MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

eC750E‫‬ 75 טון של וולוו ממטב את הפרודוקטיביות והרווחיות

המחפר הזחלי EC750E של וולוו Volvo Construction Equipment מצטיין בחידושים ביעילות צריכת הדלק, ומספק הספקים מוגברים וביצועים מנצחים, המסייעים להבטיח החזר מרבי על ההשקעה.

‫‬ 75 טון של וולוו ממטב את הפרודוקטיביות והרווחיותEC750E

EC750E של Volvo Construction Equipment הוא מחפר זחלי בקבוצת ה-75 טון אשר מציע שילוב מושלם של עצמה ויציבות, המאפשר ליהנות מתפוקה גבוהה יותר בכל יישום שהוא. המחפר לעומס כבד מופעל באמצעות מנוע D16 תואם Tier 4 Final/Stage IV של וולוו בעל טכנולוגיית יעילות צריכת דלק מתקדמת ביותר, ומציע הספק מוגבר של 374 קוו"ט/502 כ"ס, המבטיח פעולה בעלת היענות מעולה - לפרודוקטיביות ורווחיות מרביות.

EC750E מציע טכנולוגיה אלקטרו-הידרולית חדשנית, הממוטבת לפעול בתיאום מושלם עם המנוע החסון, תוך שיפור בקרת המפעיל והגדלת ההספקים.המערכת ההידרולית, בשילוב מצב ECO המתקדם של וולוו, פועלים בצוותא כדי להפחית את האבדנים הפנימיים במעגל ההידרולי – והתוצאה היא יעילות צריכת דלק משופרת ללא אבדני ביצועים כלשהם ברוב מצבי ההפעלה. 

תא המפעיל של וולוו, הבנוי תוך דגש על המפעיל, מספק חוויית מפעיל עילאית עם סביבה בעלת רמת רעש נמוכה, להשגת פרודוקטיביות מפעיל מיטבית. ממשקים המוצבים באופן ארגונומי – כולל ידיות ההפעלה, לוח המקשים וצג ה-LCD – וראות היקפית ברורה מבטיחים יעילות וקלות שימוש מרביות. התא המרווח מציע מקומות אחסון ומרווח רגליים נדיבים, 12 פתחי אוויר של מיזוג האוויר ומושב מפעיל מתכוונן - ומאפשר לשמור את המפעיל רענן, ערני וממוקד. 

ביצועים מנצחים
גם בסביבות הקשות והתובעניות ביותר, EC750E מספק ביצועי חפירה עילאיים, כולל כוח פריצה מרבי של 323/342 (עם הגבר) קילו-ניוטון, וגם יעילות צריכת דלק טובה וזמני מחזור מהירים, להחזר מרבי על ההשקעה. המחפר המאוזן היטב מצטיין במפשק זחלים רחב, אורך זחלים גדול, מרכב תחתון ניתן לכינוס ומשקולת נגדית ממוטבת ליציבות סולידית, ומאפשר למפעילים לעבוד בביטחון בתנאי קרקע קשים.

מערכת מצב עבודה משולבת מתוכננת לשפר את יעילות צריכת הדלק וביצועי המכונה, ומאפשרת למפעילים לבחור את מצב העבודה הטוב ביותר למשימה הנוכחית, ולהבטיח את התצורה הנכונה לכל משימה.

כדי לשפר עוד יותר את כושר הבקרה, מכונות אלה מצוידות בלחץ מערכת גבוה ובזחלים חסונים ועמידים, כדי להבטיח הספק מוגדל ותפעול קל יותר בעת טיפוס במעלה ובעת נסיעה על קרקע לא יציבה. השילוב של היכולת להגיע לאזורים הקשים לגישה של אתר העבודה, עם מערכת אלקטרו-הידרולית מלאה מפיתוח חדש, מאפשר ללקוחות לקצר את זמני המחזור למינימום ולהגדיל את הרווחיות.

זמן עבודה מועיל ללא תחרות
EC750E החסון והעמיד - המצטיין בזמינות מתמדת ונכון לכל יישום - מתוכנן להשיג זמן עבודה מועיל מרבי. התיכון לעומס כבד, הרכיבים האמינים והחסינים לשחיקה, והגישה הקלה לשירות של המכונה מבטיחים כי הלקוחות יוכלו לבצע את העבודה במהירות וללא עיכובים.

