Swecon SIA Latvija

Volvo ECR355E: vienmēr gatavs darbam

Jaunais Volvo Construction Equipment E-Series ekskavators piedāvā līdz 10% palielinātu degvielas ekonomiju, ievērojamu rakšanas un celšanas spēku palielinājumu, vadāmību un nepārspējamu darba laiku, lai nodrošinātu visaugstākos produktivitātes un veiktspējas standartus.

Iepazīstinām ar jauno ECR355E īsa pagriešanas rādiusa ekskavatoru no Volvo Construction Equipment. Būvēts, balstoties uz pārbaudīto E-Series dizainu, jaunpievedums ir jaudīgs un precīzs, padarot 35 tonnu smago mašīnu par ideālu partneri cauruļu likšanā, tranšeju uzstādīšanā un komunālo darbu veikšanā.

Lielas slodzes mašīnas sirdī ir robustais Stage IV/Tier 4 Final sertificētais Volvo dzinējs. Apvienojot augstu griezes momentu un zemus apgr./min., Volvo D8 dzinējs nodrošina 180 kW (241 zs) jaudu un līdz pat 10% palielinātu degvielas ekonomiju, palīdzot klientiem paveikt vairāk par mazākiem līdzekļiem. Uzlabotā elektrohidrauliskā sistēma, kas darbojas harmonijā ar jaudīgo Volvo dzinēju, lai samazinātu degvielas patēriņu un izmešus, kā arī nodrošina ātrāku un gludāku darbību. Izlices peldošā funkcija sniedz savu ieguldījumu ātrākos cikla laikos, kas ietaupa sūkņa enerģiju, nolaižot izlici.

Lai saglabātu augstu veiktspēju un zemas darbības izmaksas, ECR355E ir aprīkots ar iebūvētu Volvo darba režīma sistēmu. Atkarībā no veicamā darba, operators var izvēlēties no I (Idle - tukšgaita), G (General - vispārīgi), H (Heavy - liela slodze) un P (Power max - maks. jauda). Jaunais ECO režīms izmanto jaunāko elektroniskā sūkņa vadības tehnoloģiju, lai vēl vairāk palielinātu degvielas ekonomiju, nezaudējot veiktspēju lielākajā daļā darba apstākļu.

Īss pagrieziens, liels potenciāls

Volvo ECR355E ne tikai paveic vairāk, izmantojot mazāk degvielas, bet arī ar mazāku piepūli. Piemēram, elektrohidrauliskā sistēma sniedz ievērojamu celšanas kapacitātes un rakšanas spēka palielinājumu. Ar spēju rakt, pagriezt un iekraut vairāk materiāla ECR355E sasniedz lielāku produktivitāti plašākās pielietojuma jomās un apstākļos.

No ceļu būvniecības līdz smagiem infrastruktūras darbiem, ECR355E pielāgojas darba vietai, pateicoties tā dizainam un garajam standarta un papildaprīkojuma funkciju sarakstam, piemēram, Volvo buldozera lāpsta, ātrais savienotājs, papildus hidraulika un izvēles divdaļīga izlice. Lai labāk pielāgotos dažādām darba specifikācijām, Volvo ECR355E var viegli transportēt no vienas vietas uz citu, pateicoties tā kompaktajam izmēram. Var atlasīt izvēles šaurās un garās šasijas funkcijas, lai uzlabotu mašīnas mobilitāti. ECR355E ir aprīkots arī ar palielinātu hidraulisko plūsmu precīzai vadībai šķirošanas un kombinētām darbībām. Sinhronizētā izlice un kāts atvieglo kustības vienlaicīgā braukšanas un pacelšanas laikā, kā arī uzlabo šķirošanas kvalitāti.

Lai uzlabotu un saglabātu darba vietas produktivitāti, Volvo piedāvā produktivitātes pakalpojumus. Operatora uzvedība, darba vietas izvietojums un mašīnas konfigurācija ir tikai daļa no daudziem faktoriem Produktivitātes pakalpojumu ietvaros, ko var noteikt, lai palielinātu produktivitāti. Klienti var izvēlēties no dažādām mašīnas iespējām, Assist risinājumiem un apmācību pakām, lai uzlabotu jūsu Volvo autoparka sniegumu, palīdzot viņiem paveikt vairāk un pelnīt vairāk.

