3 vienkārši veidi, lai samazinātu kopējās ekskavatora ekspluatācijas izmaksas

Ekskavatora ekspluatācijas izmaksas ietver daudz vairāk nekā tikai sākotnējo iegādes cenu. Degvielas patēriņš, apkope un nolietojums spēlē nozīmīgu lomu. Izprotot šos faktorus un izvēloties mašīnu, kas ir aprīkota, lai tos kontrolētu, īpašnieki iegūs vairāk no saviem ekskavatoriem ar mazākām izmaksām.

1. Mainiet darba režīmus un izmantojiet automātiskās tukšgaitas funkciju

Degviela bieži sastāda vislielākās izmaksas, darbinot celtniecības aprīkojumu. Dažos tirgos tas var būt daudz dārgāk nekā darbaspēks, apkope un apdrošināšana. Tas padara degvielas patēriņa samazinājumu par ātru ieguvumu, lai ievērojami samazinātu kopējās ekspluatācijas izmaksas.

Izmantojot Volvo ekskavatoru, operatori var, piemēram, izvēlēties starp deviņiem dažādiem iestatījumiem četros darba režīmos – tukšgaita (I), viegls (F), vispārīgs (G) un smags (H) – lai ļautu salāgot mašīnas jaudu un, attiecīgi, degvielas patēriņu saskaņā ar jūsu darba vajadzībām.

Volvo ekskavatori arī ietver automātiskās tukšgaitas funkciju, kas ļauj operatoram iestatīt mašīnu tā, lai tā automātiski pārslēgtos tukšgaitā, kad mašīna ir bijusi neaktīva noteiktu laika periodu. Tas var būt laika periods starp 3 un 20 sekundēm.

Izmantojot abas šīs funkcijas, operatori var sasniegt industrijā vadošo degvielas ekonomiju – palīdzot pasargāt gan viņu peļņu, gan vidi.

Mainiet darba režīmus

2. Uzmanīgi pārvaldiet tukšgaitas laiku

Pat Volvo CE iekšējos pētījumos nereti nākas redzēt, ka ekskavatori darbojas tukšgaitā apmēram 50% no kopējā laika – lieki dedzinot degvielu, nolietojot komponentus un palielinot darba stundu skaitu.

Savienojot mašīnas ar Volvo CE telemātikas sistēmu CareTrack un pieprasot Insight ziņojumus, īpašnieki var redzēt, cik daudz laika viņu ekskavatori pavada tukšgaitā, un veikt nepieciešamās darbības, lai šo skaitli samazinātu. Reālistisks mērķis būtu apmēram 25%.

Īpašnieki var vērst uzmanību uz tukšgaitas laiku, apmācot operatoru vai diskutējot ar Volvo CE par to, kā vislabāk salāgot mašīnu skaitu un kapacitāti darba vietā saskaņā ar nepieciešamajām tonnām stundā vai izmaksām par tonnu.

Pārņemot kontroli pār tukšgaitas laiku, īpašnieki var samazināt degvielas izmaksas (un ietekmi uz vidi), apkopes izmaksas un nolietojumu.

Uzmanīgi pārvaldiet tukšgaitas laiku

3. Izmantojiet proaktīvu apkopes pieeju

Mašīnu savienošana var arī samazināt apkopes izmaksas. Tā vietā, lai gaidītu, kamēr ekskavators saplīst un veiktu apkopi un remontu, klienti var ar sava izplatītāja palīdzību proaktīvi uzraudzīt mašīnas stāvokli. Tas ļauj klientiem pamanīt potenciālās problēmas un labot tās pirms tām ir kaut mazākā iespēja pārvērsties lielās un dārgās problēmās. 

Volvo CE jaunais Active Care pakalpojums, ko piedāvā izvēlēti izplatītāji, ļauj Volvo proaktīvi uzņemties mašīnas stāvokļa uzraudzīšanas un ziņošanas nastu, sniedzot mašīnu īpašniekiem vairāk laika savu darbu veikšanai. Šis inteliģentais telemātikas pakalpojums apvieno stāvokļa uzraudzīšanu, iknedēļas ziņojumus, trauksmes un apkopes plānošanu. Tas viss palielina darbspējas laiku un samazina klienta izmaksas.

Izmantojiet proaktīvu apkopes pieeju

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Korporatīvo komunikāciju VP
Volvo Construction Equipment
EMEA pārdošanas reģions (Eiropa – Tuvie Austrumi – Āfrika)
Tālr.: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hanna Kičnere (Hannah Kitchener)

SE10
Londona
Tālr.: +44 207 923 5863
E-pasts: hannah.kitchener@se10.com