MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

וולוו L45H ו-L50H נכונים ומוכנים בכל עת להעניק ביצועים רב-תכליתיים

המעמיסים האופניים החדשים L45H ו- L50H מבית Volvo Construction Equipment הם מכונות מאוזנות היטב, בעלות תיכון חסון ומוצק המבטיח ביצועים רבי עצמה גם באתרי עבודה צרים וצפופים.

וולוו L45H ו-L50H נכונים ומוכנים בכל עת להעניק ביצועים רב-תכליתיים

 המעמיסים האופניים מסדרה-H של 
Volvo Construction Equipment‫‏ (Volvo CE) הם נכסים רבי עצמה בכל אתר עבודה ולכל יישום. עם מערכת הזרועות בעלות התנועה המקבילה והמומנט הגבוה (TP) הייחודית של וולוו, מכונות אלה בנויות לספק מומנט פריצה גבוה ותנועה מקבילה מעולה לכל אורך תחום ההרמה.

 רוחק סרנים ארוך, מרכז כובד נמוך וחלוקת משקל טובה מעניקים למכונה יציבות עילאית על קרקע משובשת ולא אחידה. תיכון חסון וקומפקטי - המאופיין בצירים מרכזיים חזקים ובמשקולת נגדית משופעת - מבטיח ביצועים יציבים ורבי עצמה בכל אתרי העבודה. המנוע רב העצמה של וולוו מותקן בהתקנה רוחבית, ליציבות נסיעה מוגברת.

 ה-L45H וה-L50H מצוידים במערכת ההידרולית בעלת חישת העומס החכמה של וולוו, אשר מעבירה הספק לפי דרישה לתפקודים ההידרוליים, ומעניקה תגובה מהירה, זמני מחזור מהירים וצריכת דלק מופחתת. מערכת מתלה הזרוע האופקית (BSS) האופציונלית מגדילה את הפרודוקטיביות בשיעור של עד 20% 
על-ידי שיכוך כוחות ההולם, והפחתת הקפיצות ושפיכת החומר מן הכף במהלך הנסיעה.

L45H-L50H

התמודד בהצלחה עם כל סוגי הקרקע
ה-L45H וה-L50H מציעים ביצועים יוצאים מן הכלל בכל התנאים - החל מקרקע משובשת ועד לבטון חלק. חטיבת ההינע שעברה אופטימיזציה משלבת מנוע רב עצמה, תיבת הילוכים וסרנים מעולים - ופועלת בתיאום מושלם עם המערכת ההידרולית ומערכת ההיגוי כדי להעניק עמידות ואמינות עילאיות.

מכונות אלה, המצוידות במנועי וולוו חסונים התואמים לדרישות Tier 4 Final, מספקות מומנט גבוה בסיבובי מנוע נמוכים. המנוע מצויד בתפקוד סחרור של גזי הפליטה (EGR) וכולל גם מסנן חלקיקים למנוע דיזל (DPF) ומערכת חיזור קטליטי בררני (סלקטיבי) (SCR). 

סרנים לעומס גבוה, בעלי ממסרות פלנטריות, מבטיחים חיי שירות ארוכים גם בתנאי העבודה הקשים והתובעניים ביותר, ונועלי דיפרנציאל בעלי מצמד שיניים ונעילה של 100% מלפנים ומאחור משפרים את האחיזה ושומרים על כושר הנעה מרבי בכל התנאים.

 מעמיסים אופניים אלה מצוידים בתמסורת הידרוסטטית התורמת לחיסכון בדלק ומתאימה את ההספק אל כל דרישות המפעיל. זה מעניק בקרה מעולה בעבודות עדינות והספק מלא בעבודות תובעניות יותר. מניפת קירור בעלת הנעה הידרולית ובקרה אלקטרונית מווסתת את הטמפרטורה של כל הרכיבים החיוניים. תפקודיות הפיכת כיוון הסיבוב שלה מזרימה אוויר בכיוון הנגדי, לניקוי עצמי של יחידות הקירור.

