Swecon SIA Latvija

Volvo "būvē nākotni" izstādē Intermat Paris 2018

Ar tēmu "Būvējot nākotni" Volvo Construction Equipment izrādīs savu augošo pieeju saistībā ar klientu panākumiem, koncentrēšanos uz pakalpojumiem, izplatītāju iespējām un jaunām tehnoloģijām.

Tādu megaprojektu kā "Grand Paris" prasības nozīmē, ka klienti mūsdienās vairs nevēlas tikai iegādāties mašīnas, bet pilnīgus risinājumus, kas var palīdzēt viņiem kļūt vēl efektīvākiem un rentablākiem, tai pat laikā samazinot izmešus. Izstādē Intermat Paris 2018 Volvo Construction Equipment (Volvo CE) vēlas izrādīt tikai šādus risinājumus, liekot uzsvaru uz uzņēmuma spēcīgajām pusēm kā ražotājam un pakalpojumu sniedzējam.

Uzņēmuma kopējā 4800 m2 izstādes platība, kas tiks dalīta ar māsas uzņēmumiem Volvo Trucks, Volvo Penta un Volvo Financial Services, izstādīs lielu daudzumu ļoti produktīvas un daudzpusīgas mašīnas – daudzas no tām ir industrijas līderi degvielas ekonomijā.

Tās ietvers EWR170E īsa pagriešanas rādiusa riteņu ekskavatoru, EW220E riteņu ekskavatoru, ECR355E īsa pagriešanas rādiusa kāpurķēžu ekskavatoru, SD160B augsnes blīvētāju un P6820D un P7820D ABG asfalta klājējus ar jauno EPM3 centrālo vadības sistēmu.

Iekštelpu un āra zonu apmeklētāji varēs uzzināt, kā gūt vēl lielāku labumu no šīm mašīnām, izmantojot Volvo Co-Pilot un pilnu Volvo Assist funkciju klāstu – Load Assist, Compact Assist, Dig Assist un Haul Assist. Augstās izšķirtspējas transportlīdzekļa displejs sniedz operatoriem visus reālā laika datus, lai varētu pēc iespējas precīzi un efektīvi veikt uzdevumus. Ārā apmeklētāji varēs arī aplūkot jauno Volvo EW240E materiālu krāvēju tam paredzētā nojaukšanas zonā. 

Volvo āra zona izstādē Intermat Paris 2018

Nepārspējams klientu un izplatītāju atbalsts

Turklāt apmeklētājiem būs iespēja izpētīt jauno Volvo Services konceptu. Ar Volvo Services klienti var izvēlēties no degvielas ekonomijas, produktivitātes, drošības, finanšu un apdrošināšanas, nomas, new life un darba laika pakalpojumu izvēlnes, kā arī Volvo agregātus un oriģinālās Volvo daļas, lai izveidotu komplektu, kas atbalsta visas viņu vajadzības.

Volvo Financial Services ekspertu komanda piedāvā finanšu un apdrošināšanas pakalpojumus, kas palīdz klientiem atrast pielāgotus risinājumus, kas atbalsta viņu izaugsmi un aizsargā biznesu.

Visiem šiem pakalpojumiem nepieciešams ļoti kompetents izplatītāju tīkls, tādēļ Volvo CE uzsvērs arī savu pilnvaroto izplatītāju iespējas un zināšanas. Volvo izplatītāji cenšas rīkoties kā savu klientu uzticīgi biznesa partneri, palīdzot viņiem sasniegt savus biznesa mērķus, lai kādi tie būtu.  

Volvo CE nākotne

Skatoties vēl tālāk nākotnē, Volvo CE izrādīs savu EX2 pilnībā elektriskā kompaktā ekskavatora prototipu, kā arī citus pētījumu projektus, kas saistīti ar elektromobilitāti, savienojamību un kopējiem darba vietas risinājumiem. Tai pat laikā jaunais Volvo CE prezidents Melkers Jernbergs veiks savu pirmo nozīmīgo publisko parādīšanos kopš savas lomas uzņemšanās 1. janvārī.

Īsāk sakot, Volvo CE plāno nosūtīt spēcīgu ziņojumu tirgum izstādē Intermat Paris 2018 – proti, ka uzņēmums attīstās kā pilnīgu risinājumu nodrošinātājs ar mašīnām, pakalpojumiem un izplatītājiem, kas nosaka industrijas standartus un turpinās to darīt arī nākotnē.

Tikmēr Volvo Penta izstādē Intermat prezentēs savu pilna klāsta ES Stage V risinājumus, tostarp D5, D8, D11, D13 un D16. Uzņēmuma Stage V risinājums ir optimizēts rītdienai un saglabā visaugstāko fokusu uz palielinātu darba laiku un degvielas ekonomiju kopā ar vieglu uzstādīšanu, ekspluatāciju un uzturēšanu.