Volvo īsa rādiusa pagrieziena mini ekskavators ir izcils šaurās vietās

Ar jaudīgo, degvielu ekonomējošo Volvo dzinēju, ideāli salāgoto hidraulikas sistēmu un robusto virsbūvi uzlabotais Volvo ECR88D īsa rādiusa pagrieziena ekskavators piedāvā nepārspējamu produktivitāti, stabilitāti, izmantošanas vieglumu un drošību, strādājot šauros vai ierobežotos apstākļos.

volvo kompaktais ekskavators ecr88d t4f

Kad trūkst vietas, uzlabotais Volvo Construction Equipment ECR88D īsa rādiusa pagrieziena mini ekskavators ir savā elementā nelielās, noslēgtās vietās. Jau tā izcilais degvielas patēriņš tiek vēl vairāk uzlabots, pateicoties divām jaunām funkcijām. Pirmā ir dzinēja automātiskais izslēgšanas režīms, ko var iestatīt, lai tas ieslēgtos pēc neaktivitātes perioda no divām līdz 60 minūtēm. Ir arī degvielas taupīšanas "eko režīms", kas optimizē hidraulikas un dzinēja sistēmu vajadzības.

Lai arī neliela izmēra, uzlabotais ECR88D lepojas ar rakšanas veiktspēju, laušanas un nojaukšanas spēku un celšanas kapacitāti, kas sacenšas ar tā lielākajiem līdziniekiem. 

Pārvietošanās pa darba vietu šajā kompaktajā mašīnā nekad nav bijusi tik viegla, pateicoties automātiskajai divu ātrumu braukšanai optimizētam vilces spēkam un hidrauliskajiem braukšanas pedāļiem vieglai un precīzai ceļa kontrolēšanai. 

Izcilas virsbūves


Ar šauru korpusa dizainu un centrāli novietotu strēli, uzlabotā ECR88D virsbūve ir tik kompakta, ka tā aizmugure pagriežas abu kāpurķēžu robežās. Tas nozīmē, ka ekskavators var piekļūt ļoti tuvu objektiem bez sadursmes riska ar tā aizmuguri, kad tas pagriežas. Bet īsā rādiusa pagrieziens ir arī lieliski piemērots darbam vienā šosejas joslā, samazinot satiksmes plūsmas pārtraukšanu. (Šī funkcija dažreiz var būt līgumu pirmskvalifikācijas nosacījums.)

Uzlabotais ECR88D ir pieejams ar mono strēli (vai papildaprīkojuma divdaļīgu strēli), vairākām rokas konfigurācijām un lāpstu lielākai elastībai. Ir arī platāka līdzināšanas lāpsta, kam ir 600 mm tērauda apvalks. Pateicoties tā stiprinātajai, trīsdaļīgajai, augstas stiepes tērauda X formas rāmja šasijai, ECR88D ir izturīgs un uzticams, un spējīgs izturēt prasīgas darba vides pārbaudījumus. D-Sērija piedāvā dažādas papildaprīkojuma ātrās sakabes un jaunu un plašu oriģinālo Volvo darbarīku klāstu. ECR ekskavatori arī piedāvā klasē vadošos rakšanas dziļumus.
Ātri pozicionēt mašīnu ir viegli, virsbūves pagriešanas un strēles nobīdes kustības veic vienlaicīgi ar vadības sviru, precīzi un bez piepūles. Nepārspējamā hidraulika un sūkņa plūsma arī palīdz nodrošināt ātrākus cikla laikus un labāku rakšanas veiktspēju. 

Jaudīga efektivitāte

Jauns dzinējs nodrošina mazāk izmešu, nepārspējamu veiktspēju un degvielas ekonomiju. Tas rada lielāku produktivitāti un zemākas ekspluatācijas izmaksas.Uzlabotajam ECR88D ir četru cilindru, 43 kW dzinējs.Atbilstoši Tier 4f/ Stage V dzinējam ir atgāzu pēcapstrādes sistēma (EATS) mazākiem izmešiem un vienlaidu darbībai, veiktspējai un produktivitātei – pat reģenerācijas laikā.Palielinātais DPF tīrīšanas intervāls līdz 6000 stundām palīdzēs klientiem samazināt ekspluatācijas izmaksas. Automātiskā tukšgaitas sistēma samazina apgriezienus, ja vadības ierīces ir neaktīvas noteiktu laiku (operators iestata displejā starp trīs un 20 sekundēm), samazinot darbības izmaksas un degvielas patēriņu.

Mazs, bet plašs

Lai arī mazi, D-Sērijas ECR ekskavatori nodrošina nepārspējamu operatora pieredzi — un ērta operatora vide dabiski nodrošina lielāku produktivitāti. Kabīne ir ROPS sertificēta, un tai ir moderns stils ar vispusēju redzamību, ko nodrošina lielais, plakanais stikls. Komfortu nodrošina regulējams sēdeklis, nepārspējama vibrāciju un trokšņa izolācija, ergonomiski roku balsti, ideāli izvietotas vadības ierīces un liela grīdas telpa plašākai vietai pēdām.Papildaprīkojuma strēles nobīdes pedālis pieļauj vienlaicīgu strēles nobīdes un darbarīka darbību. Vairāk iespēju ietver LED gaismas un lietussargs, kas pasargā operatoru no mitruma, kad priekšējais logs ir atvērts, ļaujot turpināt darbu neatkarīgi no laikapstākļiem.

Palielināts darbspējas laiks


Palielinātam darbspējas laikam uzlaboto ECR88D mini ekskavatoru ir viegli apkopt un uzturēt. Visiem pārbaudes un tīrīšanas punktiem var viegli piekļūt no zemes līmeņa, un tie ir sagrupēti zem plaši atverama, aizslēdzama pārsega. Arī strēles un rokas eļļošanas punktiem var viegli piekļūt, un lielākajā daļā pielietojuma jomu eļļošana jāveic tikai ik pēc 10-50 stundām. Visbeidzot, starp tā daudzajām, noderīgajām funkcijām, Volvo papildaprīkojuma CareTrack tālvadības telemātikas sistēma veic pašdiagnostiku, brīdinot operatoru – vai autoparka vadītāju birojā – ja ir konstatēts defekts, papildus tiek uzraudzīts degvielas patēriņš un nākošās apkopes laiks. 

Galvenās specifikācijas:

Dzinējs D2.6H
Maks. jauda, bruto 43 kW
Izlaušanas spēks, ISO

57,2 kN (īsas sniedzamības roka)

56,8 kN (garas sniedzamības roka) 
Izplēšanas spēks, ISO

39.8 kN (īsas sniedzamības roka)

34.4 kN (garas sniedzamības roka) 
Maks. rakšanas sniedzamība 6,97 m (īsas sniedzamības roka)
7,35 m (garas sniedzamības roka)
Maks. rakšanas dziļums 4,13 m (īsas sniedzamības roka)
4,53 m (garas sniedzamības roka)
Ekspluatācijas slodze 8,6 - 9,5 t

* ECR88D ir pieejams Āzijā, Eiropā un Ziemeļamerikā.