מרכז בקרה נוח
ה-L45H וה-L50H מצוידים בתא המפעיל של וולוו, המוביל בתעשייה, ומבטיח משמרות עבודה נוחות ופרודוקטיביות. תא מפעיל זה, בעל אישור ROPS/FOPS (מבנה מגן מפני התהפכות/מבנה מגן מפני חפצים נופלים), מצויד בבקרות הממוקמות בהתאם לכללי הנדסת אנוש מתקדמים ובמערכת בקרת אקלים עילאית, ומציע ראות היקפית מושלמת ורמות רעש פנימי נמוכות. הדפנות והגג  המעוצב של תא המפעיל מצמצמים את הרעש והרעידות למינימום, ומפחיתים את עייפות המפעיל.

 תפקוד בקרת נהיגת הנוחות ( CDCאופציה) מעניק למפעיל את האפשרות  לשלוט במכונה באמצעות הידיות. זה משפר את נוחות המפעיל, מפחית את העייפות ומבטיח פרודוקטיביות משופרת במהלך שעות עבודה ארוכות. מערכת בקרת האקלים של וולוו מבטיחה פעולה נוחה, ואופציות בקרת החימום האוטומטית (AHC) או מערכת מיזוג האוויר (AC) מאפשרות להשיג טמפרטורה פנימית מושלמת בתא המפעיל.

 יניקת האוויר החיצוני לתא המפעיל מוצבת בנקודה גבוהה על המכונה, שם האוויר החיצוני הוא הנקי ביותר. מסנן הקדם, שהחלפתו קלה, מפריד את האבק והחלקיקים הגסים יותר לפני שהאוויר עובר דרך המסנן הראשי ולתוך תא המפעיל, וכך המפעיל נהנה מאוויר טרי ונקי. כדי לשפר את הבטיחות, מעקים ומדרגות רחבות בעלות משטחים נגד החלקה מבטיחים שהכניסה אל תא המפעיל והיציאה ממנו יבוצעו בקלות ובבטיחות.

זמני שירות קומפקטיים
ה-L45H וה-L50H של וולוו נבנו באופן המאפשר שירות קל וללא טרחה וטרדה מיותרות. נקודות שירות ממפלס הקרקע ונקודות סיכה במשחת סיכה מקובצות יחד מבטיחות ביצוע קל ומהיר של התחזוקה. הסרן האחורי המתנודד נתמך על עריסות נטולות תחזוקה. המסבים והתותבים שלו הם בעלי סיכה לכל חיי השירות ומוגנים באטמים מוכחים היטב, וכך נחסכות שעות תחזוקה רבות ומוגדל בהתאם זמן העבודה המועיל. בעלי המכונות יכולים למקסם את זמן העבודה המועיל של המכונה באמצעות תוכנת הניתוח והאבחון של וולוו. MATRIS מנתחת את הנתונים התפעוליים של המכונה ו-VCADS Pro יכולה לכוונן את תפקודי המכונה בהתאם.

 חבר והתחבר
מעמיסים אופניים אלה תוכננו לפעול עם מגוון רחב של כלים ייעודיים של וולוו, המותאמים באופן מושלם לגיאומטריית הזרועות כדי למטב את כוחות הפריצה, המשיכה וההרמה. ניתן לספק מכונות אלה כשהן מצוידות מן המפעל בקווים הידרוליים נוספים, המיועדים להפעלת מבחר כלים ייעודיים אופציונליים.

תושבת הכלים הייעודיים ההידרולית הסטנדרטית של וולוו VAB-STD, המוכרת גם בשם TPV, היא בעלת תאימות ISO בינלאומית ומאפשרת החלפה מהירה ובטוחה של כלים ייעודיים, לשיפור הגמישות באתר. העיצוב החסון והפתוח של התושבת מאפשר למפעיל לראות היטב את נקודות הריתום ממושבו בתא המפעיל. 
מפרטים עיקריים

Specifications

סוף.

לקבלת מידע נוסף, בקר באתרwww.volvoce.com/press

או פנה אל:

Thorsten Poszwa                                           
Director, External Communications              
Volvo Construction Equipment                                  
טל' בינלאומי: + 32 4918 60331                                                 
דואר אלקטרוני: thorsten.poszwa@volvo.com                          
טוויטר: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
London
טל' בינלאומי: ‪‎+44 77 333 50307
דואר אלקטרוני: osullivan@se10.com