MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

מניחי צינורות ומסילות מסדרת E של וולוו מקדמים פרודוקטיביות בטוחה וגמישה לגבהים חדשים

מניח הצינורות והמסילות המסתובב PL3005E מבית Volvo Construction Equipment מספק ביצועים מעולים הודות לתיכון המבוסס מחפר ותכונות טכנולוגיות מתקדמות.

Volvo’s E-series pipelayers lift productivity, safety and versatility to new heights

כפי שהן ללא עוררין המכונות בעלות הביצועים הטובים ביותר בתחום, אין זה מפתיע שמניחי הצינורות והמסילות המסתובבים של Volvo Construction Equipment מצוידים במגוון תכונות מתקדמות לפרודוקטיביות ולשיפור הבטיחות. הודות לתיכון החכם, המבוסס מחפר בשילוב עם מערכות מתקדמות של טלמטיקה וניהול עומסים, מניחי הצינורות והמסילות המרשימים מציעים ביצועים ללא מתחרים על פני מגוון יישומים.

באמצעות יכולת סיבוב מרשימה של 360°, המפעיל יכול לסובב בבטחה את מבנה העל כדי להרים ולהניח צינורות גדולים וכבדים בכל מקום מסביב למכונה בקלות - שימושי במיוחד להעמסה ולפריקה, ולהזנת מכונות לכיפוף צינורות. עם קיבולת הטיה של עד 55 טון (120,000 פאונד), משימות כבדות כגון הנמכה והכנסה וקשירות מבוצעות ביעילות ובמהירות.

התיכון הייחודי של מניח הצינורות והמסילות, המציע אינסוף אפשרויות למיקום צינורות, מספק גם יציבות לעבודה בטוחה גם על קרקע טרשית ובשיפועים של עד 35°. עם יציבות מעולה והידראוליקה חלקה לתנועות בו-זמניות, מניחי הצינורות והמסילות המסתובבים הם הבחירה המושלמת ליישומי הורדה והכנסה. בעת עבודה במדרון, הפנה את הזרוע בכיוון העלייה כדי לשפר את היציבות ולהגביר את הבטיחות.

בשעתיים וחצי בלבד, אפשר להמיר את מניחי הצינורות והמסילות מסדרה E למחפר רגיל, ובכך ליהנות מהיתרונות של שתי מכונות באחת, תכונה שעוזרת ללקוחות להפיק את המירב מהשקעתם. מערכות הידראוליות מותאמות באופן מושלם הן להנחת צינורות ומסילות והן ליישומי חפירה, והמשמעות היא שאין אובדן כוח באף אחת מהתצורות.

סביבת השליטה במקום העבודה

תוך הסתמכות על עשרות שנות מצוינות בהנדסה, מניחי הצינורות והמסילות מסדרה E של וולוו בנויים לספק מידות שוות של פרודוקטיביות ובטיחות - החל בתא המפעיל של וולוו.

מהכיסא המתכוונן, המפעיל נמצא בשליטה מלאה על הנוחות שלו. הסביבה המרווחת הכוללת בקרת רעש ואקלים, משופרת עוד יותר באמצעות בקרות נוחות לתפעול. תא המפעיל בעל ההגבהה ההידראולית עם אישור בטיחות ROPS מספק עמדת תצפית ושליטה על אתר העבודה והשוחה וכולל את מערכת ניהול העומסים החכמה LMS (Load Management System), המנטרת את העומס ומתריעה למפעיל כאשר העומס מגיע להגבלה, זאת למען יעילות ובטיחות אופטימליות.

להתחיל לעבוד ללא עיכובים

מניחי צינורות ומסילות מסדרת E של וולוו מקדמים פרודוקטיביות בטוחה וגמישה לגבהים חדשים

מניחי הצינורות והמסילות החסונים לא רק מתוכננים תוך חשיבה על פרודוקטיביות, הם גם מצוידים בשפע תכונות המפחיתות את הסיכון לנזק כדי להגביר את זמן הפעולה. שלא כמו מניחי צינורות מסורתיים עם זרוע צד ובסגנון דחפור, דגמי סדרת E של וולוו מאפשרים שינוע קל בין אתרים או בתחומי אתרים על גבי נגרר או נגרר נמוך ללא צורך בפירוק הזרוע או משקולת הנגד.

להקלת התחזוקה, המסננים המרוחקים נפרדים מהמנוע ומהרדיאטור, דבר שמסייע בניקוי ועוזר להבטיח מהירות וזריזות בביצוע בדיקות שירות סדירות. כדי לעקוב אחר תקינות וביצועי המכונה, אפשר להתקין על מניחי הצינורות והמסילות את CareTrack, מערכת הטלמטיקה המתקדמת של וולוו. המערכת מנטרת מידע ממגוון מדדי מכונה בזמן אמת, כולל צריכת דלק ושעות מנוע, ועוזרת ללקוחות באופטימיזציה של צריכת הדלק, מניעת זמני השבתה לא מתוכננים והגדלת ההחזר על ההשקעה.

כמו כל המכונות של וולוו, מניחי הצינורות והמסילות מסדרה E מצוידים בחלקים מקוריים של וולוו שנבדקו בקפידה ואושרו כדי להבטיח ביצועים ברמה הגבוהה ביותר ולאורך זמן. לכל הלקוחות של וולוו יש גישה לתמיכה מידית בכל מקום שבו הם זקוקים לה, הודות לרשת השירות העולמית של וולוו.

מפרטי מפתח:

מנוע וולוו D8J

משקל תפעולי

ק"ג
lb
35 030
77,300

הספק מנוע ברוטו

קילו-וואט
כ"ס (imp)
180
241
… במהירות מנוע סל"ד 1800 

עומס התהפכות מרבי

טון
lb
55
120,000

כושר הרמה נקוב

טון
lb
31
68,000

אורך זרוע אופקית סטנדרטית

מ'
ft in
7.4
24'4"

אורך זרוע אופקית מוארכת

מ'
ft in
9.2
30'4”
שיפוע עבודה מרבי  ° 35