MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

מעמיסים אופניים קומפקטיים חדשים מסדרה G של וולוו משלבים נוחות, בטיחות וביצועים חזקים

מעמיסים אופניים קומפקטיים מדגמי L30G ו-L35G של 'וולוו ציוד מכני הנדסי' כוללים תא נהג מרווח ונוח ומנועים חזקים - משודרגים לנוחות רבה יותר ולעלות נמוכה יותר לבעלות.

מעמיסים אופניים קומפקטיים חדשים מסדרה G של וולוו משלבים נוחות, בטיחות וביצועים חזקים

למעמיסים אופניים קומפקטיים מדגמי L30G ו-L35G של 'וולוו ציוד מכני הנדסי' אולי יש מבנה קטן, אבל הם מספקים כוחות עוצמתיים של פריצה והרמה, בנוסף למרווח גחון מעולה המתחרים במכונות גדולות הרבה יותר. הכלים בסדרה G המחודשת מופעלים באמצעות מנוע D3.3M החדיש של וולוו, עומדים בדרישת הפליטה המחמירה Tier 4 Final/Stage IIIB ללא צורך במסנן חלקיקים לרכב דיזל. עם תכנון חכם, הגנה טובה ויכולת תמרון מדהימה, מעמיסים אופניים קומפקטיים של וולוו, בעלי משקל עצמי של 5.5-6.1 טון, הם הכלים האידאליים לעבודה באזורים מוגבלים או צפופים, ומספקים עמידות מעולה וביצועים לאורך זמן.

פעולה חלקה
עם ראות בכל הכיוונים, בקרים במיקום ארגונומי וקלות גישה, אין פלא שהתא של וולוו הוא המוביל בענף.

חלון קדמי קמור מספק ראות מעולה לפנים, ומגב חדש וצינור מפלט נמוך יותר מאפשרים שדה ראייה גדול יותר המשפר את הראות לאחור. כדי להבטיח סביבת עבודה נוחה ופרודוקטיבית יותר, עמוד ההיגוי המתכוונן עוצב מחדש כדי לספק מרווח גדול יותר בעת ישיבה, במיוחד באזור הברכיים. כך המפעיל יכול להתמודד בקלות עם משימות מאתגרות. בנוסף, שיפורים בלוח המחוונים הקדמי, בגלגל ההגה ובדוושת הדלק משפרים אף הם את חוויית הנהיגה של המפעיל. המדרגות היציבות, המונעות החלקה מוקמו מחדש בגובה נמוך יותר ליציאה וכניסה קלות ובטוחות. המדרגה הראשונה צבועה בכתום בוהק כדי שניתן יהיה להבחין בה בקלות על רקע הסביבה.

ללא תלות בתנאי הקרקע, מעמיסים אופניים קומפקטיים מדגם L30G ו-L35G מספקים נסיעה חלקה. המפרק המתנודד ומערכת אופציונלית של מתלים לזרוע ההרמה עוזרים לשכך רעידות, ומערכת ההידראוליקה הכפולה מאפשרת הרמה והיגוי בו-זמנית כך שמפעילים אינם צריכים לוותר על כוח לטובת תמרון. תכונות אלו, בשילוב עם דוושה יחידה לזחילה ובלימה, מספקות לבעלים שקט נפשי בכך שהרכב קל לנהיגה גם למפעילים פחות מנוסים. 

ביצועים גבוהים
מעמיסים אופניים קומפקטיים מדגם L30G ו-L35G מופעלים באמצעות מנועי וולוו עם תאימות לדרישות Tier 4 Final/Stage IIIB ובעוצמה של 55.4 קילו-ואט / 74.8 כ"ס, המספקים את כל הכוח הדרוש להתמודדות עם משימות קשות. לשמירה על הספק גבוה ללא צורך בהתחדשות, לקוחות יכולים לבחור במנוע D3.3M החדש, הכולל זרז חמצון דיזל (Diesel Oxidation Catalyst). לאלה שצריכים להפעיל מעמיס אופני קומפקטי של וולוו בסביבות רגישות, קיימת גרסת D3.3H, הכוללת מסנן חלקיקים לרכב דיזל.

