MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

המוביל המפרקי הגדול ביותר של וולוו: זמן פעילות טהור עם A60H

זמין תמיד לעבודה, גדול יותר, עמיד יותר וטוב יותר, המוביל המפרקי A60H בקטגוריה של 60 טון מבית 'וולוו ציוד מכני הנדסי' מספק פרודוקטיביות רציפה ואמינות מעולה הודות לתיכון החסון, גישה נוחה לתחזוקה ורשת מפיצים מעולה של וולוו.

המוביל המפרקי הגדול ביותר של וולוו: זמן פעילות טהור עם A60H

דגם A60 החדש עם קיבולת  55 טון (60 טון בריטי) הוא המוביל המפרקי הגדול ביותר של 'וולוו ציוד מכני הנדסי' עד היום - והוא מוכן תמיד לפעולה. כשהוא מתוכנן להובלת מטענים כבדים בפעילות שטח אתגרית, כולל מכרות, מכרות פתוחים ועבודות פינוי עפר גדולות, A60H מספק חיי שירות ארוכים, איכות, אמינות ועמידות כפי שהייתה מצפה לקבל מוולוו, להובלה קלה ויעילה יותר.
A60H מתוכנן להגברת זמן הפעילות, הודות למסגרת הקדמית והאחורית העמידות, ובלמי דיסק להרמה ולפעילות רטובה. וזה לא הכל. העמידות המוכחת של וולוו והתמיכה במגוון רחב של אפשרויות אחריות, מבטיחות שלעולם לא תצטרך לחשוש מביצוע העבודה. חוזק ועמידות הם סימני ההיכר של המוביל המפרקי A60H.
'וולוו ציוד מכני הנדסי' עברה כברת דרך ארוכה מאז השקת המוביל המפרקי הראשון שלה במשקל 10 טון בשנת 1966 - 'Gravel Charlie'. חמישים שנים ו-50 טון מאוחר יותר, וולוו היא עדיין היצרנית המובילה בעולם של מובילים מפרקיים. היא המציאה את הרעיון ומפתחת את המכונות האלו כבר למעלה מחמישים שנה.

יותר תנועה בפחות מאמץ

A60H עוזר להגדיל את רווחיות העסק על ידי הזזת משקל רב יותר בפחות מאמץ. יעילות הדלק של וולוו, המובילה בענף, הטכנולוגיה החדשנית וכלי נתונים חיוניים לתפעול, עוזרים באופטימיזציה של הייצור ובשליטה על עלויות התחזוקה, כל זאת להגדלת ההחזר על ההשקעה.

עם כושר העמסה גדול מסוגו של 55 טון (60 טון בריטי), ה-A60H עוזר להפחית את העלות לטון. התכנון המודרני מגדיל את הקיבולת תוך שיפור יעילות הדלק, כדי שתוכל להניע יותר בפחות.

ה-A60H מופעל על ידי מנוע 16 ליטר של וולוו, המספק לא רק הספק מקסימלי של 495 קילו-ואט עם 3,200 ניוטון-מטר מומנט פיתול, אלא גם יעילות דלק מעולה. עם יעילות דלק מובטחת, ה-A60H מגדיל את הרווחיות ומשפר את ההחזר על ההשקעה.

רשת סוכנים

לשקט הנפשי, רשת הסוכנים הבלעדיים של וולוו זמינה תמיד לתמיכה בלקוחות, בכל עת שנדרש. וולוו מציעה מספר שירותים, ידע מקומי וניסיון עולמי, כולל בקרת טלמטיקת מכונה וכן זמינות מעולה של חלפים. כל אלה משפרים פרודוקטיביות תוך צמצום עלויות התפעול.

הודות לגישה הנוחה ביותר בענף, תחזוקת ה-A60H מהירה וקלה. הרשת הקדמית נפתחת על ציר, והופכת לפלטפורמת שירות עם מדרגות מונעות החלקה. מכסה המנוע החשמלי נפתח ב-90 מעלות, בשילוב עם כיסוי גחון חשמלי, ומאפשר גישה מלאה ובטוחה לתא המנוע.