Paveiciet vairāk – ērti

Lai spētu manevrēt iekšā un ārā no šaurām darba vietām, jaunākais E-Series ekskavators paceļ vadāmības un operatora komforta latiņu ar dažādām jaunām funkcijām. Zemā trokšņa Volvo kabīnē pielāgotie atbildes režīmi vadības svirā nodrošina, ka mašīna dara tieši to, ko operators vēlas. Hidrauliskā sistēma ir saskaņota ar Volvo D8 dzinēju vēl vairāk uzlabojot ekskavatora jaudu un vadāmību. Vadāmību un atvieglotu ekspluatāciju uzlabo Human Machine Interface (HMI), kas ir elektroniska sistēma, kas ļauj operatoriem rūpīgi regulēt funkcijas un iestatījumus, izmantojot monitoru un tastatūru. Integrējot ergonomiskas vadības ierīces un vienkāršotus slēdžus tastatūrā, HMI apvieno operatoru un tehnoloģiju, radot vienu kopīgu darba vidi.

No industrijā vadošās ROPS sertificētās Volvo kabīnes operators iegūst vispusēju redzamību apkārt mašīnai, pateicoties plašajiem logiem un šaurajām kolonnām. Izvēles Volvo Smart View funkcija apvieno četras ārā uzstādītas kameras, lai radītu mašīnas putna lidojuma skatu, kas tiek attēlots monitorā. Sistēma ļauj operatoram novērot visu apkārtni – priekšrocība, strādājot šaurās vietās.

Ergonomiski veidotajai kabīnei ir arī liels vertikāls vējstikls labākai redzamībai un drošībai. Lielo augšējo priekšējo logu var viegli uzbīdīt uz augšu un nost no skata, un apakšējo daļu var izņemt un noglabāt kabīnē lielākai ērtībai. Ērtības un komfortu optimizē uzlabotā klimata kontroles sistēma, kuru var viegli regulēt, izmantojot astoņu collu LCD monitoru. Nozarē vadošā gaisa cirkulācijas un atkausēšanas sistēma paātrina kabīnes apsildi un atdzesēšanu, padarot vidi ērtāku. Citas standarta funkcijas ietver regulējamu sēdekli, plašu telpu kājām un vibrācijas slāpētājus, nodrošinot, ka operators ir nenoguris, možs, koncentrējies.

Pārbaudīts

Produktīva un vadāma, lielas slodzes mašīna vienmēr ir pieejama un gatava darbam. ECR355E ir aprīkota ar X rāmja šasiju ar kalta tērauda augšējiem veltņiem un izturīgu izlici un kātiem ilgākam darba laikam un izturībai. Plaša atvēruma nodalījuma durvis nodrošina netraucētu piekļuvi no zemes līmeņa svarīgiem tehniskās apkopes punktiem, tostarp sūkņa spiediena krāniem, filtriem un dzesēšanas komplektam. Un ar loģiski sagrupētiem eļļošanas kolektoriem, pretslīdēšanas plāksnēm un daudzām margām, operatori var atgriezties darbā ātri un droši.

Nojaukšanas un citiem lielas slodzes darbiem Volvo piedāvā pastiprināšanas un aizsardzības komplektus, lai nodrošinātu, ka Volvo mašīnas ir drošas. Klienti var izvēlēties no plaša iespēju klāsta, tostarp izlices un kausa cilindra aizsargiem, lielas slodzes sānu durvīm, stiprinātiem apakšējiem pārsegiem, pagriešanas gredzena aizsardzības un kabīnē uzstādītām krītošu objektu aizsarga (Falling Object Guarding - FOG) pakām.

Papildus produktivitātes pakalpojumiem Volvo piedāvā darba laika pakalpojumus, kas radīti, lai samazinātu remonta izmaksas un neplānotu dīkstāves laiku. Izmantojot inovatīvu tehnoloģiju, Volvo izplatītāji attālināti uzrauga klientu mašīnas. Ikvienu problēmu var diagnosticēt agri, un iespējams veikt labošanas darbības pretī ilgtspējīgam risinājumam.

