MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

Co-Pilot של וולוו מבטיח ביצועים מדויקים ורווחיים

התצוגה האינטראקטיבית בעלת התכנון החכם מבית 'וולוו ציוד מכני הנדסי', מספקת תובנות בזמן-אמת ביחס לעבודה המבוצעת על ידי מכונות וולוו נבחרות, ומבטיחה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של יעילות ודיוק בכל יישום.

Co-Pilot של וולוו מבטיח ביצועים מדויקים ורווחיים

'וולוו ציוד מכני הנדסי' פיתחה את Co-Pilot של וולוו, תצוגה מובנית חדשנית למכונות נבחרות של וולוו. מסך המגע בעל ההבחנה הגבוהה (high definition) הוא השותף של המפעיל בתא, ומספק גישה בלתי מוגבלת לכל הפונקציונליות המשולבת הדרושה למיצוי פוטנציאל הביצועים המלא של מכונות מבית וולוו. עם מגוון רחב של פתרונות פרודוקטיביות, יעילות דלק, זמן פעילות ובטיחות, מסך ה-10 אינץ' המוביל בענף מספק למפעיל ולבעלים את כל המידע הדרוש להם כדי להבטיח פרודוקטיביות גבוהה - ופעילות רווחית.

פעילות ייצור רציפה ומתמשכת
בין אם בכבישת אספלט, חפירת שוחות או טעינה של חומרים כבדים, Co-Pilot של וולוו מציע יכולות שליטה ובקרה ללא מתחרים, כדי להבטיח מקסימום דיוק וזמן פעולה במגוון רחב של יישומים ומכונות. אבל Co-Pilot של וולוו לא יכול לעשות זאת לבד. התצוגה האינטראקטיבית פועלת במקביל ל-Volvo Assist, אשר כוללת בשלב זה את Load Assist למעמיסים אופניים, Dig Assist למחפרים, Compact Assist למכבשי אספלט ואת Pave Assist למפזרות אספלט. Co-Pilot של וולוו נועד לעבוד באופן חלק עם כל יישום, ולספק נתוני תפעול בזמן-אמת למען חוויית תפעול תגובתית, הרמונית ויעילה.

 

באמצעות שימוש ב-Co-Pilot של וולוו, המפעיל נהנה מגישה פשוטה וקלה לכל הפונקציונליות המאוחדת של Volvo Assist, המותאמת במפעל לדגמים נבחרים של מעמיסים אופניים, מחפרים, מכבשי אספלט ומפזרות אספלט מבית וולוו. עם נתונים על המכונה, העבודה והחומרים בקצות אצבעותיהם, מפעילים יכולים לבצע יותר עבודה לכל ליטר דלק, ולמטב את יעילות הדלק והפרודוקטיביות. 

בנוסף להבטחת ביצועים מדויקים, התצוגה החסונה מתוכננת לאפשר לייצור להתמשך - במלוא הקיבולת. ללא תלות בעבודה, Co-Pilot של וולוו מבטיח שהיא תסתיים בזמן. הודות 
ל-Co-Pilot של וולוו והסנכרון המלא עםVolvo Assist, הן המפעיל והן המכונה מגיעים לזמן פעילות ארוך יותר כדי לשמור על לוחות זמנים ועל רווחיות העסק.

הפעלה קלה ובטוחה
Co-Pilot של וולוו לא רק מקל על עבודות תובעניות, אלא גם ממזער את ההפרעות לזרימת העבודה ובכך משפר את הבטיחות באתר. התצוגה במיקום הארגונומי מפחיתה את אינטראקציית המפעיל באמצעות מספר קטן יותר של תפריטים על המסך, וכך עוזרת להתמקד במשימה המתבצעת. בעת הגעה למגבלות תפעול מוגדרות מראש, Co-Pilot של וולוו מתריע על כך למפעיל באמצעות איתות קולי וחזותי. באמצעות טכנולוגיה חכמה זו, נמנע הצורך בתנועה מסביב למכונה וכן נמנע הצורך באנשים נוספים באתר, לשיפור הבטיחות ועצמאות המפעיל. 

עם Co-Pilot של וולוו, המפעיל יכול לנהל במהירות, בקלות ובאופן עצמאי את כל הפעילות. התצוגה המובנית אינטואיטיבית מספיק כדי לאפשר תפעול עם הכשרה מינימלית. היא גם מציגה טיפים על המסך לאופטימיזציה של קלות התפעול וזמן הפעילות. מפעילים גם יכולים להתאים אישית פונקציות ויעדים תוך שניות ולעקוב בקלות אחר התקדמות העבודה שלהם ביתר עצמאות וביטחון.

מקום לגדול
עם כונן קשיח פנימי בנפח 14 GB, Co-Pilot של וולוו מספק נפח אחסון המספיק לכשבעה חודשים לשמירת פרטים רבים על ביצועי המכונה והפרודוקטיביות שלה. מידע זה מספק ללקוחות הזדמנות לנתח את השימוש במכונה ולזהות אזורים לשיפור.

בעת הזמנת פתרונות Volvo Assist האופציונליים, לקוחות יקבלו באופן אוטומטי את Co-Pilot של וולוו, שנמצא בתהליך שיפור מתמיד על ידי מהנדסי וולוו. עם מחויבות לתמיכה שוטפת ועתידית, וולוו מפתחת את Co-Pilot כדי לספק פונקציונליות נרחבת המתמקדת באופן מלא בצורכי הלקוח. רשת הסוכנים הבלעדיים של וולוו היא השותפה הטובה ביותר למענה על צורכי העסק, כולל מכונות, אביזרים, חלפים, אחריות ושירותים. 

סוף.

April 2016

לקבלת מידע נוסף, בקר באתר: www.volvoce.com/press

או פנה אל:
Thorsten Poszwa 
Director, External Communications 
Volvo Construction Equipment 
טל': בינ"ל ‎+32 490 65 96 68‬ 
דואר אלקטרוני: thorsten.poszwa@volvo.com 
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10 
London
טל': בינ"ל ‎+44 77 333 50307‬‬‬
דואר אלקטרוני: osullivan@se10.com