MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

מפזרי אספלט קומפקטיים וזריזים P2820D ABG ו-P2870D ABG של וולוו, עושים סיבובים סביב המתחרים

במיוחד לעבודה בעיר, ה-P2820D ABG וה-P2870D ABG הם מפזרי האספלט הקומפקטיים ביותר בקו מוצרי וולוו. השותפים המושלמים לעבודות סלילה קטנות עד בינוניות, הם מציעים עלויות תפעול נמוכות, בטיחות ונוחות למפעיל.

Volvo Tracked and Wheeled Pavers

אם יש לך צורך במפזר אספלט קומפקטי בטווח של 1.5-4.5 מ', אזי וולוו מציעה לך לא רק אפשרות אחת אלא שתיים. ה-P2870D ABG הוא מפזר אספלט אופני חדש לחלוטין, ואילו P2820D ABG הוא הדור החדש של מכונה זחלית - ושניהם עוזרים לוולוו לחזק ולהרחיב עוד יותר את קו מוצרי הסלילה שלה. כשהן מצוידות בתכונות המצויות בדרך כלל רק במפזרי אספלט גדולים, מכונות אלו מבטיחות איכות סלילה ושיפורים בבטיחות, ביעילות ובנוחות המפעיל.

תכנון לרב-תכליתיות

שלא כמו יתר מפזרי האספלט של וולוו, ה-P2820D ABG וה-P2870D ABG מפיקים רמות רעש נמוכות, ולכן הם מתאימים לפרויקטים בתוך העיר, כמו מסלולי אופניים, חניות ואזורים להולכי רגל. המכונות החדשות, היעילות במיוחד, גם מבטיחות צריכת דלק נמוכה ורמה נמוכה של פליטת CO2. עם מנועי 55 קילו-וואט של וולוו ומערכות הידראוליות מותאמות באופן מושלם, מפזרי האספלט הקומפקטיים כוללים את אותה מערכת הנעה טובה מסוגה המותקנת בדגמים גדולים יותר.

הודות למבנה הקומפקטי שלהם, ה-P2820D ABG וה-P2870D ABG מהווים פתרון גמיש מאוד. חזקים מספקי כדי לדחוף משאית הזנה, הם גם מאפשרים בקלות הזנה ממכונות אחרות, כגון מעמיס אופני או מחפר. לקוחות יכולים לבחור בין המסוע הכפול הנפוץ יותר לבין המסוע היחיד של וולוו - האחרון הוא תכונה ייחודית של וולוו בקבוצת גודל זו והתוצאה היא תפוקה גבוהה יותר לשעה. ייחודי ל-P2870D ABG, מפזר אספלט זה מציע רדיו סיבוב קטן (2 מ') הודות להיגוי כוח.

מפזרי אספלט זחליים ואופניים של וולוו

כתוספת לרב-תכליתיות אפשר לבחור בין מגוון תצורות אופציונליות שמאפשרות הן לדגמים הזחליים והן לדגמים האופניים להתמודד עם מגוון עבודות רחב יותר. בין היתר, אפשר לבחור כנפי מיכל המופעלות בנפרד, שמאפשרות לסלול קרוב יותר למכשולים, וגג מתקפל אלקטרו-הידראולי שעוזר למפזרי אספלט אלה להתגנב למקומות שבהם יש מגבלת גובה נמוכה.

ואם זה לא מספיק נוח, ה-P2820D ABG וה-P2870D ABG קטנים מספיק כך שאפשר להוביל אותם ביחד עם מכבש על אותו רכב מוביל.

נוחות בשליטה

עם תחנת עבודה כמו זו של מפזרי אספלט גדולים יותר מסוג ABG של וולוו, אלו הן מכונות שמפעילים ירגישו בהן בנוח מיד. כדי להבטיח מקסימום שליטה על המכונה, מערכת Electronic Paver Management (EPM3) של וולוו מספקת למפעילים גישה קלה למגוון המלא של פונקציות עבודה. עם התצורה הנוחה וגלגל בחירה, מערכת EPM3 יכולה לפשט גם את משימות הסלילה הקטנות עד בינוניות המאתגרות ביותר. משולב בתוך EPM3 הוא מנהל ההגדרות, שיכול לשמור ולאחזר פרמטרים מותאמים אישית מפרויקטים קודמים. המשמעות היא סלילה מהירה ואיכותית יותר, ללא תלות ביישום.

