Building Tomorrow - Volvo brand movie

Globāla grupa

Par Volvo CE

Mūsu produkti un pakalpojumi tiek piedāvāti vairāk nekā 140 valstīs.

Building Tomorrow

Pieredze, zināšanas, risinājumi

Mēs esam vadošais starptautiskais premium klases celtniecības aprīkojuma ražotājs, un ar vairāk nekā 14 000 darbiniekiem mēs esam viens no lielākajiem uzņēmumiem industrijā. Ar pilnu produktu klāstu, kas tiek ražots, apkalpots un atbalstīts visā pasaulē, mēs esam ieguvuši pareizo mašīnu un pareizo risinājumu visiem jūsu darbiem.

Kam mēs ticam

Ilgtspējība

Mēs ticam ilgtspējīgai nākotnei. Un globālajai celtniecības industrijai esot mūsu arēnai, mēs sadarbojamies ar saviem klientiem, lai pārvērstu šo pārliecību realitātē cilvēkiem visā pasaulē.

Uzziniet vairāk par ilgtspējību (latviešu valodā)
Jaunievedumi

Jauninājums ir Volvo Construction Equipment kodols. Tas ir mūsu uzņēmuma domāšanas un mūsu darbības veids. Ar vairāk nekā 180 gadu būvniecības un jaunievedumu pieredzi Volvo CE ir tehnoloģiju attīstības priekšgalā. Mums jaunāko tehnoloģiju ieviešana ir ne tikai patīkama nodarbe – tās ir būtiski svarīgas, lai saglabātu konkurētspēju un nodrošinātu ilgtermiņa peļņas pieaugumu. 

Uzziniet vairāk par inovācijām (latviešu valodā)
Cilvēku spēks

Volvo pamatvērtība vienmēr bijušas rūpes un cieņa pret cilvēkiem. Tas mūsu vada katru dienu; kā mēs attiecamies pret saviem klientiem, mūsu darbiniekiem, mūsu piegādātājiem un visiem citiem cilvēkiem, kuri dzīvo uz šīs planētas. Mūsu uzņēmuma kultūra balstās uz uzticības, aizrautības un atvērtas domāšanas, un mēs esam pārliecināti, ka, jo vairāk klausāmies un izprotam atšķirīgas perspektīvas, jo spēcīgāki kļūstam. Jo galu galā, tikai viena lieta spēj padarīt pasauli labāku. Cilvēki.

Karjeras iespējas Volvo (latviešu valodā)

IZDEVĪGI JŪSU UZŅĒMUMAM

Pilnīgi risinājumi

Volvo ir pareizais risinājums, kas jums nepieciešams. Tad kādēļ lai mēs nevarētu nodrošināt visu jūsu vajadzību apmierināšanu visā mašīnas kalpošanas laikā? Uzklausot jūsu prasības, mēs varam samazināt jūsu īpašumā esošās tehnikas izmaksas un palielināt jūsu ienākumus.

Volvo klientiem ir ērti pieejams pilnīgs pakalpojumu klāsts. Volvo var jums piedāvāt ilgtermiņa partnerattiecības, aizsargāt jūsu ieņēmumus un nodrošināt pilnīgu klienta risinājumu klāstu, izmantojot kvalitatīvas detaļas, ko uzstāda aizrautīgi cilvēki. Volvo ir uzņēmies virzību uz jūsu ieguldījuma pozitīvu atdevi.

Lasiet par mūsu pakalpojumiem

Mūsu izplatītāju tīkls

Atbalsts visu kalpošanas laiku

Volvo Construction Equipment izplatītāji ir galvenais mūsu biznesa posms, un ir svarīgs tilts starp uzņēmumu un klientiem, kuri pērk un ekspluatē mūsu mašīnas. Nav svarīgi, cik liels vai cik mazs ir Volvo CE izplatītāja uzņēmums, lai nodrošinātu mūsu klientus ar padomu un atbalstu visā, sākot no pareizās un vajadzībām atbilstošās mašīnas izvēles un iegādes procesa, lai pārliecinoties, ka tā saņem nepieciešamos pakalpojumus un apkopi visa darbmūža garumā.

Meklēt izplatītāju

Volvo CE ražotnes

Patiesi vispasaules

Galvenā mītne atrodas Gēteborgā, bet Volvo Construction Equipment ir ražotnes visā pasaulē – Zviedrijā, Francijā, Beļģijā, Vācijā, Apvienotajā Karalistē, ASV, Brazīlijā, Indijā, Ķīnā un Korejā. Mūsu daudzās ražotnes visā pasaulē ražo plašu iekrāvēju, ekskavatoru, šarnīrsavienojuma stūres pašizgāzēju, grunts un asfalta veltņu, asfalta klājēju, kompaktās tehnikas un materiālu pārkraušanas tehnikas klāstu.

Izpētiet mūsu atrašanās vietas

Mūsu vēsture

Partneris, kam uzticēties

Kopš saviem pirmsākumiem 1832. gadā Volvo CE ir pāraudzis no vietējas remontdarbnīcas par vienu no lielākajiem celtniecības tehnikas ražotājiem pasaulē.

Uzziniet vairāk par mūsu vēsturi (latviešu valodā)

Celtniecības meistars

Volvo Construction Equipment uzņēmuma vēstures filma, video par Volvo CE ilgo pagātni. Sudraba delfīna balvas ieguvējs Kannu Korporatīvo mediju un TV balvu ceremonijā.