MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

וולוו מובילה את הדרך עם מחפר 20 טון זחלי חדש

המחפר הזחלי 20 טון החדש של וולוו, EC200E, נבנה במיוחד למענה על הצרכים של שוק עבודות הביניים התובעני במיוחד.

Volvo Crawler Excavator EC200E

כשהוא מכוון במיוחד לפלחים התחרותיים ביותר של שוק המחפרים, המחפר הזחלי החדש EC200E של Volvo Construction Equipment's (Volvo CE) הוא השותף המושלם למגוון רחב של יישומי ביניים. דגם 20 טון זה הוא מכונה שנבנתה ממוקדת מטרה שהמפרטים שלה ממצבים אותה בין EC220E ו-EC180E הקיימים של החברה באזור אירופה, המזרח התיכון ואסיה. אידאלי לפעילות פנים או כחלק מצי מכונות להשכרה, ומתאים לבנייה, עבודות עירוניות, תשתיות כבישים ועוד, ה-EC200E מספק ביצועים מעולים עם ערך רב, ומבטיח רווחיות של הלקוח.

ביצועים מרשימים

עם עשרות שנות ניסיון וגיבוי של Volvo Group, התקינה Volvo CE מנוע התואם לדור הבא של דרישות פליטה עבור שווקים עם רמה גבוהה של פיקוח. מנוע D4 של וולוו עם אישור Stage V ממוטב כך שמפעילים יוכלו להפיק את מירב הביצועים מה-EC200E, הוא מספק את הכוח, את יעילות צריכת הדלק ואת האמינות הדרושים להצלחה במגוון רחב של משימות. 

מחפר זחלי EC200E מבית וולוו

עם תכונת הגברת הכוח של וולוו, כוחות ההרמה והחפירה המרשימים מוגברים עוד יותר, והתוצאה היא זמני מחזור קצרים יותר ופרודוקטיביות אופטימלית.

המערכת ההידראולית המתקדמת של EC200E פועלת בהרמוניה עם מערכת הבקרה החשמלית לחלוטין ועם מצב ECO המתקדם של Volvo CE, למזעור אובדן הספק ושיפור השליטה וזמני התגובה. המחפר הזחלי גם יכול להיות מצויד במפעל בצנרת עזר הידראולית נוספת לסיוע בהפעלת כלים הידראוליים והגברת הרב-תכליתיות והפרודוקטיביות של המכונה.

הרב-תכליתי המובהק

ה-EC200E היא מכונה רב-תכליתית במיוחד, שמסוגלת לבצע משימות רבות למגוון יישומים. התכונות כוללות זרוע אופקית וזרוע חסונות, מרכב תחתון חזק, משקולת נגד כבדה ורכיבים מוגנים, כולם מאפשרים ליחידה לבצע משימות מסובכות בסביבות קשות. על ידי שילוב EC200E עם כלים ייעודיים מותאמים אישית של וולוו, לקוחות יכולים להפיק את המירב מהמכונה - תוך הגברת היעילות, ולפיכך הרווחיות. מגוון הכלים הייעודיים כולל:

מחפר זחלי EC200E מבית וולוו

התקן סיבוב והטיה ‪‎Steelwrist®‬

אפשרות להתקנת tiltrotator במפעל היצרן עם מערכת בקרה וג'ויסטיקים רב-שימושיים. עם שילוב מלא במכונה ובתצוגה בתוך התא, המערכת פועלת בשיתוף פעולה מושלם עם הכפות של וולוו.

כפות

בין אם העבודה מתבצעת עם חומרים רכים, בינוניים או קשים, כפות החפירה של וולוו מספקות מקסימום פרודוקטיביות וחיים ארוכים וכוללות רכיבי שחיקה מקוריים של וולוו. כפות חפירת השוחות של וולוו הן השותף המושלם לעבודות עיצוב וגינון נוף, עיצוב שיפועים או תחזוקת שוחות. עם כושר הטיה של 45° לשני הצדדים, כף חפירת השוחות הניתנת להטיה היא הבחירה האידאלית כאשר נדרש שיפוע נקי וחלק.

פטיש חציבה

פטישים הידראוליים של וולוו נועדו לפעול בהרמוניה עם המחפר, ומספקים כוח וביצועים עקביים. כלים ייעודיים אלה עמידים ואפשר לצייד אותם במגוון כלי עבודה להתאמה לפעילויות שונות.

התקני ריתום מהיר

להחלפות מהירות וקלות בין כלים ייעודיים, מציעה וולוו מגוון מלא של מצמדים מהירים.

