MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎
כלי ייעודי למעמיס זעיר של וולוו

כלים ייעודיים של מעמיסים זעירים

רק המיטב הוא מספיק טוב עבור וולוו שברשותך

שמור על הוולוו שלך בתור וולוו במאה אחוזים

המעמיסים הזעירים של וולוו ידועים ברחבי העולם בזכות האיכות הגבוהה שלהם, והכלים הייעודיים של וולוו מספקים את אותה איכות גבוהה. אז למה להתפשר? כאשר תקפיד שהמעמיס הזעיר שלך יהיה כולו וולוו, תוכל ליהנות משקט נפשי ומחיסכון מעולה.

שים לב כי הצעות הכלים הייעודיים לדגמי המכונות עשויים להיות שונים בשווקים השונים.

כפות מעמיס

וולוו מציעה הצעה כוללת של כפות כדי להבטיח התאמה מושלמת בין המכונה לבין אתר העבודה.

סקירת כלים ייעודיים

כפות מחפן

וולוו מציעה כפות מחפן לפסולת, לשיחים ולזבל חקלאי במערך הכלים הייעודיים למעמיסים הזעירים, מה שמספק רב-תכליתיות מרבית ליישומי האיסוף שלך.

סקירת כלים ייעודיים

מזלגות

מזלגות משטחים הם אידיאליים לניטול משטחים וחומרים. תיכון המיועד לעומס כבד מספק חוזק מזלג המסוגל להתמודד עם כל העומסים בהם יכולה המכונה לטפל. שינוי מהיר וקל של ריווח השיניים מגדיל את הגמישות.

סקירת כלים ייעודיים

פטישי חציבה הידרוליים

הפטיש ההידרולי של וולוו משלב ביצועים מעולים ברמות רעש ורעידות נמוכות. הוא אמין וקל לתחזוקה. הפטישים ההידרוליים מצוידים בכלי אזמל בעל חוד עגול אחד ובצינורות הידרוליים.

סקירת כלים ייעודיים

סכינים

מתאימות ליישומי שינוע עפר וחישוף קרקע. לסכין יש בקרה הידרולית של הזווית וההטיה. ניתן לשנות את הזווית שלה בשיעור של עד ‪‎30°‬ מהמרכז לימין או לשמאל, וניתן להטות אותה לפנים ולאחור בזווית של ‪‎10°‬.

סקירת כלים ייעודיים

מטאטאים

מטאטא זוויתי הוא אידאלי לעבודות ניקוי באתר ותחזוקה ציבורית בזכות מקטעי המטאטא הגדולים שלו המאפשרים ניקוי במעבר יחיד. מטאטאי האיסוף מתאימים לעבודות ניקוי קל וכבד בכל היישומים בהם נדרש איסוף פסולת, כגון אתרי פסולת

סקירת כלים ייעודיים

מפוחי שלג

סכין שלג בעלת שינוי זווית הידרולי להסרת שלג יעילה ממגרשי חניה, כניסות לבתים, מדרכות ומקומות דומים. הביצועים המיטביים מובטחים בזכות נעלי החלקה הניתנות לכוונון, סכין מעוגלת ותפקוד התנתקות המתוכנן להקטין למינימום את הנזק במקרה של פגיעה במכשול.

סקירת כלים ייעודיים

חושפי תחמיץ

חושף התחמיץ משמש לטחינה של תחמיץ דחוס מאות ויש לו מובילים הניתנים לכוונון, לצורך כוונון עומק החיתוך. הסכין עשויה מחומר עמיד בשחיקה ובעל חוזק גבוה, לחיי שירות ארוכים. התיכון מאפשר לחושף התחמיץ לחתוך בקרבת קירות והיישר עד החלק האחורי של הבונקר.

סקירת כלים ייעודיים

כלים ייעודיים להעתקת עצים

הכלי הייעודי להעתקת עצים מיועד לחפירת גוש השורשים ומשמש לשתילה מחדש או הסרה של עצים יחד עם כל גוש השורשים שלהם. תיכון זה כולל מגדל קצר וצר, עיצוב קומפקטי עם פתח שער רחב, כדי לאפשר תפיסה קלה של העצים.

