MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

מובילי סדרה G של וולוו: לפעילות רציפה

מובילי סדרה G של 'וולוו ציוד מכני הנדסי' מאפשרים פעילות רציפה ומספקים אמינות מעולה, הודות לתכנון החסון, הגישה הקלה לתחזוקה ושירות ורשת הסוכנים המרשימה של וולוו. כל אלה מבטיחים ביצועים וזמן פעילות טובים מאי-פעם.

מובילי סדרה G של וולוו: לפעילות רציפה

עם כושר העמסה בין 25 ל-45 טון, המובילים המפרקיים מסדרה G של 'וולוו ציוד מכני הנדסי' מוכנים תמיד לעבודה. מגוון הדגמים – A25G, A30G, A35G, A40G, A45G FS והתוספת החדשה A45G ל-45 טון, מתוכננים להובלת מטענים כבדים ביישומי שטח קשים, מכרות פתוחים ועבודות פינוי עפר גדולות. סדרה G מוסיפה לחיי השירות הארוכים גם איכות, אמינות ועמידות, וכוללת כל מה שהיית מצפה לקבל מוולוו, כדי שפעולת ההובלה תהיה קלה ויעילה יותר.

חוזק ועמידות הם סימני ההיכר של מובילים מפרקיים מסדרה G. דגמי סדרה G, שתוכננו להגדיל זמן פעילות, הודות למסגרות העמידות, הקדמית והאחורית, בלמי דיסק להרמה ולפעילות רטובה, נהנים מהעמידות המוכחת של וולוו ותמיכה במגוון רחב של אפשרויות תחזוקה, כדי שלעולם לא תצטרך לחשוש מביצוע העבודה. 

'וולוו ציוד מכני הנדסי' עברה כברת דרך ארוכה מאז השקת המוביל המפרקי הראשון שלה במשקל 10 טון בשנת 1966 - סדרה G האחרונה היא השיא של 50 שנות הנדסה וחדשנות מבית וולוו. וולוו נשארת היצרנית המובילה בעולם של מובילים מפרקיים, היא הפכה את הרעיון לעסק מסחרי ומפתחת ומייצרת מכונות אלה מאז.

יותר תנועה בפחות מאמץ
דרה G מתוכננת לעזור בשיפור היעילות כדי להזיז יותר בפחות מאמץ. יעילות דלק מעולה, טכנולוגיה חדשנית וכלי נתוני תפעול שימושיים עוזרים לשלוט בעלויות התחזוקה להפקת המירב מההשקעה.

דגמי סדרה G, המופעלים עם מנועי Tier 4 Final / Stage IV של וולוו בעוצמה שבין 234 קילו-ואט (318 כ"ס) בדגם A25G עד 347 קילו-ואט (445 כ"ס) בדגם A45G, מספקים יעילות מעולה של צריכת דלק בלי להתפשר על עוצמה או ביצועים, ומספקים שיפורים משמעותיים בחיסכון בדלק בהשוואה לדגמים שהם מחליפים. מהירות הסרק הנמוכה יותר של מנוע וולוו מאפשרת חיסכון נוסף באנרגיה ליצירת המכונה היעילה ביותר. בכל מכונה בוצעה אופטימיזציה של יעילות הדלק ביחס ליכולות כושר ההעמסה השונות, כדי שתהיה אפשרות להזיז יותר בפחות מאמץ. בחירת הילוכים דינמית וחזויה מתאימה את עצמה לתנאי התפעול, לשיפור הנוחות ויעילות צריכת הדלק.

במהלך הפעולה, מוצגים נתונים חשובים העוזרים ליעילות בשטח ומפחיתים עלויות. עם מערכות חכמות של וולוו כמו MATRIS™, CareTrack™ ומערכת השקילה המובנית, אפשר למטב פרודוקטיביות ולהפחית עלויות תפעול. מערכת השקילה המובנית מבטיחה מטען אופטימלי בכל מחזור פעולה. בנוסף, מגוון הסכמי תמיכה בלקוחות מציעים תחזוקה מונעת, תיקונים כוללים ומספר שירותים לזמן הפעילות, כדי לאפשר בקרה מלאה על עלויות התחזוקה.

יכולת להגיע לכל מקום 
המוביל המפרקי של וולוו מספק גמישות כוללת כדי שניתן יהיה להגיע לכל נקודה באתר העבודה ולטפס על שיפועים חדים יותר. כדי לספק יכולת לפעול בכל עונה, על כל קרקע ולכל מטרה, זמינות אפשרויות שונות לבניית הגוף והשלדה. הביצועים המובילים של סדרה G בתנאי השטח מושגים בזכות מערכת ההינע המותאמת של וולוו, בקרת אחיזה אוטומטית, כולל נועלי דיפרנציאל ב-100% תושבת גלגלים המתאימה לכל סוג קרקע והיגוי הידרו-מכני.

המובילים יציבים לא פחות בנסיעה במורד, כאשר מעכבים ובלם מנוע דינמי של וולוו מבטיחים שמירה על בטיחות ופרודוקטיביות. מערכת התמיכה ברכינה עם בלם בטעינה ובפריקה עוזרים אף הם למפעילים להישאר בשליטה בכל עת להגברת הפרודוקטיביות והבטיחות.

בחירת המפעילים
מובילים של וולוו הם הבחירה מספר אחת של המפעילים הודות לתא המפעיל המוביל בענף, שמספק סביבת עבודה מרווחת ונוחה. 

מפעילים רוצים רמות מובילות של נוחות, בקרה, קלות תפעול ובטיחות, ואלו גורמות להם לשמור על פרודוקטיביות כל יום, כל היום. המפעיל, הממוקם במרכז, היגוי מעולה, מתלים מצוינים, רמות רעש נמוכות, בקרת אקלים, מרווחי תנועה וראות טובה, מפחיתים את עייפות המפעיל ומשיגים תפעול יעיל יותר. הבקרות הארגונומיות הנוחות גם קלות להבנה, בשילוב עם תכונות אוטומטיות לתפעול קל עוד יותר.

פשטות שירות ותמיכה
הודות לגישה המובילה בענף, השירות לכלי סדרה G הוא מהיר וקל. הרשת הקדמית נפתחת על ציר, והופכת לפלטפורמת שירות עם מדרגות מונעות החלקה. מכסה המנוע החשמלי נפתח ב-90 מעלות, ומאפשר גישה מלאה ובטוחה לתא המנוע. 

לשקט הנפשי, רשת הסוכנים הבלעדיים של וולוו זמינה תמיד למתן תמיכה, בכל עת שנדרש. וולוו מציעה מספר שירותים, ידע מקומי וניסיון עולמי, כולל בקרת טלמטיקת מכונה – CareTrack™ ו-MATRIS™ – וכן זמינות מעולה של חלפים. כל אלה משפרים פרודוקטיביות תוך צמצום עלויות התפעול.

מפרטים עיקריים: 
Specifications

אפריל 2016

לקבלת מידע נוסף, בקר באתר: www.volvoce.com/press

או פנה אל:
Thorsten Poszwa 
Director, External Communications 
Volvo Construction Equipment 
טל': בינ"ל ‎+32 490 65 96 68‬ 
דואר אלקטרוני: thorsten.poszwa@volvo.com 
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10 
London
טל': בינ"ל ‎+44 77 333 50307‬‬‬
דואר אלקטרוני: osullivan@se10.com