MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

וולוו מוסיפה עצמה ודיוק למחפרים הקומפקטיים 3 ו-4 טון

המחפרים הקומפקטיים החדשים ECR35D, EC35D ו-ECR40D מבית Volvo Construction Equipment מצוידים בתאי מפעיל נוחים ובבקרות מתקדמות ונוחות לשימוש, המאפשרות תפעול מדויק.

וולוו מוסיפה עצמה ודיוק למחפרים הקומפקטיים 3 ו-4 טון

המחפרים הקומפקטיים ECR35D ו-ECR40D בעלי רדיוס הצידוד הקצר מתוכננים להעניק ביצועים רבי עצמה ומדויקים במקומות צפופים. ה-EC35D הקונבנציונלי יותר מצטיין בארכיטקטורה דומה, ומעניק רמות גבוהות של נוחות, ביצועים ורב-תכליתיות. התחזוקתיות הקלה, הגמישות המעולה והיעילות המשופרת מסייעות לדגמים החדשים להפיק פרודוקטיביות גבוהה יותר במגוון רחב של יישומים.

מחפרי שלושה וארבעה טון חדשים אלה של וולוו מצוידים בתאי מפעיל חסונים, מרווחים ונוחים, המאופשרים 
ל-FOPS‫‬, TOPS ו-ROPS. הדלת הגדולה והגישה בשיטת שלוש נקודות המגע מאפשרות כניסה ויציאה נוחות ובטוחות, וזה מועיל במיוחד במכונות קטנות יחסית אלה, בהן המפעיל נדרש לצאת מן התא ולחזור אליו באופן סדיר. בפנים, הקונסולה והמושב מרובי הכוונונים מותקנים על אותו מתלה ונעים יחד - תיכון המעניק שיכוך רעידות וכוחות הולם, מפחית את העייפות ומסייע לבקרת המכונה ללא קשר לתנאי הקרקע. הן הדגם הקונבנציונלי והן הדגמים בעלי רדיוס הצידוד הקצר מעניקים ראות היקפית עילאית.‬‬‬‬

מכונות קטנות, פרודוקטיביות גדולה

ה-EC35D משלב מנוע וולוו חדש D1.8A stage 3A ומערכת הידרולית בעלת ביצועים גבוהים ופעולה חלקה - וזה מאפשר ללקוחות להפיק יותר בפחות מאמץ, בכל היישומים. הבקרות האינטואיטיביות המותקנות בטווח של קצות האצבעות מציעות הפעלה קלה ונוחה, ומאפשרות למפעילים ליהנות מכוחות החפירה וההרמה הגבוהים, או להפעיל כלים ייעודיים הידרוליים בקלות רבה.

הודות לרדיוס הצידוד הקצר של הזנב ולמיקום של צילינדר הזרוע האופקית (בום) בצד שמאל מתחת לתא המפעיל, מחפרי ECR35D ו-ECR40D החדשים של וולוו הם אידיאליים לתנאי פעולה צרים וצפופים, וניתן להשתמש בהם באתרי עבודה בעלי גישה מוגבלת, תוך הפחתת הסיכון של נזק למכונה ולסביבתה. עמוד הצידוד והצילינדר נשארים בתחום שבין הזחלים גם במצב מוסט, ותנועות הצידוד וההסטה מבוקרות 
בו-זמנית, כדי להבטיח הצבה קלה ומהירה של המכונה

ממשק המפעיל מתאים את הביצועים

כל מכונה זמינה עם מערכת אלקטרונית המאפשרת למפעילים להתאים במדויק את התפקודים וההגדרות באמצעות לוח מקשים וצג. במערכת ניתן לשמור עד שלושה פרופילים, תוך כוונון תפקודי המכונה בהתאם ליישומים/להעדפות המפעיל. המערכת כוללת גם:

• ארבעה לחצנים ספציפיים לכלים הייעודיים, המאפשרים כוונון מדויק של הזרימה ההידרולית מתוך תא המפעיל.
• מצב חיסכון (ECO) המאפשר להפחית את צריכת הדלק בשיעור של עד 10%.
• שתי מהירויות מנוע קבועות מראש (שניתנות לכוונון על-ידי המשתמש), ליישומים כגון יישור או הרמה.
• מערכת מעבר אוטומטי לסיבובי סרק מפחיתה את מטרדי הרעש ומפחיתה את צריכת הדלק.
• מערכת ההדממה האוטומטית של המנוע מפחיתה את שעות הפעולה, עלויות התחזוקה, וירידת הערך של המכונה.
• תזכורות לטיפולים מתוכננים.

