MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

Load Assist המשודרג של וולוו משפר פרודוקטיביות

Volvo Construction Equipment הרימה את הרף לטכנולוגיית מעמיסים אופניים מוכחת עם השדרוג האחרון של Load Assist, המציע נתונים מדויקים על המטען - עד כדי +/- אחוז אחד.

Volvo Construction Equipment מוסיפה למגוון השירותים החדשניים שלה את פתרון Load Assist המעודכן עבור מעמיסים אופניים L110H עד L260H של וולוו. פתרון שקילת המטען מופעל באמצעות צג Volvo Co Pilot המשולב המהפכני. באמצעות מסך מגע בגודל 10 אינץ', המפעיל מקבל גישה לאפליקציית השקילה המובנית. Load Assist מבטיח לעזור לשפר את יעילות המפעיל ואת ביצועי האתר על ידי כך שהוא מספק למפעיל מידע מדויק בזמן אמת ביחס למטען.
מניעת תת-עומס או עומס יתר - ותוספת שחיקת מכונה או אפילו דוחות - שקילה מובנית מאפשרת למעמיסים אופניים לפעול ביעילות המרבית שלהם, ומונעת צורך בשקילות חוזרות וזמני המתנה. המערכת אוספת את כל נתוני המטען באמצעות חיישני לחץ ומיקום ואז מציגה את המידע ב-Volvo Co Pilot. כך מתאפשרות תובנות בזמן אמת על מטען הכף עד כדי דיוק של +/- 1%.

היכון, הכן, הרם!

המערכת המשודרגת נועדה להקל על חיי המפעיל - החל מתהליך כיול משקל אפס, המנחה את המפעיל באמצעות Volvo Co Pilot. בסיום הכיול, המפעיל יכול להגדיר פרויקטים במהירות ובקלות על ידי בחירת שם הלקוח, מספר הזמנת העבודה, משקל היעד וסוג החומר. ישנם שני מצבי פעולה לבחירה: מצב פרויקט, לשליטה במטען של מספר משאיות, או מצב נסיעה, להעמסת משאיות בודדות, מכונות ריסוק או ציוד נייח אחר.

במהלך ההעמסה, המפעיל יכול לנטר את ההתקדמות בזמן אמת. המערכת הדינמית מודדת את מטען הכף תוך כדי תנועה כדי למנוע הפרעה כלשהי לזרימת העבודה. פסים צבעוניים מסייעים למפעיל לראות את המשקל הנמצא כעת בכף של המעמיס, את המשקל שכבר סופק ואת המשקל שעוד יש לספק, וסמלים מציגים תובנות ביחס לסיבות שהמשקל אינו נעול כהלכה.

Load Assist של Volvo Construction Equipment

ממוטב לפעולה עם כף – כולל כפות להטיה מגובה וכפות לרכינת צד - המערכת מציעה יכולת לפריקה חלקית. קל לנהל את הכף האחרונה של הנסיעה באמצעות יכולת ריקון, המספקת מבט בזמן אמת על המטען שנותר בכף, זאת דרך Volvo Co Pilot. המפעיל יכול לבחור בין שני מצבים: אחד לפריקה על ערימה והאחר לפריקה על משאית.

מלבד פשטות התפעול, השקילה המובנית גם עוזרת להבטיח אתר עבודה בטוח. התראה ניתנת להגדרה מיידעת את המפעיל במקרה של חריגה ממגבלות המטען שנקבעו מראש. בהתאם לשילוב האפשרויות, המצלמה האחורית משתלבת באופן אוטומטי - ויכולה לשלב את המידע על המטען למסך יחיד - כאשר המעמיס בהילוך אחורי. לתוספת הגנה, חלק מהתכונות מושבתות כאשר המהירות עולה על 10 קמ"ש (6 מייל לשעה).

עבודה בלי להתעייף - ובלי חוטים

עם 16GB זיכרון, Volvo Co Pilot מאפשר לאחסן כמות כמעט בלתי מוגבלת של מסמכים מצורפים, הזמנות עבודה, יעדים, חומרים ופרטי לקוחות. Load Assist של Volvo Construction Equipmentאפשר גם לאחסן את הנתונים בענן, להעביר אותם לכונן הבזק או להדפיס אותם לניהול מלא של המטען. המערכת מזינה את פרטי המכונה למערכת טלמטיקה CareTrack®, ומספקת גישה מרחוק לפרטי המכונה כמו סך המטען שהועבר, משקל (טון/פאונד) שהועבר לכל ליטר (גלון) דלק ומספר סבבים. עם הפרטים האחרונים על ביצועי המכונה, יכולים המפעילים ובעלי המכונה לקבוע תחומי הזדמנויות לשיפור הפרודוקטיביות ולהפחתת עלויות תפעול.

Volvo Co Pilot מתוכנן באופן שמאפשר שינויים והתאמות עם הפיתוח והתוספת של עדכוני תוכנה עתידיים, פונקציונליות נוספת ויישומים חדשים. כאשר המערכת מצוידת בכרטיס SIM, היא יכולה לקבל עדכוני תוכנה מרחוק על גבי חיבור אלחוטי. הערה: אפשר להוריד ישירות את התמונות מהודעה זו לעיתונות בלחיצה here.