Volvo EC750E HR: industrijā visproduktīvākais nojaukšanas ekskavators

Spējot izstiepties līdz 36 m virs zemes un 9,5 m zem zemes, jaunais EC750E HR piesaka sevi kā industrijā visdaudzpusīgākais daudzfunkciju nojaukšanas darbu ekskavators.

Nepārspējams augstu sniedzošs nojaukšanas darbu ekskavators – ar maksimālo smailes augstumu 36 m – jauno Volvo Construction Equipment EC750E HR iespējams arī viegli pārveidot, izmantojot pagarinājumus un dažāda garuma izlices, lai tas kļūtu par daudzfunkciju dekonstrukcijas rīku, kas spējīgs uzņemties plašu būvlaukuma darbu klāstu, tostarp zem zemes un zem ūdens.

Balstoties uz Volvo EC750E vispārēja pielietojuma ekskavatoru, Volvo ir ievērojami pārveidojis EC750E HR augstas aizsniegšanas nojaukšanas mērķiem. 

Smagākais ekskavators Volvo klāstā, EC750E HR ir arī starp industrijas lielākajiem augstas sniedzamības nojaukšanas ekskavatoriem, kas spēj strādāt Stage IV/Tier 4 Final regulētos Eiropas un Ziemeļamerikas tirgos.

Pareizā mašīna katrai pielietojuma jomai

EC750E HR elastības pamats ir, pateicoties piedāvājumam ar diviem augstas sniedzamības nojaukšanas izliču komplektiem un vienam rakšanas izlices komplektam ar pagarinājumu. Garākā no augstas sniedzamības konfigurācijām atļauj 36 m maksimālo smailes augstumu, nesot svarīgu 3,6 tonnu instrumentu (tajā pašā augstumā). Otrai augstas sniedzamības konfigurācijai ir 26 m maksimālais smailes augstums, izmantojot lielāku maksimums 5 tonnu instrumentu. Visbeidzot rakšanas izlices komplekts ar 4,4 m pagarinājumu ļauj sasniegt 18 m smailes augstumu*. Šos komponentus iespējams tālāk konfigurēt – taisns-taisns (augstai sniedzamībai), taisns-saliekts (labākam gravitātes centram un drošai izbīdītai priekšējai darba zonai) un saliekts-saliekts (darbam zem zemes). 

Hidrauliskie modulārie savienojumi

EC750E HR konfigurācijas elastības centrā ir Volvo patentētā hidrauliskā modulārā savienojuma koncepts. Hidrauliskais modulārais savienojums izmanto divu tapu hidraulisko fiksēšanas mehānismu, lai mainītu no augstas sniedzamības uz rakšanas konfigurāciju. 

EC750EHR-nojaukšanas-šasija

Gluži kā modulārais savienojums uz pamata izlices, tagad ir arī otrs hidrauliskais modulārais savienojums uz pagarinājuma izlices. Pagarinātās izlices saskarne ir tā pati, kas rakšanas izlicei, ļaujot ātri un droši iestatīt izlices konfigurācijas leņķi gan pagarinātajai izlicei, gan rakšanas izlicei "saliektā" un "taisnā" konfigurācijā. 

Nojaukšanas darbiem būvēta šasija

Ar stabilu drošību un veiktspēju augstas sniedzamības nojaukšanas darbos, EC750E HR ir pavisam jauna šasija. Īpaši veidota nojaukšanas sektoram, šasija ir smagāka un platāka nekā tā, kas ir pat vislielākajam Volvo EC950E ekskavatoram. Salīdzinājumā ar EC750E, uz ko tā ir balstīts, EC750E HR šasija ir par 0,5 m garāka un 1 m platāka – un tai ir iespaidīgs 4,3 m kāpurķēdes garums.

EC750EHR-nojaukšanas-šasija

Ar papildus 4 tonnu pretsvaru, kas palīdz virzīt EC750E HR mašīnas 100 tonnu svaru, tās lielā svara un platuma nodrošinātā papildus stabilitāte sniedz EC750E HR labu pamatu savai klasē labākajai veiktspējai. 

