Swecon Volvo Construction Equipment Latvija
volvo koncepta transportlīdzekļu jaunievedums

Pareizā koncepcija

Volvo CE koncepta transportlīdzekļi

Mēs, Volvo Construction Equipment, esam apņēmušies radīt pareizo koncepciju.

Labāk rīt

Mēs, Volvo CE, apspriežam šodienas grūtības, lai palīdzētu saprast, ko mums darīt rītdienas klientiem un sabiedrībai kopumā.

Plāns

Šajā filmā Volvo Construction Equipment sniedz savus uzskatus par nākotnes ražojumiem un to lietošanu. Oglekļa neitrālas, autonomas mašīnas, kas tālāk attīsta Volvo galvenās prioritātes - energoefektivitāti un drošību. Šajā filmā tiek apspriesta nākotne. Daži to dēvētu par vīziju. Mēs to saucam par "Plānu".

Šarnīrveida stūres pašizgāzējs

Centaur koncepcija

Divdaļīga konstrukcija, hibrīda spēka pārvads un daudz fantastisku elektronisko funkciju. Centaur pārraksta likumus šarnīrveida stūres pašizgāzējiem.

Uzzināt vairāk par Centaur

Asfalta klājējs/blīvētājs

Fenix koncepcija

Šis kombinētā asfalta klājēja un blīvētāja pamatā ir ģeniālā POD sistēmā, un tas bruģē ceļu uz ceļubūves nākotni.

Uzzināt vairāk par Fenix

Frontālais iekrāvējs

Gryphin koncepcija

Gandrīz nav izplūdes, trokšņa vai vibrācijas. Un ar inovatīvo piekares sistēmu. Gryphin ir tas, kādu mēs iedomāties nākotnes frontālo iekrāvēju.

Uzzināt vairāk par Gryphin

Ekskavators

SfinX koncepts

Viegls svarā, bet spēcīgs. Sfinx ekskavatoru darbina ūdeņraža degvielas šūnas, ko vada elektriski, un kam ir radikāla konstrukcija.

Uzzināt vairāk par SfinX

Kompaktais ekskavators

GaiaX koncepts

Nekādu emisiju un patiešām uz lietotāju vērsta konstrukcija. To var darbināt pat attālināti, izmantojot planšetdatoru. GaiaX ir unikāls kompaktais ekskavators. 

Uzziniet vairāk par GaiaX

Volvo Gaiax koncepts - jauns ceļš nākotnē

Gaiax kompaktais elektriskais ekskavators tika prezentēts izstādē ConExpo 2014. gada martā. Šajā video ir parādīts, kā jaunas tehnoloģijas zemes darbus padarīs ātrākus, drošākus un saudzīgākus apkārtējai videi.