Swecon SIA Latvija

Labāko būvēts: iepazīstinām ar pavisam jauno Volvo EW240E materiālu krāvēju

Balstoties uz savu plašo pieredzi, Volvo Construction Equipment ir radījis savu līdz šim spēcīgāko un novatoriskāko materiālu krāvēju – EW240E materiālu krāvēju.

Īpaši radīts atkritumu un pārstrādes industrijām un būvēts Volvo rūpnīcā, jaunais Volvo Construction Equipment EW240E materiālu krāvējs ir jaudīgs un uzticams partneris pat sarežģītos darba apstākļos. Daudzpusīgā mašīna sola maksimālu produktivitāti un elastību ar savu izmēģināto un pārbaudīto funkciju klāstu.

EW240E materiālu krāvēja svars ir 26 tonnas, un to darbina Tier 4 final Volvo dzinējs, kas nodrošina 129 kW (173 zs) jaudu, sasniedzot maksimums 850 Nm griezes momentu pie tikai 1350 apgr./min. Ar savu 6,5 m taisno izlici un 5 metrus garo izliekto kātu, mašīna aizsniedz vairāk nekā 11 metrus uz priekšu. 

Speciāli būvēts materiālu kraušanai

Būvēts, balstoties uz desmitiem gadu inženierijas izcilības, EW240E materiālu krāvējs ir īpaši radīts materiālu kraušanas pielietojuma jomām. Pateicoties pārbaudītajām detaļām, kas kopīgas ar citiem Volvo riteņu ekskavatoriem, Volvo varēja veltīt laiku, lai pilnveidotu jauno mašīnu tā, lai tā atbilstu īpašām materiālu kraušanas darbu prasībām. Lai gan jaunākā mašīna ir balstīta uz tās priekšgājēju dizaina, tai ir daudzas jaunas funkcijas, kas tikušas pakļautas rūpīgām pārbaudēm reālās dzīves apstākļos.

Radīts, lai saglabātu augstu produktivitāti un zemu dīkstāves laiku, EW240E materiālu krāvējs ir ideāli piemērots pielietojuma jomām, kur nepieciešama optimāla sniedzamība un nepārspējama redzamība. Mašīna ir ražota ar īpašu virsbūvi un spēcinātu šasiju, lai izturētu triecienus lūžņu šķirošanas darbos. Citas atšķirības, salīdzinot ar standarta ekskavatoru, ietver hidrauliski paceltu kabīni, četrus stabilizatorus kā standartaprīkojumu, pildītas gumijas riepas un pielāgotu izlici, kas ir gana elastīga, lai to aprīkotu ar piecus metrus garu izliektu kātu vai četrus metrus garu satveršanas/šķirošanas kātu.

Veiktspēju uzlabo izlices peldēšanas funkcija un izlices cilindra slāpēšana, kas samazina kratīšanos un lielākai stabilitātei notur vietā satvērēju. Lai uzlabotu precizitāti, satvērēja vadība un vieglā pagrieziena bremžu sistēma darbojas harmonijā vienlaicīgas darbības laikā, bet optimizētā hidraulikas sistēma sniedz nekavējošu reakciju.

Operatori var strādāt komfortā plašajā Volvo kabīnē, kuru var pacelt līdz pieciem metriem virs zemes acu līmeņa skatam. Nodrošinot vienmērīgu darbību, strādājot lielā augstumā, kabīne iegūst arī no dubultas slāpēšanas polsterējuma, lai samazinātu troksni un vibrācijas. Lai uzlabotu drošību, EW240E materiālu krāvējs ir aprīkots ar kātu ar ierobežojumu, lai izvairītos no sadursmes kabīnei ar satvērēju. Kā papildus drošības funkciju darbam iekštelpās Volvo piedāvā papildaprīkojuma augstuma ierobežošanas funkciju. Operatoram iekāpšana un izkāpšana no kabīnes ir vieglāka, pateicoties spilgti krāsotajām margām un svaigi pievienotajiem pakāpieniem uz balstiekārtām.