נתונים תפעוליים

עם A60H, הנתונים החשובים זמינים לך לשיפור היעילות באתר ולחיסכון בעלויות. עם מערכות חכמות מוולוו, כמו MATRIS™, CareTrack™ ומערכת השקילה המובנית, לקוחות יכולים למטב פרודוקטיביות ולמזער עלויות תפעול. וולוו משתמשת בטכנולוגיה העדכנית ביותר לניטור פעילות וסטטוס מכונות, למתן עצות לדרכים הטובות ביותר להגברת הרווחיות. מערכת השקילה המובנית מבטיחה עומס אופטימלי בכל מחזור עבודה. כל אלה מגבירים פרודוקטיביות, משפרים יעילות דלק ומפחיתים את שחיקת המכונה בכל סוגי האתרים והפעילויות. מגוון רחב מאוד של הסכמי תמיכה ללקוחות מספק תחזוקה מונעת, כל התיקונים ומספר שירותים בזמן פעילות, העוזרים בבקרה על עלויות התחזוקה.

Volvo A60H

נצח את יעדי הפרודוקטיביות

השג את יעדי הפרודוקטיביות מהר יותר עם A60H. הגדל את הרווחים עם כושר העמסה גדול יותר ופרודוקטיביות גבוהה יותר בעלות נמוכה יותר לכל טון. זהו המעמיס האולטימטיבי, המציע 100% ביצועים בשטח, טכנולוגיות וולוו מוכחות וכושר העמסה מרשים שתורמים לפעילות מתמשכת, שנה אחר שנה.

ה-A60H יכול לשנע יותר טונות לשעה ולתת 100% בכל התנאים. המוביל המפרקי הגדול ביותר בשוק, עם כושר העמסה גדול יותר ליישומים תובעניים, ומספק עד 40% יותר פרודוקטיביות בהשוואה למוביל הגדול ביותר הקודם של וולוו. הוא גם משלב את הרעיון של מוביל מפרקי מלא, המספק גמישות מלאה כדי שלקוחות יוכלו לגשת לכל תחומי אתר העבודה ולטפס על שיפועים חדים יותר. עבודה בכל עונה, על כל סוג קרקע ולכל יישום באמצעות התאמה אישית של תצורת המכונה והצמיגים, כולם באופטימיזציה למכונה זו של 60 טון.

A60H פורץ דרך וכולל את כל החידושים האחרונים של וולוו. בזכות מערכת הינע מותאמת, שילובי הינע אוטומטיים, כולל נועלי דיפרנציאל ב-100%, תושבת גלגלים המתאימה לכל סוג קרקע, היגוי הידרו-מכני ומתלים אקטיביים, למכונה זו אין מתחרים. עם מתלה קדמי הידראולי אקטיבי למהירויות הובלה גבוהות יותר בתנאים קשים, ה-A60H מציע אופטימיזציה של נוחות המפעיל ויציבות בנסיעה, כדי לאפשר להוביל יותר מטען בזמן קצר יותר לפרודוקטיביות ללא מתחרים.

בחירת המפעילים 

כאשר באתר העבודה נמצאות מכונות אחרות, רוב המפעילים מעדיפים וולוו. המושב הממוקם במרכז, היגוי מצוין, מתלים מעולים, רמות רעש נמוכות, בקרת אקלים, מרחב וראות, כולם עוזרים להפחית את עייפות המפעיל ולשפר את הפעילות. רמות הנוחות הגבוהות, הבקרה, קלות התפעול והבטיחות מוצאים חן בעיני המפעילים, ועוזרים לשמור על פרודוקטיביות כל היום כל יום.
מערכת התמיכה ברכינה של A60H, עם בלם בטעינה ובפריקה, עוזרים למפעיל להישאר בשליטה בכל עת, להגברת הפרודוקטיביות והבטיחות.

מספר תכונות בטיחות כמו ראות מעולה ותאורה יעילה עוזרים לשמור על הבטיחות של המפעיל ושל האנשים העובדים מסביב למכונה, גם בסביבות העבודה התובעניות ביותר - בין אם מדובר במפעיל, במדריכים, במכונאים או בעובדים באתר.

מפרטים עיקריים:

Specifications

סוף.

אפריל 2016

לקבלת מידע נוסף, בקר באתר: www.volvoce.com/press
או פנה אל:

Thorsten Poszwa     
Director, External Communications   
Volvo Construction Equipment   
טל': בינ"ל +32 490 65 96 68    
דואר אלקטרוני: thorsten.poszwa@volvo.com  
טוויטר: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
London
טל': בינ"ל +44 77 333 50307
דואר אלקטרוני: osullivan@se10.com