MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

ה-EWR150E מתוצרת וולוו מציע את הפתרון לדרישות Stage IV בעל רדיוס הצידוד הקצר ביותר

המחפר האופני EWR150E מבית Volvo Construction Equipment משלב את רדיוס הצידוד הקצר המוביל בתעשייה עם יציבות יוצאת מן הכלל.

ה-EWR150E מתוצרת וולוו מציע את הפתרון לדרישות Stage IV בעל רדיוס הצידוד הקצר ביותר

המחפר האופני החדש EWR150E מבית Volvo Construction Equipment מצטיין ברדיוס הצידוד הקצר ביותר מבין כל המכונות בשוק העומדות בדרישות Stage IV. עם ערך של 1,720 מ"מ, מכונה זו מאפשרת למפעיל לעבוד באתרי העבודה הצרים והצפופים ביותר, וליהנות מן היעילות והבטיחות המובילות בתעשייה. וולוו כללה את הלקוחות בכל שלב של התיכון והייצור של מכונה זו, ושיתוף פעולה זה נועד להבטיח פרודוקטיביות ורווחיות מיטביות.

רדיוס הצידוד הקצר, המוביל בקטגוריה, מאפשר למפעיל לעבוד באופן בטיחותי במגוון רחב של תנאים, כולל דרכים חד-נתיביות צרות. ובנוסף, עם כושר ההרמה המשופר בהשוואה למחפר קונבנציונלי מקטגוריה זו, יכול המפעיל ליהנות מן האורך הקצר של החלק האחורי מבלי להתפשר על טווח הגישה, גובה ההרמה וביצועי החפירה.

מנוע וולוו יעיל בטכנולוגיית V-ACT, העומד בדרישות Stage IV, מציע מומנט גבוה במהירויות סיבובי מנוע נמוכות, כדי להקטין את צריכת הדלק. המנוע היעיל מצויד במצב החיסכון (ECO) החכם של וולוו, כדי להפחית את רמות פליטת המזהמים, להפחית את ההשפעה על הסביבה ולעמוד בדרישות של התקנות

המתקדמות ביותר לבקרת הפליטות. כדי להבטיח רענון ללא פגיעה בפעולה, ה-EWR150E מצויד במערכת הרענון הפסיבי החדשה והחכמה של וולוו.

סביבת עבודה יעילה 
תא המפעיל המוביל בתעשייה של וולוו מציע ראות יוצאת מן הכלל, לעבודה בטיחותית יותר. ניתן לצייד מכונה זו גם במערכת Volvo Smart View האופציונלית של וולוו - שלוש מצלמות המותקנות על המסגרת מפיקות במשולב מבט ממעוף הציפור על המכונה. המצלמות מציגות מבטים נפרדים של המכונה, כך שהמפעיל יוכל לצפות בכל הזוויות ולהבטיח סיבוב בטוח ובטיחותי.

מערכת מתלה הזרוע האופקית (BSS) - בעלת המעגל ההידרולי ומשככי הזעזועים הפועלים באמצעות גז בלחץ - מאפשרת למפעיל לנסוע מהר יותר על קרקע משובשת, ובנוסף שופרה גם המערכת ההידרולית בכללותה כדי להעניק היענות מוגברת. סרני המחפר החסונים - המצוידים בבקרת מפעיל או בבקרה אוטומטית של נדנוד הסרן הקדמי - מצטיינים בחוסן ועמידות גבוהים ביותר, כמו-גם המרכב התחתון בעל מרווח הגחון הגדול, שבנוי ומתוכנן להתמודד בהצלחה עם סביבות קשות ותובעניות.