לאלו המעדיפים פשטות רבה יותר, ה-ECR35D‫‬, EC35D וה-ECR40D מוצעים בתצורה מסורתית יותר, ללא חבילת אלקטרוניקה זו.‬‬‬‬

בכל גרסה שהלקוח יבחר, הרשימה הארוכה של המאפיינים הכלולים במפרט הסטנדרטי מבטיחה לו שייהנה מפעולה יומיומית יעילה ביותר. עם כוחות ההנעה הטובים והתיכון היעיל של הסכין, המחפרים החדשים מעניקים ביצועים גבוהים במהלך עבודות דחפור. תפקוד הרחיפה של הסכין מאפשר גם גימור מדויק בעבודות יישור, ובקרת שתי מהירויות הנסיעה האוטומטית מצמצמת את זמן המיקום מחדש.

כדי להפחית את סכנת הגניבה, מוצעת כאופציה מערכת מניעת התנעה. לצורך התנעת המכונה, ניתן להזין עד שלושה קודי משתמש באמצעות לוח המקשים. (הקודים בעלי 4 הספרות ניתנים לבחירה על-ידי המשתמשים.)

Volvo ECR35D

שירות קל ופשוט

כדי למקסם את זמן העבודה המועיל, מחפרים קומפקטיים חדשים אלה של Volvo CE מתוכננים להעניק עלות בעלות כוללת נמוכה, הודות לשילוב של מספר מאפיינים יעילים. מכסי תא מנוע בעלי פתיחה רחבה מאפשרים גישה טובה לנקודות המילוי ולביצוע הבדיקות היומיות, ואילו צינורות מילוי הדלק והנוזל ההידרולי שמאחור נהנים מהגנה מעולה. הבדיקה והמילוי של השמן ההידרולי מבוצעים באמצעות אגן שקוף, המאפשר גילוי מוקדם של מזהמים ואף מתפקד כמסנן במהלך הוספת הנוזל למכל.

כל המסננים הם מהסוג המותקן בקו כדי להבטיח תחזוקה קלה, ונקודות השירות נגישות ממפלס הקרקע. מרווחי הסיכה במשחת סיכה הוארכו ל-50 שעות, כדי למזער את התחזוקה היומית.

כלים לביצוע העבודה

לתמיכה במכונות חדשות אלה, וולוו מציעה מגוון רחב ומקיף ביותר של כלים ייעודיים ושל פתרונות ללקוחות. אלה כוללים התקני ריתום מהיר מכניים או הידרוליים, זרוע חביקה הידרולית, פטיש או כף חפירת שוחות - כולם כלים התורמים לגמישות וליעילות.

מפרטים עיקריים:

Specification

ECR35D, EC35D ו-ECR40D מבית וולוו, המצוידים במנועים התואמים לדרישות Stage IIIA, זמינים בשווקי EMEA.
 

סוף.

ינואר 2016

לקבלת מידע נוסף, בקר באתר: www.volvoce.com/press 
או פנה אל:

Thorsten Poszwa
Director, External Communications
Volvo Construction Equipment
טל' בינלאומי: ‪+32 490 65 96 68‬‬‬
דואר אלקטרוני: thorsten.poszwa@volvo.com
טוויטר: http://twitter.com/VolvoCEGlobal
  
Brian O'Sullivan
SE10
London
טל' בינלאומי: ‪+44 77 333 50307‬‬‬‬‬
דואר אלקטרוני: osullivan@se10.com