Swecon SIA Latvija

Volvo CE izlaiž jaunu kompakto ekskavatoru paaudzi

Volvo Construction Equipment jaunie E-Series kompaktie ekskavatori ir veidoti, lai paveiktu smagus darbus šaurās vietās – nodrošinot zemas ikdienas ekspluatācijas izmaksas.

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) E-Series kompaktie ekskavatori nodrošina veiklību un elastību doties, kur vien nepieciešams, lai iesprauktos par visšaurākajās vietās. EC15E, EC18E un EC20E ir mazi, bet izturīgi modeļi, kad nomaina iepriekšējos D-Series ekskavatorus, bet īsa pagrieziena rādiusa ECR18E ir jaunievedums Volvo CE kompaktajā klāstā.

E-Series modeļiem ir kopīga platforma, kas veidota, paturot prātā izturību. Visapkārt esošie tērauda paneļi ir droši padziļināti 10 mm aiz Volvo ekskluzīvā augsta profila čuguna pretsvara, kas prasmīgi nodrošina aizsardzību un rakšanas stabilitāti. Ar mašīnas augstumu tikai nedaudz vairāk par 2 m un maināmi šasiju, kas var sarauties līdz mazāk nekā 1 m – šie jaunie modeļi var piekļūt pat visšaurākajās darba zonās. Tiklīdz tā atrodas pozīcijā, šasija var izplesties līdz 1,35 m papildus stabilitātei. Dizains nodrošina, ka pareizais rāmja stūris, pagriešanas pozīcija un cilindrs paliek uz nepieciešamā ceļa, nodrošinot maksimālu redzamību un samazinātu mašīnas bojājumu risku, strādājot šķēršļu tuvumā.

volvo kompaktais ekskavators

Droša un viegla ekspluatācija


Tas var iespraukties šaurās vietās, bet operatori pamanīs, ka šo kompakto ekskavatoru kabīne ir gan plaša, gan ar daudz brīvas vietas. Ar skārienjutīgām vadības ierīcēm, vienkāršu vadības ierīču izkārtojumu un lieliem pedāļiem, katru jauno modeli ir viegli darbināt – un tie nodrošina gludas kombinētas kustības.

volvo kompaktais ekskavatorsKā ar visām Volvo mašīnām, drošība ir E-Series kompakto ekskavatoru klāsta pamatā. Liela ieejas zona un labi pozicionēts pakāpiens un margas palīdz iekļūt un izkļūt no kabīnes, un, tiklīdz esot pozīcijā, operators ir drošībā, pateicoties labai redzamībai un ROPS/TOPS/OPG1 kabīnei un nojumei standartaprīkojumā. Citas drošības funkcijas ietver bloķējamas vadības ierīces, kas novērš kustību, ja operators nesēž stabili sēdeklī, spilgti oranža drošības josta un zaļa mirgojoša bākuguns, kas palīdz darba vietas vadītājiem viegli apstiprināt, ka operatori vienmēr izmanto drošības jostas. 

Kompaktās mašīnas pārvietojas apkārt daudz biežāk nekā lielās vispārēja pielietojuma mašīnas, bet Volvo ir radījis E-Series, lai tās būtu ātras, vienkāršas un droši transportējamas. Šiem mazajiem brīnumiem ir apgriešanās bloķēšana un četri viegli pieejami piesiešanas punkti uz augšējā rāmja. Pateicoties savam nelielajam svaram un Volvo kausu pārvietošanas sistēmai, mašīnas var arī viegli transportēt ar līdz trīs kausiem un hidraulisko drupinātāju uz kompaktās kravas automašīnas vai piekabē.

Viegls smagsvars


EC15E kompaktais ekskavators būvēts uz sava priekšgājēja panākumiem, kas bija pārbaudīta un populāra mašīna, it īpaši nomas sektorā. Tā ir ne tikai viegla, bet arī vismazākā Volvo klāstā, ļaujot tai iespraukties pat visšaurākajās vietās. Darbā EC15E ir pati par sevi, un tāpat, kā lielās māsas, tā nodrošina vieglu izmantošanu un izturību, kas nepieciešama smagam darbam visu dienu, katru dienu. Viegla tehniskā apkope un remonts samazina dīkstāves laiku, palīdzot nodrošināt zemas kopējās ekspluatācijas izmaksas.