מפזרי אספלט זחליים ואופניים של וולוו

עם תכנון שנועד לאפשר למפעילים נוחות ופרודוקטיביות, תחנת העבודה, עם יכולות ההתאמה האישית שלה, מאפשרת לעבור בין ישיבה לעמידה בתוך שניות. לוח הבקרה, ביחד עם הבקרות הנוחות לשימוש, יכול לעבור מצד אחד של מפזר האספלט לצד השני כיחידה שלמה. אפשר גם להטות אותו ב-30 מעלות בכל הכיוונים. להגנה מפני מזג האוויר המכונות מצוידות בגגון, אשר כולל הארכות שמכסות את המפעיל, גם במצב הארכה של המושב. בנוסף, אפשר להוסיף אזור מזוגג בשני צידי פלטפורמת המפעיל, כדי לספק הגנה נוספת נגד הרוח. למניעת גניבת ציוד, המכונות מצוידות באזורי אחסון חדשים מתחת לגגון ובמפלס היישור - ולשיפור הנוחות, הכל ניתן לנעילה באמצעות מפתח ההתנעה.

מפזרי אספלט זחליים ואופניים של וולוו

עסקה עם גלגלים (P2870D ABG)

מכונות וולוו מתאפיינות באיכות ובמצוינות ההנדסית שלהן - וה-P2870D ABG אינו חריג בתחום זה. עם יכולת לנסוע במהירויות עד 16 קמ"ש, מפזר האספלט הקומפקטי מציע נוחות חסרת תקדים במהלך עבודות וביניהן, הודות למרכב תחתון עם הנעה 6X4 ומערכות מאזנות לנסיעה, תכונה ייחודית בסוג מכונה זה.

"הרמת המסגרת האחורית" היא תכונה חדשה וייחודית במפזרי אספלט של וולוו. היא מאפשרת להרים את הגלגלים האחוריים מהקרקע על ידי דחיפה כלפי מטה על מוט היישור. הדבר מועיל במיוחד אם הגלגלים נתקעו בקרקע רכה ויש צורך לשחרר אותם או אם נדרש לבצע תיקונים מהירים בגלגלים.

המכונות הרב-גוניות בנויות להתאמה למגוון יישומים.במסלול הנכון (P2820D ABG)

תוך הסתמכות על ההצלחה של דור קודם, מפזר האספלט P2820D ABG כולל מגוון שיפורים במרכב התחתון, כולל הגדלה של 150 מ"מ באורך לשיפור האיזון והאחיזה, בנוסף למגרדי זחל עמידים לגימור שטח חלק יותר. להגברת זמן הפעילות והפחתת עלויות התפעול, המרכב התחתון כולל מותח זחל אוטומטי - תכונה ייחודית לוולוו בקבוצת מכונות זו - ואילו הברגים מוקמו באופן נוח בתוך הזחל כדי לאפשר החלפה מהירה וקלה יותר של רפידות הזחל.

מפזר אספלט P2820D ABG כולל מגוון שיפורים במרכב התחתון.יעילות השולחן

ה-P2820D ABG מצויד ב-variomatic VB30 לסתימה ומוט יישור רוטט, הכוללים מערכת עמידה להנחיית מוט היישור וכתר מוט הידראולי. ניתן להאריך אותו עד לרוחב כפול מהרוחב הבסיסי (1.5 מ' עד 3.0 מ') אפשר להתקין הארכות למוט היישור כדי להגדיל עוד יותר את רוחב הסלילה, עד למקסימום של 4.0 מ'. בשילוב עם מוט היישור VB40 החדש, ה-P2870D ABG יכול להבטיח סלילה באיכות מעולה ברוחבים גדולים עוד יותר עד 4.5 מ'. מוט היישור מסופק עם שתי הארכות אפשריות: 525 מ"מ ו-275 מ"מ, והאחרון מאפשר הובלה של המכונה בלי לפרק הארכות ושערי קצה.