EC750E מצויד בזרוע אופקית ובזרוע מחוזקות, אשר מיועדות לעומסים כבדים, מיוצרות מפלדה בעלת חוזק מתיחה גבוה, ומתוכננות לעבוד בתיאום מושלם עם המכונה, תוך מקסום זמן העבודה המועיל והביצועים. להגנה ולאמינות נוספות גם בתנאים הקשים והחמורים ביותר, רותכו פסי פלדה מתחת לזרוע, ולוח מובנה לעומס כבד מותקן בחלק התחתון של המכונה. השימוש ברכיבים מוגנים, כולל מבנה מסגרת חזק לחיי שירות ארוכים ולזמן עבודה מועיל מתמשך ביישומים התובעניים ביותר, מאפשר ללקוחות להשיג תפוקה מתמדת - כמעט ללא כל הפסקה.

כדי למקסם אף יותר את זמן העבודה המועיל, המכונה מציעה ללקוחות יכולת שירות מהירה ובטוחה יותר, תוך שימוש במסלולי ההליכה המרכזי וההיקפיים, הודות לנקודות תחזוקה קלות לגישה, הנחשפות בעקבות פתיחת דלתות הגישה הרחבות והממוקמות בתבונה.

לבטיחות ולעמידות נוספים, תאי מפעיל מאושרים בעלי מבנה מגן מפני חפצים נופלים (FOG) ומבנה מגן מפני פריטים נופלים (FOPS) המוצעים כאופציה מספקים שקט נפשי בעת עבודה ביישומים קשים. לתוספת הגנה, ניתן גם להתקין ב-EC750E מגן לכל אורך הזחלים.

רב-תכליתיות נוספת
כדי להגדיל את הגמישות והרב-תכליתיות, מחפרים אלה תואמים למערך רחב של כלים ייעודיים עמידים, כולל כפות לשימוש כללי, לעומס כבד, ולעומס קיצוני. הכלים הייעודיים של וולוו, שתוכננו ויוצרו כך שיפעלו בתיאום מושלם עם המכונות של וולוו, יוצרים יחידה חסונה ואמינה אחת.

השימוש בלוחות החסינים לשחיקה במבנה של הכפות לעומס כבד ולעומס קיצוני של וולוו מאפשר להן להצטיין בחפירה בחומרים דחוסים. הן מושלמות לעבודה ביישומי מחצבות ומכרות, ומאפשרות ללקוחות לסמוך על כך שהמכונה החסינה - המיוצרת מחומרים באיכות גבוהה - תעניק להם חיי שירות ארוכים וביצועים עילאיים. כדי להגדיל את עמידותן, כפות וולוו מיוצרות מפלדה בעלת חוזק מתיחה גבוה, והן מוצעות עם מגוון רחב של שיניים, שפות חיתוך, סגמנטים, וחיפויי שחיקה לקבלת הגנה נוספת.

ניתן לצייד את ה-EC750E בפטיש הידרולי של וולוו, כדי לרסק את החומרים המאתגרים ביותר. עם הספק עקבי וכוח פריצה גבוה, הלקוחות יכולים ליהנות מכוחות הולם ועמידות מרביים. 

וולוו מציעה גם מערכת לניהול הכלים הייעודיים, המאפשרת אחסון הגדרות של עד 20 כלים ייעודיים שונים. באמצעות מסך המגע, מאפשרת המערכת למפעיל לקבוע מראש ומתוך תא המפעיל את הספיקה ההידרולית והלחץ ההידרולי, ולהבטיח בכך גמישות ורב-תכליתיות באמצעות השימוש בכלים ייעודיים שונים.

מפרטים עיקריים:

 

Specificationsסוף.

אפריל 2016

לקבלת מידע נוסף, בקר באתר: www.volvoce.com/press

או פנה אל:
Thorsten Poszwa
Director, External Communications
Volvo Construction Equipment
טל': בינ"ל ‪+32 490 65 96 68
דואר אלקטרוני: thorsten.poszwa@volvo.com
טוויטר: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10 
London
טל': בינ"ל ‪+44 77 333 50307
דואר אלקטרוני: osullivan@se10.com