Swecon Volvo Construction Equipment Latvija
volvo par vce

Globāla grupa

Par Volvo CE

Mūsu produkti un pakalpojumi tiek piedāvāti vairāk nekā 125 valstīs.

Pieredze, zināšanas, risinājumi

Ar pilnu produktu klāstu, kas tiek ražots, apkalpots un atbalstīts visā pasaulē, mēs esam ieguvuši pareizo mašīnu un pareizo risinājumu visiem jūsu darbiem.

Izdevīgi jūsu uzņēmumam

Pilnīgi risinājumi

Volvo ir pareizais risinājums, kas jums nepieciešams. Tad kādēļ lai mēs nevarētu nodrošināt visu jūsu vajadzību apmierināšanu visā mašīnas kalpošanas laikā? Uzklausot jūsu prasības, mēs varam samazināt jūsu īpašumā esošās tehnikas izmaksas un palielināt jūsu ienākumus.

Volvo klientiem ir ērti pieejams pilnīgs pakalpojumu klāsts. Volvo var jums piedāvāt ilgtermiņa partnerattiecības, aizsargāt jūsu ieņēmumus un nodrošināt pilnīgu klienta risinājumu klāstu, izmantojot kvalitatīvas detaļas, ko uzstāda aizrautīgi cilvēki. Volvo ir uzņēmies virzību uz jūsu ieguldījuma pozitīvu atdevi.

Jaunievedumi

Mēs uzstādām jaunus nozares standartus

Jaunievedumi ir Volvo Construction Equipment būtība. Tas ir mūsu uzņēmuma domāšanas un mūsu darbības veids. Ar vairāk nekā 180 gadu būvniecības un jaunievedumu pieredzi Volvo CE ir tehnoloģiju attīstības priekšgalā. Mums jaunāko tehnoloģiju ieviešana ir ne tikai patīkama nodarbe – tās ir būtiski svarīgas, lai saglabātu konkurētspēju un nodrošinātu ilgtermiņa peļņas pieaugumu.

Pamatvērtības

Kvalitāte, drošība, rūpes par vidi

Kvalitāte, drošība un rūpes par vidi ir pamatvērtības, kas caurstrāvo mūsu organizāciju, mūsu produktus un mūsu darba veidu.

Uzzināt vairāk par mūsu pamatvērtībām

mūsu vēsture

Partneris, kam uzticēties

Kopš saviem pirmsākumiem 1927. gadā Volvo CE ir pāraudzis no vietēja rūpniecības uzņēmuma par vienu no lielākajiem celtniecības tehnikas ražotājiem pasaulē.

Uzzināt vairāk par mūsu vēsturi

Celtniecības meistars

Volvo Construction Equipment uzņēmuma vēstures filma, video par Volvo CE ilgo pagātni. Sudraba delfīna balvas ieguvējs Kannu Korporatīvo mediju un TV balvu ceremonijā.

Volvo CE ražotnes

Patiesi vispasaules

Galvenā mītne atrodas Briselē, bet Volvo Construction Equipment ir ražotnes visā pasaulē – Zviedrijā, Francijā, Vācijā, Polijā, ASV, Meksikā, Brazīlijā, Indijā, Ķīnā un Korejā. Mūsu daudzās ražotnes visā pasaulē ražo plašu iekrāvēju, ekskavatoru, šarnīrsavienojuma stūres pašizgāzēju, grunts un asfalta veltņu, asfalta klājēju, kompaktās tehnikas un materiālu pārkraušanas tehnikas klāstu.

Mūsu izplatītāju tīkls

Atbalsts visu kalpošanas laiku

Volvo Construction Equipment izplatītāji ir galvenais mūsu biznesa posms, un ir svarīgs tilts starp uzņēmumu un klientiem, kuri pērk un ekspluatē mūsu mašīnas. Nav svarīgi, cik liels vai cik mazs ir Volvo CE izplatītāja uzņēmums, lai nodrošinātu mūsu klientus ar padomu un atbalstu visā, sākot no pareizās un vajadzībām atbilstošās mašīnas izvēles un iegādes procesa, lai pārliecinoties, ka tā saņem nepieciešamos pakalpojumus un apkopi visa darbmūža garumā.