מוטות היישור VB30 ו-VB40 מתחממים בעד 3°C בדקה וכוללים כתר מוט הידראולי או מכני שאינו מצריך תחזוקה יומית כלשהי, ומיסבי הידוק ורטט עם סיכה לכל החיים. מוט היישור VB40 גם מצויד במעבר הניתן להטיה.

כדי להקל עוד יותר על פעולות הסלילה, אפשר לבחור להוסיף שערי קצה עם בקרה הידראולית, ולמנוע את הצורך בכוונונים ידניים כדי לאפשר למפעיל להתרחק מהתנועה החולפת. באמצעות עיצוב דק, הם גם עוזרים לצמצם את הזמן הדרוש להשגת גימור צד נקי. ניתן להטות ולסובב לכל כיוון רצוי את קונסולת השולחן בעלת התיכון החדש, וזה מאפשר למפעיל למקם אותה בקלות רבה יותר בהתאם לדרישות אתר העבודה ולהעדפותיו האישיות. פריסת הלחצנים שופרה אף היא, לשיפור נוסף של הנוחות.

זמן עבודה מועיל מרבי

לפעולות תחזוקה שגרתיות מהירות יותר ומזעור זמני ההשבתה של מפזרי אספלט P2820D ABG ו-P2870D ABG כאחד, נוספו צינורות ניקוז לנוזלים, גישה נוחה למצבר עם לוח חיצוני להתנעה ידנית ושלוש נקודות סיכה. גם במסוע מותקנים מסבים ללא תחזוקה, בעלי סיכה לכל אורך חיי השירות שלהם.

מערכת הטיפול לאחר סלילה כוללת רק מסנן חלקיקי דיזל. המשמעות היא שאין דרישות SCR ו-Adblue כלשהן, ולכן אין צורך להחליף את נוזל פליטת הדיזל או לבצע תחזוקת SCR. כתוצאה מכך, זמן הפעילות מוגבר ועלויות תפעול המכונה ממוזערות.

באמצעות CareTrack – מערכת ניטור המכונות של וולוו - אפשר לגשת להיצע מלא של דוחות טלמטיקה. הדבר כולל מידע כגון פרודוקטיביות, תקינות מכונה ויעילות צריכת דלק. בעבודה עצמאית או עם תמיכה של סוכן וולוו, לקוחות יכולים להשתמש בנתוני CareTrack למזעור הסיכון של זמן השבתה לא צפוי וכדי להבטיח שמפזרי אספלט P2820D ABG ו-P2870D ABG פועלים במיטבם.

מפרטי מפתח:

T5 / שלב 5

 

 

P2820D ABG

P2870D ABG

 

סוג המנוע

D3.8H

 

הספק המנוע

קילו-ואט

55.4

 

כ"ס (אימפ.)

74.3

 

במהירות סיבובי המנוע

סל"ד

2 200

 

פליטת מזהמים מהמנוע

EU שלב V

 

רוחב בסיסי

מ'

1.74

1.8

 

רגל

5.7

5.7

 

רוחב סלילה מרבי

מ'

4.5

 

רגל

14.8

 

הספק סלילה

טון/שעה

300 

 

Sh t/h

331

 

עובי שכבה מרבי

מ"מ

250

 

אינץ'

9.8

קיבולת מיכל

טון

9

Sh

9.9

משקל ראש גורר

ק"ג

7 950

7 230

7 950

7 230

ליברה

17,527

15,939

17,527

15,939

*תפוקת הסלילה בפועל תלויה בעובי השכבה, רוחב הסלילה ומהירות הסלילה, וכן תשתנה בהתאם לתנאים בשטח. נוכל לעזור לך לחשב את תפוקת הסלילה עבור פרויקט מסוים.

**משקל משוער, ללא תוספות. מיכל דיזל חצי מלא, מפעיל במשקל 75 ק"ג, כולל מיכל רגיל וגגון.

***בעת שימוש בהרחבות, יכולת היישור המרבית המותרת תהיה נמוכה יותר.