem, šīs mašīnas apsola asfalta klāšanas kvalitāti un drošības, efektivitātes un operatora komforta uzlabojumus.

Veidotas daudzpusībai

Atšķirībā no pārējā Volvo asfalta klājēju klāsta P2820D ABG un P2870D ABG rada zemus trokšņu līmeņus, padarot tos piemērotus pilsētās veicamiem projektiem, piemēram, veloceliņu, stāvvietu un gājēju zonu izbūvei. Ļoti efektīvas, jaunās mašīnas arī sola zemu degvielas patēriņu un zemus CO2 izmešus. Ar saviem 55 kW Volvo dzinējiem un perfekti salāgoto hidrauliku, kompaktajiem asfalta klājējiem ir tāda pati klasē labākā piedziņas sistēma, kā lielākajiem modeļiem.

Pateicoties savam kompaktajam dizainam, P2820D ABG un P2870D ABG ir ļoti elastīgs risinājums. Pietiekoši spēcīgi, lai pastumtu padeves kravas automašīnu, tiem materiālu var padot arī citas mašīnas, piemēram, riteņiekrāvējs vai ekskavators. Klienti var izvēlēties starp izplatītāko dubulto konveijeru vai Volvo vienkāršo konveijeru – pēdējam ir funkcija, kas ir unikāla Volvo šajā izmēra klasē, un tā sniedz lielāku izvadi stundā. Īpaši P2870D ABG, šis asfalta klājējs piedāvā šauru (2 m) pagriešanas rādiusu, pateicoties stūres pastiprinātājam.

Volvo kāpurķēžu un riteņu asfalta klājēji

To daudzpusību uzlabo papildus konfigurāciju klāsts, kas ļauj riteņu un kāpurķēžu modeļiem veikt plašāku darbu klāstu. Tās ietver individuāli darbināmus pašizkrāvēja spārnus, ļaujot ieklāt tuvu šķēršļiem, un elektrohidrauliski salokāmais jumts palīdz šiem asfalta klājējiem iespraukties vietās ar minimālu augstuma atstarpi.

Vēl lielākai ērtībai P2820D ABG un P2870D ABG ir pietiekoši mazi, lai tos varētu transportēt kopā ar blīvētāju vienā transportlīdzeklī.

Ērta vadība

Ar tādu pašu darba staciju kā lielākiem Volvo ABG asfalta klājējiem, šajās mašīnās operatori uzreiz jutīsies kā mājās. Lai nodrošinātu maksimālu mašīnas kontroli, Volvo Electronic Paver Management (EPM3) sistēma sniedz operatoriem vieglu piekļuvi pilnam darba funkciju klāstam. Ar tās ērto izkārtojumu un ritentiņu EPM3 sistēma var atvieglot pat vissmagākos maza vai vidēja izmēra asfalta klāšanas darbus. EPM3 ir iebūvēta iestatījumu pārvalde, kas var saglabāt un atsaukt pielāgotus parametrus no iepriekšējiem projektiem. Tas nozīmē ātrāku, augstākas kvalitātes asfalta klāšanu neatkarīgi no pielietojuma jomas.

Volvo kāpurķēžu un riteņu asfalta klājēji

Radīta, lai saglabātu operatoru komfortu un produktivitāti, pilnībā pielāgojamā darba stacija ļauj pārslēgties starp sēdošu un stāvošu pozīciju sekunžu laikā. Vadības paneli kopā ar viegli izmantojamajām vadības ierīcēm var virzīt no vienas asfalta klājēja puses uz otru kā pilnu bloku. To iespējams arī noliekt par 30 grādiem visos virzienos. Elementus aizsargā visiem laikapstākļiem piemērots jumts, kas nāk komplektā ar slīdošiem pagarinājumiem, kas stiepjas pāri operatoram – pat tad, kad ir izbīdīts sēdeklis. Turklāt ir iespēja pievienot stiklotu zonu abās operatora platformas pusēs, kas palīdz nodrošināt lielāku aizsardzību pret vēju. Lai novērstu materiālu zādzības, ir jauni glabāšanas nodalījumi zem jumta un ieklājēja līmenī – un papildus ērtībām visu var aizslēgt ar aizdedzes atslēgu.

Volvo kāpurķēžu un riteņu asfalta klājēji

Labs darījums (P2870D ABG)

Volvo mašīnas raksturo to kvalitāte un inženierijas izcilība – un P2870D ABG nav izņēmums. Spējot braukt ātrumā līdz 16 km/h, kompaktais asfalta klājējs piedāvā nepārspējamu komfortu darba laikā un darbu starplaikos, pateicoties 6x4 riteņu piedziņas šasijai un mašīnas braukšanas līmeņotājiem, kas ir unikāli šajā klasē.

"Aizmugures rāmja pacelšana" ir jauna, unikāla Volvo asfalta klājēju funkcija. Tā ļauj pacelt aizmugures riteņus no zemes, nospiežot ieklājēju uz leju. Tas ir īpaši vērtīgi, ja riteņi ir iestrēguši mīkstā zemē un tos nepieciešams atbrīvot, vai riteņiem nepieciešams ātrs remonts.

