Jaunākās ziņas

Šeit jūs atradīsiet visus mūsu paziņojumus presei un ziņu rakstus.

Volvo paplašina materiālu krāvēju diapazonu un sniedzamību

Paredzēts atkritumu apstrādes segmentam; Volvo CE izlaiž pavisam jauno EW200E materiālu krāvēju. Tā lielākais brālis – EW240E materiālu krāvējs – ir uzlabots ar jaunu, garāku taisnu strēli.

ECR58 F paaudze – industrijā visērtākais mini ekskavators

Jaunie Volvo Construction Equipment (Volvo CE) ECR58 F paaudzes mini ekskavatori nodrošina nepārspējamu operatora komforta līmeni, līdz šim nepieredzētu daudzpusību un veiktspēju.

Volvo CE ievieš skaidru produktu apzīmēšanu savas apbalvojumus ieguvušās dizaina filozofijas ietvaros.

Vienkāršā pārslēgšanās uz īsākiem un mazāk sarežģītiem produktu nosaukumiem ataino Volvo Construction Equipment (Volvo CE) plašo ambīciju skatīties tālāk par produktu pretim daudz...

Pārdošanas apjomu samazinājums par 14% Volvo Construction Equipment otrajā ceturksnī

Covid-19 pandēmijas globālā ietekme pazemināja Volvo CE otrā ceturkšņa rezultātus, ko daļēji kompensēja spēcīgā Ķīnas tirgus atgūšanās.

Volvo CE iegūst Eiropas Nomas industrijas ilgtspējības balvu

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) 2020. gada European Rental Awards ceremonijā ieguva balvu par gada vislabāko ilgtspējīgo nomas projektu ar savu Enerģijas pārvaldības projektu.

Volvo autonomais kravas automobilis iegūst Red Dot balvu

TA15, kas ir daļa no Volvo Autonomous Solutions TARA autonomā transporta risinājuma, ir ieguvis kāroto Red Dot produkta dizaina apbalvojumu – pasaulē atzītāko industriālā dizaina atzinības...

E-komercija – nākotne ir elektriska

Ir pierādījies, ka elektromobilitāte ir katalizators jaunam tiešsaistes iekārtu pārdošanas veidam. Volvo CE Zīmola un Mārketinga komunikāciju direktors Mats Bredborgs skaidro, kā...

Volvo CE pārdošanas apjoms pirmajā ceturksnī samazinājās par 17%

Pieprasījums pirmajā ceturksnī apstājies, kad stājās spēkā Covid-19 pandēmijas izplatības ierobežošanas mēri. Neskatoties uz martā novēroto Ķīnas tirgus atgūšanos, ceturkšņa pārdošanas...

Volvo H-Series riteņiekrāvējiem L60H līdz L350H veikti uzlabojumi

H-Series riteņiekrāvēji ir konsekventi uzlaboti visā to kalpošanas laikā, un tagad tie iegūst papildus uzlabojumus, kas palīdz samazināt kopējās ekspluatācijas izmaksas.

L45H un L50H tagad tiek piedāvāti ar liela ātruma piedziņu

Piedāvājot līdz 50 km/h ātrumu vietās, kur to ļauj apstākļi, jauna liela ātruma piedziņas opcija Volvo populārākajiem komunālo pakalpojumu riteņiekrāvējiem nozīmē paātrinātu produktivitāti.

Piecas jaunas lietojumprogrammas pievienotas, lai paplašinātu Load Assist informācijas sistēmu

Volvo CE Load Assist sistēmā, kas tagad ir pieejama arī plašākā uzņēmuma riteņiekrāvēju klāstā (no L60H līdz L350H*), ir pievienotas piecas jaunas lietojumprogrammas.

5 iemesli, lai izvēlētos rūpnīcā aprīkotu nojaukšanas ekskavatoru

Aizmirstiet par sagraušanas bumbām, jo ekskavatori šobrīd ir viens no efektīvākajiem nojaukšanas aprīkojumiem. Šeit mēs aplūkosim priekšrocības, izvēloties specializētu nojaukšanas...

Kā sagatavot jūsu ekskavatoru pavasarim

Mums, ziemeļu puslodē, siltāks laiks un rosīgs darba grafiks ir tepat aiz stūra. Piedāvājam dažus padomus, lai sagatavotu savu ekskavatoru izcilā stāvoklī jaunajai sezonai.

Jaunais līdzināšanas kauss sniedz kompaktajiem riteņiekrāvējiem jaudu padarīt vairāk.

Pavisam jaunais līdzināšanas kauss Volvo mazākajiem riteņiekrāvējiem atvieglo augsnes virskārtas noņemšanu, neliela izmēra greiderēšanu, ainavu veidošanu un līdzināšanu.

4 ātri padomi, kā pagarināt riteņiekrāvēja mūžu

Ar rūpīgām ikdienas pārbaudēm un tehnisko apkopi riteņiekrāvēju operatori var uzlabot savu mašīnu darbspējas laiku, produktivitāti un kalpošanas mūžu.

Volvo CE Klientu centrā tagad tiek izmantota biodīzeļdegviela

Volvo CE klientu centrs Eskilstunā, Zviedrijā bruģē ceļu ilgtspējīgai nākotnei, darbinot savas demonstrāciju mašīnas ar atjaunojamu degvielu, HVO.

Add Silence: Volvo CE beztrokšņa elektriskās mašīnas tagad pieejamas iepriekšpasūtīšanai tiešsaistē

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) izlaiž Volvo Group pirmo mašīnu ar mazumtirdzniecības e-komercijas rīku. Tiešsaistes portāls pirmo reizi sniegs klientiem iespēju ieņemt rindu, lai...

5 vienkārši veidi, lai palielinātu mašīnas tālākpārdošanas vērtību

Augsta tālākpārdošanas vērtība ir svarīgs faktors, lai nodrošinātu zemas kopējās ekspluatācijas izmaksas (TCO) Volvo mašīnām. Šeit ir minēti pieci vienkārši padomi, lai arī turpmāk...

3 veidi, kā Volvo ACTIVE CARE var palīdzēt ievērot budžeta ierobežojumus

Telemātikas dati ļauj darbuzņēmējiem uzmanīt visu, sākot no degvielas patēriņa un mašīnas lietošanas, līdz pat problēmām, kuras nerisinot, var novest pie remonta nepieciešamības vai...

2019. gadā novērots nepārtraukti spēcīgs Volvo CE sniegums

Tirgus daļas pieaugums Ķīnā un stabils pieprasījums Ziemeļamerikā un Eiropā palīdzēja palielināt visa gada pārdošanas apjomu par 5%.