הודות לסרנים הפורטליים (portal axles) הייחודיים בענף ונעילת דיפרנציאל של 100% לגלגלים הקדמיים והאחוריים, המעמיסים האופניים הקומפקטיים מספקים את מרווח הגחון הטוב ביותר לרכבים מסוג זה, ואחיזה ללא תחרות. בהסטת מתג, יכול המפעיל להפעיל את הנועלים השונים כדי להבטיח העברת כוח מלאה לכל אחד מהגלגלים, להפחתת החלקת צמיגים בתנאי קרקע לא יציבים.

בין אם בעת טיפול במשאות עדינים, נסיעות תכופות בין אתרי עבודה או שימוש בכלי עזר מורכבים, המעמיסים האופניים הקומפקטיים של וולוו מאפשרים לבצע את המשימה ללא עיכובים, בכל תנאי. הנעה הידרוסטטית חלקה מבטיחה זמני מחזור מהירים, והאפשרות למהירות גבוהה מצמצמת זמני מעבר. משאבה הידראולית אופציונלית מגדילה את זרימת העזר עד 100 ליטר לדקה, לשיפור פרודוקטיביות המכונה.

מיטוב זמן הפעילות של הרכב
הודות למספר תכונות לביצועים גבוהים, מעמיסים אופניים קומפקטיים אלה מגבירים את היעילות ומספקים עלות כוללת נמוכה לבעלות.

הבחירה בין קינמטיקת Z-bar של וולוו - המאפשרת תנועה מקבילית מעולה עם המזלג - לבין צימוד TP – המספק כוח הטייה גבוה בכל נתיב ההרמה - מאפשרת למפעיל כוונון עדין של המכונה ליישומים ספציפיים. בבחירה בתושבת כלים ייעודיים Z, לקוחות יכולים לסמוך על שיפור ביצועים ועומסים גבוהים יותר. במקביל, תושבת הכלים הייעודיים המקורית של וולוו מאפשרת שימוש בכלים ייעודיים בעת הפעלת מעמיסים גדולים יותר של וולוו, ובכך מתאפשר צמצום המלאי הכולל. יחידת צימוד אוניברסלי מהיר 
ב-L30G מבטיחה תאימות עם מרבית הכלים הייעודיים של מעמיסים זעירים ומעמיסים קומפקטיים זחליים.

כל המעמיסים האופניים הקומפקטיים של וולוו מצוידים במנוע בהתקנה רוחבית, המאפשר איזון יוצא מהכלל ומספק גישה מעולה לבדיקות תחזוקה ומתן שירות. כדי לעזור למזער זמני השבתה הנובעים מתחזוקה, יש 
ל-L30G ו-L35G מרווח סיכה מרשים של 100 שעות. לא די בתחזוקה קלה של המעמיסים האופניים הקומפקטיים האלה, הם גם מספקים ביצועים ארוכי טווח ותחזוקה קלה הודות לבלמי דיסק. בלמי דיסק, שהוצעו בעבר רק בדגמים למהירויות גבוהות, מוצעים עכשיו כסטנדרט בכל מגוון הכלים בסדרה G. 

למען השקט הנפשי, מרווח הגחון הגבוה המסופק באמצעות הסרנים הפורטליים בשילוב עם משקל נגד אחורי יצוק ויציב, מגינים על רכיבים חיוניים כנגד נזקים מאבנים וממכשולים אחרים.

קל לפעול בקיבולת מרבית עם מגוון כלים ייעודים שנבדקו בבדיקות מחמירות ואושרו על ידי וולוו. המפעיל יכול לבחור בין כפות, מזלגות, מחפנים וזרועות לניטול חומרים כדי למצות את פוטנציאל הביצועים של הכלי ולשפר את היעילות והרב-תכליתיות של L30G ו-L35G.

מפרטים עיקריים 

Specifications*מידע בנוגע ל-L30G מתבסס על L30G עם התא, צמיגי 365/80 R20 וכף רב-תכליתית 1M3. באופן דומה, המידע בנוגע ל-L35G מתבסס על L35G עם התא, צמיגי 405/70 R20, צימוד Z-bar, כף 
רב-תכליתית 1.2 M3 ומזלגות FEMIII.

סוף.

April 2016

לקבלת מידע נוסף, בקר באתר: www.volvoce.com/press

או פנה אל:
Thorsten Poszwa 
Director, External Communications 
Volvo Construction Equipment 
טל': בינ"ל ‎+32 490 65 96 68‬ 
דואר אלקטרוני: thorsten.poszwa@volvo.com 
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10 
London
טל': בינ"ל ‎+44 77 333 50307‬‬‬
דואר אלקטרוני: osullivan@se10.com