MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎
Volvo advanced operator training

הכשרת מפעיל מתקדמת

שפר עוד יותר את היעילות שלך

הכשרת מפעיל מתקדמת

הכשרת מפעיל מתקדמת, הנקראת גם הכשרת EcoOperator, היא קורס מתקדם עבור מפעילים שכבר יש להם ניסיון, המתמקד בעיקר ביעילות. התוכנית עוזרת למפעילים לשפר את הפרודוקטיביות, תוך הפחתת צריכת הדלק, שחיקה ובלאי של המכונה, וזמני השבתה לא מתוכננים - לפעולה רווחית יותר וידידותית יותר לסביבה.

מה אתה תקבל

יעילות מיטבית

עם מודעות גבוהה יותר למכונות וליישומים שלהן, מפעילים יכולים לתכנן ולבצע את העבודה שלהם באופן יעיל יותר, כדי לעשות יותר באמצעות פחות, ולהגביר את היעילות והרווחיות.

פרודוקטיביות גבוהה יותר

עם הבנה טובה של התכונות והפונקציות החכמות הרבות של מכונות וולוו, מפעילים יכולים לנצל את מלוא הפוטנציאל של המכונות שלהם.

תפעול בטוח יותר

ההכשרה מאפשרת למפעילים לשפר בהתמדה את המיומנויות שלהם ואת נוהלי התפעול, כדי לעזור בהפחתת הסיכון לתקריות או תאונות.

הפחתת שחיקה, הפחתת עלויות

הכשרה זו עוזרת למנוע הפעלה של מאמצים מיותרים על המכונה, וממזערת שחיקה ובלאי - להפחתת עלויות.

יותר זמן פעילות

שימוש נכון במכונות שומר אותן במצב תקין ומפחית את הסיכון להשבתה לא מתוכננת, תוך הארכת אורך חיי המכונה והגדלת הערך השיורי.

שיפור בשביעות רצון המפעיל

הוכח שההכשרה מגבירה את שביעות הרצון מהעבודה, והתוצאה היא מפעילים שמחים ופרודוקטיביים יותר. מחויבות לפיתוח העובדים גם עוזרת למשוך עובדים מוכשרים.

ההכשרה משתלמת

כסף המושקע בפיתוח מפעילים הוא השקעה טובה. מפעיל מכונה מיומן עובד מהר יותר וביעילות רבה יותר - וחוסך זמן ודלק. הכשרת מפעילים מתאימה תעזור לשפר את הרווחיות, כשהיא מפחיתה הן את עלויות התפעול והן את ההשפעה על הסביבה.

הולנד

טום דרייסן, מפעיל מעמיס אופני (ויינרברגר)

“לפני הכשרת EcoOperator פעלתי תמיד בעוצמה מלאה, עכשיו אני מגיע לאותה פרודוקטיביות בחצי מהקצב.”

אלג'יריה

כאדר סלחי, מנהל ייצור (SAPAM)

"לאחר ההכשרה שמנו לב לירידה בעלות הדלק, הצמיגים והחלפים."

שוודיה

אנדרס ג'והנסון, ראש צוות (אקונובה)

"לאחר שהפעלת מעמיסים אופניים במשך 23 שנים, אתה חושב שאתה יודע הכול. אבל מרשים לגלות כמה אפשר ללמוד ולשפר מיומנויות, באמצעות קורס EcoOperator. אתה לומד כיצד לחסוך זמן וכסף ביחד עם הסביבה.”

הולנד

פטר אמסן, מנהל מפעל (ויינרברגר)

"חסכנו 4 ליטר דלק בשעה - קיצוץ של 20% - זה הרבה!"
“על סמך התוצאות המעולות, נפעיל הכשרות EcoOperator גם באתרים האחרים שלנו.”

כיצד זה עובד

Volvo advanced operator training

תוכנית הכשרת EcoOperator עוסקת במגוון רחב של תחומים שבהם המפעיל יכול להשפיע על תוצאת הפעולה. מדריך וולוו עובד באופן הדוק עם המפעילים לשיפור הידע שלהם וכדי לספק להם את המיומנויות לספק את הביצועים הטובים ביותר שאפשר.

הערכה

ניתוח נתונים
המדריך מבצע ניתוח ראשוני של נתוני המכונה, כדי לזהות הזדמנויות לשיפור.

ביקור באתר
כדי לאסוף עוד מידע ולהשלים את שלב ההערכה, מאורגן ביקור באתר. הדבר כולל בדיקה של המכונות ביחד עם הערכה של נוהלי התפעול ותנאי האתר.

שיפור

תיאוריה
מפעילים משלימים הכשרה תיאורטית כדי לקבל ידע מעמיק בנוגע לשיטות העבודה המומלצות, כולל הן טכניקות תפעול והן יעילות כוללת. המדריכים שלנו עובדים עם כלי ההכשרה המתקדמים ביותר כדי לספק שיפורים לטווח ארוך.

תרגול
מפעילים מקבלים התנסות מעשית, בה הם מיישמים את הטכניקות שנלמדו קודם לכן. אפשר ליישם זאת באמצעות תרגילים מעשיים מוכנים לשימוש, או במהלך העבודה היומיומית של המפעיל, בהדרכת המדריך.

תחזוקה

מעקב
מספר חודשים מאוחר יותר, מתבצע ניתוח חדש של נתוני המכונה. סיכום של התוצאות מסופק ביחד עם המלצות לשיפורים נוספים אם אלה נדרשים.

דוח עוצמתי

כדי להבין טוב יותר את הפעילות ולתת ערך לחיסכון הפוטנציאלי, המדריך ייצור את דוח EcoOperator הראשון בעת ביקורו באתר שלך. עם מידע מבוסס עובדות בנוגע לנוהלי התפעול, המדריך יכול להתאים אישית את תוכנית ההכשרות לתחומי השיפור הספציפיים הדרושים עבורך.

בשלב המעקב, ייווצר דוח EcoOperator חדש שידגיש את השיפורים והחיסכון שהושגו בהשוואה לביצועים לפני ההכשרה.

כלי הכשרה חכמים

כדי לתמוך בתוכנית ההכשרה, וכן כדי לשמור על התוצאות שהושגו, ספק וולוו שלך יכול להציג מגוון פתרונות חכמים. להלן מספר דוגמאות.

סימולטורים מתקדמים להכשרה

ללא תלות במזג האוויר או בהעדר מכונות פנויות, את החלקים המעשיים של הכשרת EcoOperator אפשר לבצע תמיד בסימולטור וולוו מתקדם.

עם אפשרות בחירה בית תצורת מחפר, מעמיס אופני ומעמיס מפרקי, הסימולטורים של וולוו מדמים באופן מדויק תנאים אמיתיים של אתרים ותפעול מכונות כדי לספק למפעילים חוויית אתר אותנטית. יעילות ופרודוקטיביות המפעיל נמדדות במפורט במהלך הפעלת הסימולטור כדי לעזור לעקוב אחר הביצועים ולנטר את השיפור.

דוחות Insight

דוחות תובנות, המופעלים על בסיס מערכת הטלמטיקה CareTrack, יכולים לספק את התמיכה המושלמת להכשרת מפעילים. מאגר מקיף של דוחות מספק מידע בנוגע לתקינות, ליעילות ולפרודוקטיביות של מכונות וולוו, ומספק למפעילים מידע נוח לעיבוד בנוגע לאופן שבו סגנון הפעולה שלהם משפיע על ביצועי המכונה.

מאתר מרכזי שירות של וולוו - בית
שפר את העסקים שלך

בוא ונדון באופן בו נוכל לסייע לך.

צור קשר