Elastīgās mašīnas ir veidotas, lai pielāgotos dažādām pielietojuma jomām.Pareizajās sliedēs (P2820D ABG)

Balstoties uz iepriekšējās paaudzes panākumiem, P2820D ABG asfalta klājējam ir šasijas uzlabojumu klāsts, tostarp 150 mm garuma palielinājums labākam līdzsvaram un vilcei, un izturīgi kāpurķēžu skrāpji gludākai virsmas apdarei. Palielinātam darba laikam un zemākām ekspluatācijas izmaksām šasija ietver automātisku kāpurķēžu spriegotāju – Volvo šajā klasē unikāla funkcija – bet bultskrūves ir ērti izvietotas kāpurķēžu iekšpusē ātrākai un vieglākai kāpurķēžu kluču maiņai.

P2820D ABG asfalta klājējam ir šasijas uzlabojumu klāsts.Līdzināšanas efektivitāte

P2820D ABG nāk aprīkojumā ar Variomatic VB30 blīvējošu un vibrējošu ieklājēju, kam ir robustā ieklājēja vadības sistēma un hidrauliskais ieklājēja kronis. To var pagarināt līdz divkāršam pamata platumam (1,5 m uz 3,0 m). Ieklājēja pagarinājumus var uzstādīt, lai vēl vairāk palielinātu klāšanas platumu, līdz maksimums 4,0 m. Aprīkots ar jauno VB40 ieklājēju, P2870D ABG spēj nodrošināt nepārspējamas kvalitātes ieklāšanu pat lielākos platumos līdz 4,5 m. Ieklājējs nāk komplektā ar diviem iespējamiem pagarinājumiem: 525 mm un 275 mm; otrs ļauj transportēt mašīnu, neizjaucot pagarinājumus un gala durvis.

VB30 un VB40 ieklājēji abi uzkarst līdz 3 °C minūtē, un tiem ir mehānisks vai hidraulisks ieklājēja kronis un nulles ikdienas apkope, uz visu kalpošanas mūžu eļļoti blīvējošie un vibrējošie gultņi. VB40 ieklājējs ir aprīkots arī ar noliecamu celiņu.

Lai vēl vairāk atvieglotu asfalta ieklāšanu, hidrauliski vadāmie gala vārtiņi ir kā papildus priekšrocība, novēršot nepieciešamību veikt manuālu regulēšanu un nodrošinot, ka operatori nenonāk satiksmes ceļā. Ar savu slaido dizainu tie arī palīdz samazināt laiku, kas nepieciešams, lai iegūtu tīru sānu apdari. Jauno radīto ieklājēja šablona konsoli var noliekt un pagriezt jebkurā virzienā, ļaujot operatoram viegli to pozicionēt saskaņā ar darba vietas prasībām un personīgo izvēli. Arī pogu izkārtojums ir optimizēts lielākām ērtībām un komfortam nekā līdz šim.

Maksimāls darbspējas laiks

Ātrākai plānveida apkopei un minimālam dīkstāves laikam P2820D ABG un P2870D ABG asfalta klājējiem ir šķidrumu iztukšošanas caurules, viegla piekļuve akumulatoram iedarbināšanai ar ārēju paneli, un tikai trīs eļļošanas punkti. Arī konveijeram ir visam kalpošanas mūžam ieeļļoti gultņi, kuriem nav nepieciešama apkope.

Pēcapstrādes sistēma sastāv tikai no dīzeļdaļiņu filtra. Tas nozīmē, ka nav nekādu SCR un Adblue prasību, tādēļ nav nepieciešams nomainīt dīzeļdegvielas izplūdes šķidrumu vai veikt SCR apkopi. Tā rezultātā tiek palielināts darba laiks un samazinātas mašīnas ekspluatācijas izmaksas.

Ar CareTrack – Volvo mašīnas uzraudzības sistēmu – ir iespējams piekļūt pilnam telemātikas ziņojumu portfelim. Tas ietver tādas lietas, kā, piemēram, produktivitāti, mašīnas stāvokli un degvielas ekonomiju. Strādājot neatkarīgi vai ar Volvo dīlera atbalstu, klienti var izmantot CareTrack datus, lai samazinātu neplānota dīkstāves laika risku un pārliecinātos, ka viņu P2820D ABG un P2870D ABG asfalta klājēji veic savu labāko darbu.

Galvenās specifikācijas:

T5 / Stage 5

 

 

P2820D ABG

P2870D ABG

 

Dzinēja tips

D3,8H

 

Dzinēja jauda

kW

55,4

 

zs (imp)

74,3

 

Ar dzinēja apgriezieniem

apgr./min

2 200

 

Dzinēja izmešu līmenis

EU Stage V

 

Pamata platums

m

1,74

1,8

 

pēdas

5,7

5,7

 

Maksimālais klāšanas platums

m

4,5

 

pēdas

14,8

 

Ieklāšanas ražīgums

t/h

300 

 

Sh t/h

331

 

Maksimālais slāņa biezums

mm

250

 

collas

9,8

Piltuves ietilpība

t

9

Sh

9,9

Traktora masa

kg

7 950

7 230

7 950

7 230

mārciņas

17.527

15.939

17.527

15.939

*Patiesais asfalta klāšanas rezultāts ir atkarīgs no klājuma biezuma, klāšanas platuma un klāšanas ātruma, un tas mainīsies atkarībā no jūsu darba vietas apstākļiem. Mēs varam jums palīdzēt aprēķināt asfalta klāšanas rezultātu konkrētam projektam.

**Aptuvenais svars, bez papildaprīkojuma. Dīzeļdegvielas tvertne līdz pusei pilna, operators sver 75 kg, ietverts standarta pašizkrāvējs un laikapstākļu jumts.

***Izmantojot pagarinājumus, tiks samazināta maksimālā atļaujamā gradācija.