הלקוחות יכולים לבחור מבין 12 תצורות צמיגים שונות (כולל גלגלים יחידים וכפולים), בהתאם לתנאי הקרקע. מכונה זו מאושרת לנסיעה ושימוש על כבישים, וניתן להתקין בה רתם גרירה המאפשר לגרור גרור בעל בלמי דחיפה במשקל של עד שמונה טון וגרור ללא בלמים במשקל של עד שלושה טון. המפעילים יכולים גם להביא אתם את כל הכלים שלהם, באמצעות תיבת כלים מיוחדת - דמוית מגירה - המחליקה החוצה מתוך המרכב התחתון. מאפיין חדש זה הוא בעל כושר נשיאה של עד 120 ק"ג. בתא המפעיל יש גם אזורי אחסון נוספים, וכן מרחב מרווח לרגליים. כל הממשקים עם המכונה - כולל ידיות ההפעלה, המקלדת וצג ה-LCD הגדול - ממוקמים בהתאם לכללי הנדסת אנוש מתקדמים, ומתוכננים להעניק רמות אופטימליות של בקרה ויעילות. כדי להקל עוד יותר על ההפעלה ולשפר את הנוחות, הופחת מספר המתגים בשיעור משמעותי.

הבחירה הרב-תכליתית
ניתן להזמין את ה-EWR150E עם אחד משני סוגי מרכב תחתון, תוך התאמת המשקל וכושר המשיכה במוט הגרר של המכונה לכל יישום. התצורה בעלת המשקל הנמוך ביותר האפשרי שוקלת 15.2 טון ומצוידת במרכב תחתון מרותך, עם סכין רדיאלית וחטיבת הינע מקטגוריית EW140. התצורה בעלת המשקל הגבוה ביותר שוקלת 17.8 טון, ומציעה מרכב תחתון מחובר בברגים עם סכין מקבילה, מייצבים מותקנים בברגים, וחטיבת הינע מקטגוריית EW160 המעניקה כושר משיכה במוט הגרר גבוה יותר ב-30%.

כמו-כן, ה-EWR150E תואם למערך רחב של כלים ייעודיים. בשילוב עם התקני הטיה וסיבוב Steelwrist®‬ והתקני ריתום מהיר, כפות ופטישים הידרוליים חסונים ועמידים, ה-EWR150E לא רק מצטיין בעבודה במקומות צרים וצפופים - הוא גם יכול לחפור, להעמיס, לשבור ולשנע חומרים באופן היעיל והפרודוקטיבי ביותר. התפקודים ההידרוליים האופציונליים 'X1 פטיש חציבה/מספריים' ו-'X3 הטיה וסיבוב' מפיקים הספק עבור כלים ייעודיים הזקוקים לזרימה חד-כיוונית או דו-כיוונית, וכן זרימה דו-כיוונית עבור כלים ייעודיים בעלי תפקודי הטיה וסיבוב בהתאמה. מערכת ידידותית למשתמש לניהול הכלים הייעודיים מאפשרת לשמור בזיכרון עד 20 כלים ייעודיים שונים. באמצעות הצג שבתא המפעיל, מאפשרת המערכת למפעיל לקבוע מראש את הזרימה ההידרולית ואת הלחץ לצורך שימוש במגוון כלים ייעודיים, תוך שיפור הגמישות והרב-תכליתיות.

קלות השירות היתה שיקול חשוב בתכנון של מכונה זו. מיד עם התנעת המכונה היא מבצעת באופן אוטומטי בדיקה של כל מפלסי הנוזלים - כולל שמן המנוע והנוזל ההידרולי - ובמקרה הצורך היא מפיקה למפעיל

התראה מתאימה על הצג האלקטרוני. כדי להבטיח תדלוק קל, משאבת תדלוק חשמלית מפיקה זרימה של 50 ליטר של דלק לדקה. מטעמי נוחות, היא מותקנת ליד מכל הדלק, וניתן לגשת אליה ממפלס הקרקע.

עם רדיוס צידוד של 1,720 מ"מ - המוביל בקטגוריה - ה-EWR150E מתוצרת Volvo CE היא מכונה גמישה, יעילה ורב-תכליתית - הפתרון האידיאלי להפעלה בטיחותית יותר באתרי עבודה צרים וצפופים.

מפרטים עיקריים:

Specifications

סוף.

January 2016

לקבלת מידע נוסף, בקר באתר: www.volvoce.com/press

או פנה אל:

Thorsten Poszwa    
Director, External Communications  
Volvo Construction Equipment   
טל' בינלאומי: ‪‎ + 32 4918 60331‬     
דואר אלקטרוני: thorsten.poszwa@volvo.com    
טוויטר: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
London
טל' בינלאומי: ‪‎+44 77 333 50307‬
דואר אלקטרוני: osullivan@se10.com