MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

EC60E החדש של וולוו מספק ביצועי מכונה גדולה באריזה קומפקטית

כשהוא מחליף את EC55C היוצא, המחפר הזחלי EC60E הפרודוקטיבי והחזק יותר מבית Volvo Construction Equipment בנוי לתפעול נוח ויעיל במגוון רחב של יישומים.

Volvo Compact Excavator EC60E

המחפר הזחלי החדש EC60E מבית Volvo Construction Equipment (Volvo CE) בנוי להתאים לכל אתר עבודה - מחללים צפופים ועד לפרויקטי בניה גדולים. מכונה זו מציעה שיפור באחיזה, כוח צידוד מעולה וקיבולת הרמה גבוהה כדי להשיג תוצאות מרשימות, מהר. עם עיצוב קומפקטי, זרוע ארוכה ואפשרות לזרוע קבועה וזרוע היסט, ה-EC60E הרב-תכליתי והעוצמתי מותאם למגוון רחב של יישומים.

כוח + שליטה = תפעול קל ומהיר יותר

כדי להבטיח ביצועים אופטימליים משמרת אחר משמרת, מכונה זו מצוידת במנוע Stage V/Tier 4 final של וולוו עם זרימה הידראולית מתכווננת. מערכת הקירור היעילה מופעלת באמצעות 44.3 קילו-ואט הספק למניעת התחממות יתר.

הבקרות של EC60E בעלות ההיענות הגבוהה מבטיחות שהמכונה עושה בדיוק מה שהמפעל התכוון לתנועה זורמת לכל אורך הפעילות. המפעיל יכול להגדיר את המכונה לסגנון העבודה שלו וכדי להתאים למשימה הנוכחית, דבר שמאפשר שליטה קלה יותר ושיפור בביצועים. המפעיל יכול לכוונן את זרימות העזר ההידראוליות, להב הדחפור החשמלי ומהירות היסט הזרוע ולהתאים אותם לשלושה מצבי היענות עבודה - 'אקטיבי', 'רגיל' או 'רך'.

ה-EC60E כולל מערכת הידראולית משודרגת הכוללת עיצוב חדש של שסתום הבקרה הראשי. כדי להציע למפעיל פונקציונליות נוספת, כאשר נדרשת זרימה הידראולית גבוהה יותר עבור תנועה מסוימת, שסתום הבקרה הראשי יכול לשלב את הזרימה של מספר משאבות למיטוב פעילות המכונה. במיוחד עבור עבודות יישור שטח, אפשר לשלב את הזרימה אל בוכנת הזרוע כדי לזרז את פעילות הזרוע.

מחפר קומפקטי EC60E של וולוו

נושא כלים רב-שימושי

כדי להבטיח גמישות ורב-תכליתיות מעולות, ניתן לצייד את ה-EC60E במגוון רחב של כלים ייעודיים ועמידים, המתאימים למגוון רחב של יישומים - כולל עבודות עירוניות, בנייה, חקלאות, עיצוב וגינון נוף וכן יערנות. ניתן להחליף כלים ייעודיים אלה בקלות כדי לחסוך זמן ולהפחית עלויות, והשילוב של התיכון, המערכת ההידראולית, הצנרת והמתגים שבתא המפעיל עם מערך הכלים הייעודיים של וולוו מאפשר ל-EC60E להתמודד בקלות עם מגוון רחב של משימות.

ההוספה של התקן ריתום מהיר מכני או של התקן ריתום מהיר הידרולי מאפשרת החלפה מהירה ויעילה של הכלים הייעודיים. הזמינות של מערך כפות מושלם - החל מכפות מחוזקות לשימוש כללי וכלה בכפות חפירת שוחות - מאפשר למכונה לפעול במגוון רחב של יישומים. הפטישים ההידראוליים העמידים של וולוו תואמים באופן מלא עם EC60E. המגוון הרחב של כלים לפטישים (אזמלים) תוכנן ויוצר לשבירת כל סוגי החומרים, ומעניק שילוב של ביצועים מעולים, ורמות רעש ורעידות נמוכות. ניתן לצייד את המכונה גם בזרוע החביקה ההידרולית של וולוו, המיועדת לשימוש הן עם כפות של וולוו המותקנות באופן ישיר והן עם התקן הריתום המהיר, ומאפשרת לבצע משימות רבות, כולל החדרת כלונסאות, מיקום, העמסה, הרמה והובלה.

מחפר קומפקטי EC60E של וולוו

מחפר קומפקטי EC60E של וולוועלויות נמוכות יותר, זמן פעילות ארוך יותר

מנוע וולוו והמערכת ההידראולית המשופרת משתפים פעולה ומציעים יעילות צריכת דלק מעולה. עם האפשרות לכיבוי אוטומטי של המנוע - מאפיין המוצע על-ידי וולוו בלבד - המנוע מדומם באופן אוטומטי אחרי פרק זמן שנקבע מראש, והתוצאה היא הפחתה של עלויות הדלק והרעש. תכונה נוספת שעוזרת לצמצם את עלויות הדלק היא מצב ECO הכלול כסטנדרט בכל הדגמים. עם הפעלת תכונה זו, מהירות המנוע פוחתת משמעותית - אך ללא פגיעה בביצועים, והתוצאה היא צריכת דלק נמוכה יותר. עצירת מונה שעות העבודה משמעותה הפחתה של עלויות התחזוקה והגדלת ערך המכירה החוזרת של המכונה.

מחפר קומפקטי EC60E של וולווה-EC60E מצויד במספר מאפיינים ששילובם נועד להגדיל את זמינות המכונה ולהפחית את זמן ההשבתה שלה. אפשרות הגישה לצורך שירות ממפלס הקרקע, ונקודות הסיכה במשחת סיכה המוצבות במיקומים נוחים, מפחיתות את זמני השירות ואת עלויות התחזוקה. ניתן לנטר בקלות את מרווחי הטיפולים באמצעות הצג שבתא המפעיל, המציג תזכורות כאשר נדרשת תחזוקה.

מחפר זה מצויד בתכנת MATRIS של וולוו, המנתחת את התנהגות המפעיל כדי לשפר את היעילות, להזניק את הפרודוקטיביות ולהפחית את עלויות הדלק והתחזוקה. כמו-כן, וולוו מציעה את מערכת האבחון VCADS Pro, המקלה על בקרת המכונה.

מחפר קומפקטי EC60E של וולוו

מפרטי מפתח:

מנוע

Volvo D2.6H

Stage V / Tier 4 final
... הספק נקוב ב- 36.7 סיבובים/שנייה (2,200 סל"ד)
...SAE J1995 ברוטו 44.3 קילו-ואט (60 כ"ס)
רוחב כולל 1,920 מ"מ
טווח הגעה מרבי, זרוע סטנדרטית/ארוכה 6.105 / 6.395 מ'
גובה פריקה, זרוע סטנדרטית/ארוכה 4.150 / 4.340 מ'
עומק חפירה, זרוע סטנדרטית/ארוכה 3.695 / 3.995 מ'
כוח עקירה (ISO 6015) 28.8 קילו-ניוטון
פריצה (ISO 6015) 43.3 קילו-ניוטון
משקל תפעולי 5 730