סקירת כלים ייעודיים

מכרסמות גדמי עצים

מכרסמת גדמי העצים אידיאלית ליישומי כרסום והסרת גדמים. זה משתמש במשחיז שיניים לעומס כבד ויש לו טווח תנועה של 60 מעלות כדי להבטיח פרודוקטיביות גבוהה.

סקירת כלים ייעודיים

מסורי סלעים

מסור הסלעים משמש לחיתוך חומרים קשים מאוד כגון במהלך תחזוקת כבישים או בחיתוך חריצים בבטון.

סקירת כלים ייעודיים

מקרצפות אספלט

המקרצף הקר לאספלט אידאלי לתחזוקת כבישים ולהכנת אתרים. מקרצף התרוממויות קרקע כתוצאה מקפיאה, מאפשר לעבוד סביב פתחי ביוב בדרך ומאפשר לבצע חיתוכים בעומק מלא עבור תשתיות של שירותים ציבוריים. מתאים גם למיסעות בעלות פני שטח מעוצבים למניעת החלקה.

סקירת כלים ייעודיים

מגרפות

מגרפת גינון הידרולית לפילוס גימור, פירור הקרקע, סילוק פסולת, פיזור אדמת מילוי, ודילול ואוורור. התוף הדו-כיווני מעבד את הקרקע בכיוון הלוך וחזור וניתן לשנות את הזווית שלו ל-20 מעלות לימין או לשמאל.

סקירת כלים ייעודיים

מתחחות

מתחחת גינון מייעלת את עבודות הניקוי, סיקול הסלעים והכנת הקרקע. היא אוספת סלעים בגדלים 1 עד 20 אינץ' (25 עד 500 מ"מ) ומאפשרת לחול/אדמה ופסולת קטנה לעבור את הכף המחוררת.

סקירת כלים ייעודיים

מקלטרות

מקלטרות הגינון אידיאליות להכנת מצע זריעה, ערבוב קומפוסט ועבודות הכנה בתחום הגינון ועיצוב הנוף. הפעולה הדו-כיוונית מאפשרת חיתוך תחתי או עילי בכיוון הלוך וחזור גם יחד.

סקירת כלים ייעודיים

מכסחות כבדות

המכסחת הכבדה אידאלית לכיסוח ופינוי צמחייה נמוכה, עשבייה גבוהה ועצים קטנים. היא משמשת באזורים רבים ושונים משדות גדולים, גנים ציבוריים וצדי דרכים. מחוון הסכין מתריע בפני המפעיל והעובדים על סכין הנמצאת בתנועה.

סקירת כלים ייעודיים

מכבשים רוטטים

המכבשים הרוטטים יכולים להדק ביעילות מגוון רחב של סוגי קרקע, כולל חצץ, חול, עפר ואספלט. הם אידאלים לכבישים, מדרכות, מסלולי אופניים, מסלולי גולף, גשרים, מגרשי חניה ומשטחים דומים אחרים. זמינים תופים חלקים ועם מעטה שיניים.

סקירת כלים ייעודיים

מחפרי שוחות

מחפר השוחות משמש לחפירה מהירה ומדויקת של תעלות עבור כבלים ויישומי הנחת צנרת קטני היקף. הוא כולל הסטה צדית בעלת שני מצבים לביצוע עבודות חפירה בקרבת קירות, מנוע הידרולי בעל מומנט גבוה ומערכת ממסרת הפחתה באמצעות שרשרת לעומס כבד.

סקירת כלים ייעודיים

מקדחי קרקע

מקדח הקרקע משמש לקידוח חורים בקרקע. זמינים ראשי קידוח עבור עומס סטנדרטי, עומס כבד ולנטיעת עצים/שיחים. היחידה מוגנת מפני נזק באמצעות שסתום פריקה הידרולית, למצבים בהם מקדח הקרקע פוגע בעצמים נייחים גדולים.

סקירת כלים ייעודיים
מאתר מרכזי שירות של וולוו - כלים ייעודיים
צור קשר

רוצה להזמין או לקבל פרטים נוספים? שלח לנו הודעה.

צור קשר