Vairāk nekā mašīna

Volvo piedāvā plašu agregātu klāstu un klienta risinājumus, lai atbalstītu jauno ECR355E, palielinot cikla laikus un produktivitāti. Ar Volvo ātrajiem savienotājiem un agregātu pārvaldības sistēmu operatori var viegli pārslēgties starp hidrauliskajiem drupinātājiem, vispārīga pielietojuma kausiem, lielas slodzes kausiem, hidrauliskajiem satvērējiem un Steelwrist® sasvērējrotatora.

Volvo piedāvā pilnu ātro savienotāju klāstu, kas ietver Volvo S veida, universālo un SteelWrist® ātro savienotāju. Rūpnīcā uzstādītajiem sasvērējrotatoriem ir atbilstošas vadības sviras un krāsu displejs, kas ir pilnībā integrēts mašīnas sistēmā. Sasvērējrotatori ir ideāli salāgoti ar jaunās sērijas Volvo Aggressive Cut ekskavatora kausiem. Lai sasniegtu pareizu plūsmu un spiedienu hidrauliskajos agregātos, piemēram, pļāvējos, smalcinātājos, šķērēs, drupinātājos un sasvērējrotatoros, mašīnu iespējams rūpnīcā aprīkot ar plašu papildus hidraulisko līniju klāstu, piemēram, lauzēju un šķērveida cauruļu licēju, kā arī ar rotatora cauruļu licēju.

Pārvaldības sistēma ar agregāta paroles aizsardzību ļauj saglabāt līdz 20 dažādiem uzkabes agregātiem. Lietotājam draudzīgā sistēma ļauj operatoram iepriekš iestatīt pareizu hidraulisko plūsmu un spiedienu, atrodoties kabīnē un izmantojot monitoru, lai iegūtu vislabāko agregātu sniegumu.

Mazākam dīkstāves laikam un eksperta rūpēm Volvo atbild uz klienta prasībām ātrāk un pilnībā atbalsta apkopes un uzturēšanas vajadzības, sniedzot pakalpojumus savās vietējās remontdarbnīcās un uz vietas esošajos apkopes furgonos. Turklāt oriģinālās Volvo daļas ir rūpīgi pārbaudītas un apstiprinātas, lai nodrošinātu mašīnas ilgmūžību un darba laiku. Volvo izplatītāji palīdz iegūt pēc iespējas vairāk no katras mašīnas, sniedzot neierobežotu piekļuvi pilnam pakalpojumu klāstam, nodrošinot maksimālu klientu peļņas aizsardzību.

ECR355E tehniskais raksturojums

Pamatojoties uz mašīnas konfigurāciju: ECR355EL, divdaļīga 6,2 m izlice, 2,55 m kāts, 700 mm kāpurķēde.

Tehniskais raksturojums:

Dzinējs D8J  
Darba masa kg 34100 - 38000
mārciņas 75200 - 83800 
Bruto jauda kW 180
zs (imp) 241 
...ar dzinēja apgriezieniem apgr./min 1800 
Kausa ietilpība m3 0,92 - 2,06
y3 1,24 - 2,69 
Celtspēja gareniski šasijai kg 12680 
mārciņas 27490 
...sniedzamībā/augstumā M 6,0 / 1,5 
pēdas 20 / 5
Maks. rakšanas sniedzamība mm 10741 
pēdas, collas 25900 
Maks. rakšanas dziļums mm 6818 
pēdas, collas 25900 
Summārais atraušanas spēks, pēc SAE J1179 (Normāls) kN 165 
lbf (spēka mārc.) 37090 
Summārais atraušanas spēks, pēc SAE J1179 (Palielināts)
kN 179 
lbf (spēka mārc.) 40240 
Izraušanas spēks, SAE J1179 (Normāls) kN 133
lbf (spēka mārc.) 29900
Izraušanas spēks, SAE J1179 (Palielināts)
kN 144 
lbf (spēka mārc.) 32370 
Vispārējais platums mm 3340 
pēdas, collas 25900 
Garš pagriešanas rādiuss mm 1900
pēdas, collas 25900