Daudzpusīgas dabas

Daudzpusīgas dabas, EW240E materiālu krāvēju var konfigurēt gan iekšēji, gan ārēji. Klienti var palielināt produktivitāti, radot mašīnu, kas īpaši atbilst viņu pielietojuma jomām. Piemēram, klienti var izvēlēties izliektu kātu vai taisnu kātu, lai nodrošinātu, ka viņiem vienmēr ir vislabākais darbam nepieciešamais satvēriens. Optimizēti ar rūpnīcā uzstādītiem papildus kontūriem, atbilstošie satvērēji darbojas izcilā harmonijā ar Volvo mašīnu, un tagad ir pieejami Volvo rūpnīcā.

Mašīnu ne vien iespējams viegli pielāgot darbam, to var aprīkot ar dažādām iespējām, lai vislabāk pielāgotos klientu darba vajadzībām. Ar plašiem logiem, Volvo kabīne sniedz vispusēju redzamību un nepārspējamu drošību. Lai uzlabotu redzamību, klienti var izvēlēties Volvo Smart View funkciju vai viengabala polikarbonāta logu ar aizsargplēvi. Papildus ērtībai, Comfort Drive Control (CDC) sniedz operatoram iespēju stūrēt mašīnu, izmantojot tikai ritentiņu uz vadības sviras, līdz 20km/h (12mph) – jauna Volvo riteņu ekskavatoru klāsta funkcija. Īpaši EW220E un EW240E materiālu krāvējiem mašīnas var pasūtīt no rūpnīcas bez stūres statņa. Tas ļauj operatoram kontrolēt visu mašīnu, tostarp sasvērējrotatoru un balstiekārtas, izmantojot tikai vadības sviru.

E nozīmē efektivitāte

EW240E materiālu krāvējs ir gan gudrs, gan degvielu ekonomējošs, pateicoties savam darba stilam. Automātiskā tukšgaita, kas samazina dzinēja apgriezienus, lai pārietu tukšgaitā, kad vadības ierīces ir neaktīvas iepriekš noteiktu laiku, un automātiskā dzinēja izslēgšana palīdz samazināt degvielas patēriņu. Uzlabots ar ECO režīmu, kas ieslēdzas automātiski, EW240E materiālu krāvējs ir aprīkots ar funkcijām, kas palielina degvielas ekonomiju un samazina mašīnas nolietojumu.

Lai nodrošinātu nepārtrauktu mašīnas darbību, EW240E materiālu krāvējs ir radīts, paturot prātā vieglu apkopi. Visā E-series riteņu ekskavatoru klāstā eļļošanas punkti ir sagrupēti kopā, un filtri izvietoti aiz plaša atvēruma dzinēja durvīm; visiem var piekļūt no zemes līmeņa. Ar uzlabotu piekļuvi tādām zonām, kā, piemēram, radiatoriem un režģiem, tehniskā apkope ir padarīta vienkārša, palīdzot operatoriem palikt pareizajās sliedēs, pat atrodoties uz riteņiem.

Ar pilnībā Volvo rūpnīcā ražoto mašīnu klientiem ir piekļuve Volvo pakalpojumu klāstam – radīti, lai nodrošinātu maksimālu investīciju atdevi. No oriģinālajām Volvo daļām un Volvo servisa tehniķiem līdz proaktīvai mašīnas uzraudzībai un operatora apmācībai – viss ir pieejams vienuviet.

EW240E materiālu krāvējs

Tehniskais raksturojums:

Dzinējs Volvo D6J
Darba svars 
Taisna izlice, 4 m šķirošanas kāts, Solideal dubultas riepas 10,00-20, šķirošanas satvērējs ar ātro sakabi (1500 kg)
kg 25900 
mārciņas 57100 
Darba svars 
Taisna izlice, 5 m izliekts kāts, Solideal dubultas riepas 10,00-20, 600 l greifers (1600 kg)
kg 26000 
mārciņas 57320 
Bruto jauda kW 129 
zs (imp) 173 
...ar dzinēja apgriezieniem apgr./min 1800 
Maks. rakšanas sniedzamība mm 11000 
pēdas, collas 36'1"
Maks. ātrums  km/h 20 
mph 12,4