MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

המחפר הקומפקטי בעל רדיוס הצידוד הקצר מבית וולוו מצטיין בעבודה במקומות צפופים ודחוקים

עם מנוע וולוו רב עצמה ובעל יעילות צריכת דלק מעולה, מערכת הידרולית מותאמת באופן מושלם וגוף חסון, המחפר בעל רדיוס הצידוד הקצר Volvo ECR88D מציע פרודוקטיביות מרשימה, יציבות, שימוש קל ונוח, ובטיחות בעת עבודה במקומות צפופים או סגורים.

מיני מחפר ecr88d t4f של וולוו

כאשר מרחב העבודה הוא בעייתי ומצומצם, המחפר הקומפקטי המשודרג בעל רדיוס הצידוד הקצר ECR88D מתוצרת Volvo Construction Equipment מרגיש במיטבו באזורים הקטנים והצפופים. צריכת הדלק המעולה שופרה עוד יותר הודות לשני מאפיינים חדשים. הראשון הוא מצב הדממה אוטומטית של המנוע, שניתן להגדיר שיופעל אחרי שתיים עד 60 דקות של חוסר פעילות. בנוסף, יש גם 'מצב eco' לחיסכון בדלק, הממטב את הצרכים של המערכת ההידרולית והמנוע.

ה-ECR88D המשודרג הוא אמנם בעל ממדים קומפקטיים, אבל הוא מצטיין בביצועי חפירה, בכוחות פריצה ועקירה, ובכישורי הרמה המתחרים בכבוד עם אלה של מקביליו הגדולים יותר. 

התנועה ברחבי האתר על מכונה קומפקטית זו מעולם לא הייתה קלה יותר, הודות לבקרת שתי מהירויות נסיעה אוטומטית עבור אחיזה ממוטבת, וכן דוושות בקרת נסיעה הידרוליות המאפשרות בקרה קלה ומדויקת של הזחלים. 

סופר מבני על


עם עיצוב גוף צר וזרוע אופקית בעלת מיקום מרכזי, מבנה העל ב-ECR88D המשודרג הוא קומפקטי עד כדי כך שהחלק האחורי מצודד בתחום נעלי הזחל. פירוש הדבר שהמחפר יכול להתקרב מאוד אל עצמים מבלי להסתכן בכך שהחלק האחורי של המכונה יפגע בהם במהלך צידוד. אולם רדיוס הצידוד הקצר מלפנים/מאחור מתאים היטב גם לעבודה בתחום נתיב אחד של כביש מהיר, תוך מזעור ההפרעה לזרימת התנועה. (מאפיין זה עשוי להיות תנאי סף מחייב בחוזים.)

ה-ECR88D המשודרג זמין עם זרוע אופקית ממקטע אחד (או זרוע אופקית אופציונלית משני מקטעים), ומספר תצורות זרוע וסכין לצורך גמישות מוגדלת. יש גם סכין דחפור רחבה יותר, הכוללת נעל פלדה 600 מ"מ. הודות למרכב התחתון המחוזק, בעל שלושה החלקים, הכולל מסגרת פלדה בעלת חוזק משיכה גבוה בצורת-X, ה-ECR88D הוא עמיד ואמין, ומסוגל להתמודד היטב עם הקשיים של סביבות עבודה תובעניות. סדרה-D מציעה מגוון התקני ריתום מהיר אופציונליים ומערך חדש ומקיף של כלים ייעודיים מקוריים של וולוו. מחפרי ECR מציעים גם כישורי עומק חפירה המובילים בקטגוריה. 
הצבת המכונה היא קלה ומהירה, כשתנועות הצידוד וההיסט מבוקרות בו-זמנית באמצעות ידית הפעלה מדויקת, שהשימוש בה חסר מאמץ. מערכת הידרולית וספיקת משאבה עילאיות מסייעות גם כן ליהנות מזמני מחזור מהירים יותר ומביצועי חפירה משופרים. 

