Swecon SIA Latvija

Mēs uzstādām jaunus nozares standartus

lūk, kā mēs to darām

Mēs atrodam labāko tehnoloģijas sasniegumos, lai izstrādātu vismūsdienīgākās daļas un aprīkojumu.

MŪSU PIEEJA JAUNIEVEDUMIEM

Jauninājums ir Volvo CE būtība. Tas ir mūsu uzņēmuma domāšanas un mūsu darbības veids. Ar vairāk nekā 180 gadu būvniecības un jaunievedumu pieredzi Volvo CE ir tehnoloģiju attīstības priekšgalā. Mums jaunāko tehnoloģiju ieviešana ir ne tikai patīkama nodarbe – tās ir būtiski svarīgas, lai saglabātu konkurētspēju un nodrošinātu ilgtermiņa peļņas pieaugumu.

Volvo konceptu laboratorija

Volvo konceptu laboratorija ir apvienota vizionāru saziņas platforma Volvo Group un Volvo produktu zīmolam. Ar Volvo konceptu laboratorijas palīdzību mēs izrādām modernās idejas un inovatīvos konceptus, kas atbilst mūsu klientu nākotnes vajadzībām, un paātrinām pāreju uz ilgtspējīgu nākotni.

HX1

HX1 autonomā, elektriskā akumulatora kravas automašīna ir pirmās paaudzes prototips, kas kalpo kā pierādījums uzlabotā, otrās paaudzes prototipa HX2 konceptam.

HX2

HX2 autonomās, elektriskā akumulatora kravas automašīnas prototips ietver Volvo Group kopīgotas tehnoloģijas un detaļas. HX2 ir arī pilnīgi jauna transmisija un redzamības sistēma, kas konstatē cilvēkus vai šķēršļus mašīnas tuvumā.

EX2

EX2 100% elektriskais kompaktā ekskavatora prototips nodrošina nulles izmešus, 10 reizes lielāku efektivitāti, 10 reizes zemākus trokšņa līmeņus un samazinātas kopējās ekspluatācijas izmaksas, salīdzinot ar parastajiem līdziniekiem.

LX1

LX1 elektriskais hibrīdriteņiekrāvējs var nodrošināt līdz pat 50% degvielas ekonomijas uzlabojumu. Mašīna arī piedāvā ievērojamu izmešu un trokšņa piesārņojuma samazinājumu, salīdzinot ar tā parastajiem līdziniekiem.

EX1

EX1 ir 70 tonnu duālas barošanas, ar kabeli savienots ekskavatora prototips. 
Lai gan tas tiek darbināts tieši tāpat, kā parastais Volvo ekskavators, tas ir videi daudz draudzīgāks – patiesībā, kad tas ir pieslēgts tīklam, tas vispār neizdala oglekli.

volvo-group-innovation-summit-01-2324x1200
Inovāciju notikumi

Jūs interesē mūsu inovāciju notikumu izpētīšana? Aplūkojiet mūsu globālo vietni.

Iegādājies mani tur
Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Vēlaties uzzināt vairāk?

Nosūtiet mums ziņu, un mēs būsim priecīgi jums palīdzēt.

Ved mani tur