Radīta, domājot par transportēšanu

Ievelkamajai EC750E HR šasijai ir viegli noņemami kāpurķēžu rāmji un spēja pašam izjaukt/salikt atpakaļ kopā, kas nozīmē, ka EC750E HR pārvietošana starp būvlaukumiem ir salīdzinoši vienkārša. Lielākajā daļā tirgu hidrauliski vadāma augstas sniedzamības izlices komplekta noņemšana, pretsvara nolaišana un šasijas iebīdīšana ir svarīga mašīnas transportēšanai. Ne tikai kāpurķēžu rāmjus ir viegli noņemt, visu pretsvaru, tostarp papildus pretsvarus var noņemt vienā acumirklī, pateicoties spēcīgajai hidrauliskajai noņemšanas sistēmai.

Redzama kontrole

Volvo Care Cab ir perfekta vide augstas sniedzamības nojaukšanas darbiem. Liels stiklots laukums ļauj labi saskatīt darba zonas līnijas, kā arī piepilda kabīni ar dienas gaismu. Ērta un plaša, ar vadības ierīcēm, kas viegli iegulst rokā, kabīne arī hidrauliski noliecas par 30 grādiem, samazinot operatora kakla sasprindzinājumu un nogurumu, strādājot augstas sniedzamības darbos. Turklāt putekļu aizturēšanas sistēma un kamera uz nojaukšanas kāta ir standartaprīkojums, nodrošinot skaidrus attēlus augstas kvalitātes kabīnes displejā. 

Kopējā momenta indikators

EC750E HR standartaprīkojumā nāk ar reāllaika Total Moment indikatoru. Efektīvā slodzes kontroles sistēma, leņķa sensori uz izlices un spiediena sensori uz galvenā cilindra nepārtraukti aprēķina slodzes momenta statusu. Šī informācija tiek grafiski parādīta viegli nolasāmajā kabīnes displejā ar vizuāliem un skaņas operatora brīdinājumiem, kad stabilitātes aploksne tuvojas vai tiek pārsniegta. 

Papildus aizsardzība

Gan operators, gan pati EC750E HR mašīna ir labi pasargāta. Augstas redzamības Volvo Care Cab ir uz rāmja uzstādīts krītošu objektu aizsargs (FOG) un sānu trieciena aizsardzība (SIPS). Pašai mašīnai ir lielas slodzes apakšējais pārsegs, kā arī pagriešanas gredzena aizsargs. Arī izlices un drupinātāja cilindriem ir papildus aizsardzība. 

Iebūvēts nojaukšanas risinājums

EC750E HR iegūst no Volvo ilgās pieredzes, apkalpojot augstas sniedzamības nojaukšanas klientus visā pasaulē. Volvo ļoti pieredzējušo inženieru būvēts un, ietverot uzņēmuma kvalitātes nodrošināšanas praksi, EC750E HR ir pilnīgs Volvo risinājums – dizains, ražošana un pēcpārdošanas atbalsts, uz visiem komponentiem attiecas Volvo garantija. Visa mašīna ir radīta, balstoties uz Volvo prasīgajām specifikācijām, un rūpnīcā uzstādīta efektīvā un iebūvētā nojaukšanas risinājumā.

Tāpat kā visus Volvo ražojumus, šos augstas sniedzamības ražojumus atbalsta zinošu un atsaucīgu pārstāvju tīkls. Piegādājot oriģinālās daļas, Volvo labi apmācītie tehniķi nodrošina risinājumu klāstu, lai klientu mašīnas darbotos produktīvi. 

Volvo augstas sniedzamības nojaukšanas mašīnu klāsts

 

 

 


EC380E HR 

EC480E HR
EC750E HR

Mašīnas svars

(bez instrumenta)

51 tonna

(112 000 mārciņas)

63,5 tonnas

(140 200 mārciņas)

100 tonnas

(221 000 mārciņas)

Maks. smailes augstums

23m

(75 pēdas 8 collas.)

28m

(91 pēda)

36m/26m

(118 pēdas/85 pēdas)

Maks. darbarīka svars

3 tonnas

(6620 mārciņas)

3 tonnas

(6620 mārciņas)

3,6 tonnas/5 tonnas

(8000 mārciņas/11 000 mārciņas)

*Atruna: visas specifikācijas ir pakļautas izmaiņām bez iepriekšēja paziņojuma.
**Mašīnas svars var mainīties dažādos tirgos, pamatojoties uz papildaprīkojuma konfigurāciju.