יעילות רבת עצמה

המנוע החדש מצטיין בכמות פליטות נמוכה יותר, ובביצועים עילאיים ויעילות צריכת דלק מעולה. זה מניב פרודוקטיביות גבוהה יותר ועלויות תפעול נמוכות יותר.ה-ECR88D המשודרג מצויד במנוע ארבעה צילינדרים, בעל תפוקת הספק של 43 קוו"ט.מנוע זה, התואם לדרישות Tier 4f/ Stage V, כולל מערכת לטיפול בגזי הפליטה (EATS) לפליטת מזהמים מופחתת, ומצטיין בפעולה, ביצועים ופרודוקטיביות חלקים וללא שינוי - גם במהלך רענון.הגדלת מרווח הניקוי של מסנן החלקיקים למנוע דיזל (DPF) ל-6000 שעות תסייע להקטין את עלות הבעלות. מערכת מעבר אוטומטי לסרק מקטינה את מהירות המנוע כאשר הבקרות אינן מופעלות לפרק זמן מוגדר (הנקבע מראש על-ידי המפעיל לערך של בין שלוש לבין 20 שניות), והתוצאה היא הפחתה של עלויות הפעולה וצריכת הדלק.

קטן אך מרווח

למרות ממדיהם הקטנים, מחפרי סדרה-D‫‏‬ ECR מספקים חוויית מפעיל עילאית - וסביבת מפעיל נוחה מניבה באופן טבעי פרודוקטיביות גבוהה יותר. תא המפעיל הוא בעל אישור ROPS, עיצוב מודרני וראות היקפית כוללת מעולה, שמסופקת על-ידי משטחי זכוכית שטוחה גדולים. הנוחות המעולה מתקבלת באמצעות מושב מתכוונן, בידוד רעש ורעידות עילאי, משענות יד ארגונומיות, בקרות הממוקמות בצורה אידיאלית ושטח רצפה גדול המעניק מרחב רגליים מוגדל.דוושה אופציונלית להיסט הזרוע האופקית מאפשרת להפעיל בו זמנית הן את היסט הזרוע האופקית והן את הכלי הייעודי. אופציות נוספות כוללות פנסי LED וסוכך גשם המגן על המפעילים מפני הגשם כשהחלון הקדמי במצב פתוח - ומאפשר בכך להמשיך בעבודה בכל תנאי מזג האוויר.

זמן עבודה מועיל מוגדל


כדי להבטיח זמן עבודה מועיל ממושך, המחפר הקומפקטי המשודרג ECR88D מצטיין בשירות ותחזוקה נוחים וקלים. כל נקודות הבדיקה והניקוי מצטיינות בגישה קלה ממפלס הקרקע, ומקובצות יחד מתחת למכסה המנוע הניתן לנעילה, בעל הפתיחה הרחבה. הגישה אל נקודות הסיכה במשחת סיכה של הזרוע האופקית והזרוע קלה גם כן, וברוב היישומים יש לבצע סיכה במשחת סיכה בכל 10 עד 50 שעות בלבד. ולבסוף, בין שלל התכונות השימושיות והמועילות שלה, מערכת הטלמטיקה האופציונלית לבקרה מרחוק CareTrack מבצעת שגרת אבחון עצמי, ומפיקה התראה למפעיל - או למנהל צי הרכב במשרדו - במקרה של גילוי תקלה, בנוסף לניטור צריכת הדלק ומעקב אחר מועד השירות הבא. 

מפרטי מפתח:

מנוע D2.6H
הספק מרבי, ברוטו 43 קו"ט
 כוח פריצה, ISO

57.2 קילו-ניוטון (זרוע קצרה)

56.8 קילו-ניוטון (זרוע ארוכה) 
כוח עקירה, ISO

39.8 קילו-ניוטון (זרוע קצרה)

34.4 קילו-ניוטון (זרוע ארוכה) 

טווח חפירה מרבי 6.97 מ' (זרוע קצרה)
7.35 מ' (זרוע ארוכה)
עומק חפירה מרבי 4.13 מ' (זרוע קצרה)
4.53 מ' (זרוע ארוכה)
משקל תפעולי 8.6 - 9.5 טון

* ה-ECR88D זמין באסיה, אירופה וצפון אמריקה.