בטיחות ונוחות למפעילים

כל מכונה של וולוו מתוכננת תוך מתן דגש על בטיחות וה-EC200E כולל תא עם הגנת ROPS, מעקות עם נראות גבוהה ומדרגות עם מניעת החלקה. כשהוא מהווה עיצוב ראשון במכונות בגודל בינוני מבית וולוו, ה-EC200E מאפשר כעת גישה קלה הרבה יותר מצד ימין. מצב זה מתאפשר הודות לריתוך מדרגה חדשה למרכב התחתון כשמעליה מעקה עם שלוש נקודות עיגון - כך הטיפוס אל המכונה לצורך פעולות שירות שגרתיות הוא כעת קל, בטוח ומהיר יותר.

מחפר זחלי EC200E מבית וולוו

סביבת המפעיל משופרת עוד יותר עם ראות משופרת ומעולה לכל הכיוונים, בסיוע מצלמת צד ותכונת Smart View האופציונלית של וולוו אשר משפרת את בטיחות המפעילים והאנשים העובדים סביב המכונה. בנוסף, התא תוכנן תוך התייעצות עם המפעילים כדי לספק סביבת עבודה נוחה עם הפחתת רעש, בקרות נוחות לשימוש ומבנה ארגונומי. 

הפחתת עלויות

ה-EC200E בנוי להגביר זמני פעילות באתרי עבודה ולמזער הפרעות לפעולות התפעוליות. מרווחי שירות ארוכים להחלפת שמן ומסננים מובילים להפחתת מספר העצירות הדרוש, פעולות התחזוקה השגרתיות פשוטות יותר הודות למגוון תכונות כולל קיבוץ מסננים יחד וגישה אליהם מגובה הקרקע, מעקות מגן מתקפלים, והתראות שירות בזמן אמת. המקרן, מצנן אוויר הגידוש ומצנן השמן ההידרולי ממוקמים זה לצד זה כדי לשפר עוד יותר את יכולת הענקת השירות.

כמו עם מחפרים אחרים בהיצע מוצרים זה, וולוו מספקת מערכות ניטור מעולות למכונות גם ב-EC200E. CareTrack מספק נתוני טלמטיקה בזמן אמת, כולל שעות פעולה, מיקום והתראות שירות, כדי לאפשר לשמור על עדכניות בנוגע למצב וביצועי המכונה. קיים מגוון אפשרויות להתאמה לדרישות שונות. כדי להקל על החיים, CareTrack גם מפעיל מגוון מלא של דוחות תובנות, כולל תקינות, יעילות צריכת דלק, ופרודוקטיביות. הדוחות המוכנים מראש מאפשרים קבלת החלטות ניהול צי מושכלות ללא צורך למיין נתונים וקודי התראות - לחיסכון בזמן ובכסף. לקוחות גם יכולים לבחור להוציא למיקור חוץ אל ניהול צי מכונות וולוו שלהם, באמצעות שירות ניטור פרו-אקטיבי.

כמו עם כל המוצרים של וולוו, המחפר הזחלי מדגם EC200E מגובה ברשת סוכנים תומכת ומיודעת, המספקת מגוון פתרונות לשמירה על פרודוקטיביות המכונות של לקוחותיה. בואו לראות זאת במינכן בתערוכת Bauma 2019.

מפרטי מפתח:

משקל תפעולי

ק"ג

19 870 - 24 580

ליברה

43,806 - 54,190

הספק ברוטו

קילו-ואט

115

כ"ס (אימפ.)

154

. . . במהירות סיבובי המנוע

סל"ד

2 000

קיבולת כף

m3

0.275 - 1.1

יארד מעוקב

0.36 - 1.44

כושר הרמה, לאורך מערכת הזחל

ק"ג

7 320

ליברה

16,138

... בטווח גישה / גובה

מ'

6.0 / 1.5 

רגל

20 / 5

נגישות מרבית בחפירה

מ"מ

9 993

רגל אינץ'

32'9"

עומק חפירה מרבי

מ"מ

6 781

רגל אינץ'

22'3"

כוח פריצה, SAE J1179 (רגיל)

קילו-ניוטון

125

ליברה-רגל

28,101

כוח פריצה, SAE J1179 (מוגבר)

קילו-ניוטון

132

ליברה-רגל

29,675

כוח עקירה, SAE J1179 (רגיל)

קילו-ניוטון

101

ליברה-רגל

22,706

כוח עקירה, SAE J1179 (מוגבר)

קילו-ניוטון

107

ליברה-רגל

24,055

רוחב כולל

מ"מ

2 990

רגל אינץ'

9'10"

רדיוס צידוד החלק האחורי

מ"מ

2 850

רגל אינץ'

9'4"