Mazas mašīnas, LIELS sniegums


EC18E un EC20E ieceļ veiktspēju jaunā līmenī ar 13 procentu lielāku vilces spēku un attiecīgi 2130 kg un 3120 kg kombinēto rakšanas spēku. To celšanas kapacitāte ir palielināta par vidēji 22 procentiem priekšpusē, salīdzinot ar D-Series, ko tās nomaina, plus papildus 7 procentiem sānos EC20E modelim. Par 11 procentiem garākā EC18E šasija sniedz ieguldījumu vēl labākā visaptverošā celšanas kapacitātē un stabilitātē, salīdzinot ar iepriekšējo paaudzi, ar par 140 mm palielinātu rakšanas dziļumu. Vēl lielākai elastībai papildus hidrauliskās plūsmas var neatkarīgi regulēt katrā virzienā, nodrošinot optimālu ātrumu un vadību, un kā papildaprīkojums ir pieejama arī otra papildus līnija.

Īss pagrieziens, liels potenciāls


ECR18E ir pilnīgi jauns modelis, kam ir īsa pagriešanas rādiusa dizains. Spējot iekļūt pat visšaurākajās vietās, īpaši īsās aizmugures dizains nodrošina vismazāko rādiusu Volvo klāstā. Vienība ir ļoti stabila visus 360o grādus no virsbūves pagrieziena, un tās maināmā šasija var iebīdīties līdz tikai 995 mm vai izbīdīties līdz 1352 mm. Ideāls darbam noslogotās darba vietās, jaunais ECR18E papildina Volvo kompakto ekskavatoru piedāvājumu, kas līdz šim ietver septiņus īsa pagriešanas rādiusa modeļus no 1,7 līdz 9,5 tonnām.

volvo kompaktais ekskavators ecr18e

Pilns komplekts maksimālai rentabilitātei


volvo kompaktais ekskavators E-Series var viegli uzturēt, pateicoties Volvo unikālajai degvielas tvertnei ar eņģēm, kas sniedz iespaidīgi vieglu piekļuvi dzinēja nodalījumam un viegli atrodamajiem ikdienas pārbaudes punktiem. 50 stundu eļļošanas intervāls sniedz vēl lielāku ieguldījumu šo mašīnu klasē labākajai apkalpojamībai. Dzinēju iespējams aprīkot arī ar automātiskās tukšgaitas un automātiskās dzinēja izslēgšanas funkcijām, kas palīdz samazināt trokšņa radītas neērtības, apkopes izmaksas un degvielas patēriņu – kā arī nodrošināt lielāku tālākpārdošanas vērtību. Kā ar visiem Volvo modeļiem, E-Series var papildināt ar agregātu klāstu, piemēram, ātrajiem savienotājiem, kausiem, drupinātājiem un oriģinālajām Volvo daļām.

Lai iegūtu vairāk informācijas, vai atrastu Volvo izplatītāju, dodieties uz volvoce.com

 

Tehniskais raksturojums:

    EC15E ECR18E EC18E EC20E
Darba masa kg  1 640  1 700  1 810  1 965
 Dzinēja jauda (bruto) kW 12 12 12 12
Kausa ietilpība l 36 36 36 63
Mašīnas augstums mm  2 335  2 300  2 335  2 335
Mašīnas platums mm  995  995 - 1 352  995 - 1 352  995 - 1 352
Summārais atraušanas spēks, ISO daN  1 290 1 290 1 290  1 827
Plēšanas spēks (ISO) daN  795  795  795  1 229
Maks. rakšanas dziļums mm  2 434 2 434 2 434  2 579
Maks. izmešanas augstums mm  2 588  2 588  2 588  2 796

*Ne visi produkti ir pieejami visos tirgos. Saskaņā ar mūsu pastāvīgas attīstības politiku mēs paturam tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt specifikācijas un konstrukciju. Attēlos var nebūt parādīta mašīnas standarta versija.