MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎
Volvo Services Foundation Services

נכלל מההתחלה

הצלחה, מוגדרת מחדש

נכלל מההתחלה

כל מכונה של וולוו מסופקת עם תמיכת הלקוחות המוכרת של וולוו - הקובעת את הסטנדרט בתעשייה מאז 1832. בין אם אתה רוכש חדש או משומש, רשת הסוכנים והמכונאים העולמית שלנו מציעה תמיכה מסביב לשעון, כולל ניטור מכונות וזמינות חלפים ברמה עולמית. זהו הבסיס לכל דבר המוצע על ידי שירותי וולוו, לכן תוכל להיות בטוח שאנחנו מכסים אותך ישר מההתחלה.

רשת עולמית של סוכני וולוו מורשים

לוולוו יש רשת מקיפה לשירות מלא של הצרכים שלך באמצעות ידע מקומי וניסיון עולמי. התשתית המקיפה שלנו של סוכנים, מוסכים ואנשים ייעודיים ברחבי העולם מנצלת את המומחיות המשותפת של ארגון וולוו הכולל.

טכנאי שירות של וולוו

מכונאים מוכשרים של סוכני וולוו מכירים את מכונת וולוו שלך לפני ולפנים, ויודעים כיצד לנצל את הטכנולוגיה טוב יותר מכל אחד אחר. כפי שאנו רואים זאת, ידע ומומחיות הם חלק בלתי נפרד של ההצעה שלנו. לכן אנו מקפידים שאנשי המקצוע שלנו יעברו הכשרות מתמידות ויישארו עדכניים עם התקנים והכלים האחרונים המסופקים על ידי וולוו.

זמינות חלפים ברחבי העולם

אף ספק חלפים נפרדים אינו יכול להתחרות בוולוו כספקית פתרון כולל. לא משנה איזה חלק נדרש, אנחנו יכולים לספק ולהחליף אותו במהירות ובבטחה - גם עבור מכונות וולוו שנרכשו לפני עשר שנים. קבל גישה לאלפי חלקים באמצעות הרשת הלוגיסטית הנרחבת שלנו, הזמינה עבורך במקור אחד - סוכן וולוו שלך.

אחריות מקיפה

איכות היא מילה נרדפת למותג וולוו ומהווה את המוקד למוצרים שאנו מתכננים ומייצרים כבר למעלה מ-185 שנה. אנו מעבירים לך את האמונה שלנו באיכות המוצרים שלנו באמצעות ההצעה המקיפה, המשלבת אחריות רגילה ותוכנית כיסוי מורחב גמישה. תוכל גם להתרגל לשקט הנפשי המגיע עם אחריות מקיפה, אחריות המוצעת עם רכישת חלפים מקוריים של וולוו.

הכשרת מבוא

הקם את כל פעילות המכונות שלך בעזרת אנשי מקצוע, המציעים הוראות מבוא למכונות והכשרת מפעילים באתר עם אספקת הוולוו שלך.

CareTrack

חסוך זמן וכסף באמצעות CareTrack, אחת ממערכות המידע הרבות לניטור המכונה. CareTrack, מערכת סטנדרטית במכונות הגדולות שלנו, מספקת גישה חופשית לנתוני המכונה שלך, כמו שעות ומיקום, ועוזרת לך לתכנן את השירות באופן יעיל יותר, הודות להתראות. מעבר לרמת הכניסה, קבל הזדמנויות רבות לשפר את ביצועי המפעיל, להגדיל פרודוקטיביות ולצמצם עלויות דלק.

ניטור פרואקטיבי

שמור על המכונה שלך בתנועה עם ניטור פרואקטיבי. וולוו מנטרת את נתוני המכונה מרחוק, ממרכז Uptime Center שלנו, ועוזרת לחזות כשלים פוטנציאליים לפני התרחשותם. כך ניתן לך זמן נוסף להתמקד בפעילות שלך, להפחית את זמני ההשבתה הלא-מתוכננים ולמזער עלויות תיקון.

תמיכה 24/7

היעד שלנו ברור: אנו נעשה כל מה שנדרש כדי להבטיח פעילות ללא תקלות ולגרום למכונה שלך להיות פרודוקטיבית ורווחית עד כמה שאפשר. עם הצעת תמיכה מסביב לשעון, אנו נהיה שם כדי לתמוך בך בכל את ובכל מקום שתצטרך זאת.

סחורות של וולוו

המכונות שלנו מתוכננות, נבנות ונתמכות באופן ייחודי. אנשים ברחבי העולם גאים להיות הבעלים של מוצרי וולוו ולהשתמש בהם. בחר מתוך המגוון הרחב שלנו של סחורה ממותגת וולוו, כולל בגדים, צעצועים, פריטי אספנים ומוצרים אחרים המשקפים את המותג שלנו ואת הערכים שאנו מאמינים בהם.