MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

Volvo מציגה קו מוצרים חזק להצלחת לקוחות ב-Intermat פריז 2018

כוחות טכניים, חברתיים ואקלימיים גדולים מניעים את הכלכלה העולמית. קבוצת וולוו מגיעה ל-Intermat עם חבילה של מכונות ושירותים המספקת הצלחה של לקוחות - וכך מציגה את להיטותה ל'בניית המחר'.

בחברה משתנה, יש לוולוו את המכונות, השירותים ורשת ההפצה הדרושים לתמיכה בלקוחות, יהיה הפרויקט גדול ככל שיהיה. זוהי התייחסות מרומזת לתצוגת 'בניית המחר' של וולוו בתערוכת Intermat בפריז, צרפת.

בשטח תצוגה של 4,800 מ"ר במתחמים פנימיים וחיצוניים, תציג Volvo Construction Equipment (Volvo CE) מגוון מכונות חדשות ומעודכנות - הכולל מחפרים, מעמיסים אופניים, מפזרות אספלט ומכבשים - בשילוב עם מסך המגע המתקדם Volvo Co-Pilot המפעיל את כל פלטפורמות Volvo Assist.

בשילוב עם השירותים של וולוו, מכונות אלו מוכנות לספק הצלחה של לקוחות. למעשה, בעת שילוב עם החברות האחיות שלה ב-Volvo Trucks, Volvo Penta, Volvo Buses ו-Volvo Financial Services, הייחודיות של קבוצת וולוו מאפשרת לחברה ליצור שותפויות בתוכניות הבנייה הגדולות ביותר בעולם, כמו למשל פרויקט התשתית הנוכחי Grand Paris ששוויו 100 מיליארד אירו.

תכנון לסביבות עירוניות

בתגובה לעיור הגובר, מציגה וולוו ב-Intermat פריז שלוש מכונות חדשות בעלות רדיוס צידוד קצר - אחד זחלי, ה-ECR355ENL; אחד אופני, ה-EWR170E; ואחד קומפקטי, ה-ECR18E. מחפרים אלה אידאליים לאתרי עבודה שבהם המרחב מוגבל, תוך שהם מציעים את התכונות הרגילות של וולוו הכוללות רמות רעש נמוכות, צריכת דלק נמוכה ופליטות נמוכות.

ה-ECR18E הוא לא הכוכב הקומפקטי היחיד ב-Intermat. גורם בולט זעיר נוסף בתערוכה הוא EX2, זוכה פרס החדשנות של Intermat. אבטיפוס המחפר הקומפקטי החשמלי לחלוטין, EX2, מספק אפס פליטות, יעילות גבוהה יותר ב-10%, רמות רעש נמוכות פי עשר, ועלות בעלות כוללת מופחתת בהשוואה למקבילים הקונבנציונליים. נראה שזהו אב-הטיפוס הראשון בעולם של מחפר קומפקטי חשמלי לחלוטין.

volvo-demonstrates-strong-portfolio-for-customer-success-at-intermat-paris-2018-02-1920
הגידול בעיור מגדיל גם את הדרישה לציוד הריסה ומיחזור מיוחד, ולכן וולוו מקדישה חלק מהמתחם החיצוני שלה ב-Intermat לפלח שוק זה. מתחם ההריסה והמיחזור מציג, בין היתר, את EC380E, הזמין כעת עם זרוע הארכה לעבודה בגובה, ואת המטפל בחומרים החדש לחלוטין EW240E MH. אלו האזורים שבהם המומחיות של וולוו בבטיחות מהווה יתרון מיוחד.

קו מכבשים רחב יותר

בנוסף, הרחיבה וולוו את היצע המוצרים שלה בתחום הכבישים. ב-Intermat, תציג Volvo CE את מפזרת האספלט החדשה P6820D, ביחד עם מערכת ניהול הסלילה האלקטרונית החדשה EPM3 ו-Pave Assist, וכן את מכבש האספלט DD105, הזמין כעת עם תופים רוטטים. הודות להשקה האחרונה, מגוון מכבשי העפר והאספלט של וולוו מקיף כעת יותר מאי-פעם בעבר.

השקות נוספות של מכונות ראויות לציון ב-Intermat כוללות את המעמיס האופני L260H באירופה ואת המעמיס האופני המשודרג L180H עם שרשרת הינע חדשה לחלוטין.

השלמת מגוון Volvo Co-Pilot

תערוכת Intermat תכלול גם הופעת בכורה אירופאית של Haul Assist ו-Dig Assist, יישומים של Volvo Co-Pilot שנועדו להגביר את הפרודוקטיביות, היעילות והבטיחות על ידי אספקת נתוני זמן אמת למסך המותקן בתא המפעיל לשימוש מפעילי מובילים מפרקיים ומחפרים, בהתאמה. תכונת Haul Assist החדשה גם משלבת מידע ממערכת השקילה המובנית האופציונלית של וולוו, אשר עוזרת למפעילים אחרים ולצוות האתר לעקוב את סטטוס המטען של מובילים מפרקיים שבהם מותקנת מערכת 'רמזור'.

השקת תכונת Assist אחרונה זו משלימה את מגוון Volvo Co-Pilot - הכולל את Haul Assist, Load Assist, Dig Assist, Pave Assist ו-Compact Assist. התקנת Volvo Co-Pilot בכל המכונות המוצגות ב-Intermat שולחת מסר ברור ללקוחות בנוגע למוכנות היצרן לספק מכונות הכוללות את הפונקציונליות של Co-Pilot כבר בחודשים הקרובים.

תכונות Assist זמינות כעת בתלת-ממד

לקוחות יכולים להזמין את תכונות Assist בדו-ממד, infield design (תוכנה שפותחה על ידי וולוו ומתפקדת בין שני ממדים לשלושה ממדים) וכעת בתלת-ממד בשילוב עם Topcon, בהתאם לרמת הדיוק הדרושה. בעתיד, לקוחות יוכלו גם לבחור תוכנת תלת-ממד בשיתוף פעולה עם Trimble ו-Leica.

Volvo Co-Pilot מותקן במפעל אך ניתן גם להוסיף אותו במכונות וולוו קיימות אצל הלקוח. מכיוון שהחומרה מיוצרת על ידי וולוו ומותקנת על ידי מהנדסים של וולוו, היא מותקנת באופן בטוח וכלולה באחריות של וולוו.

זמינות נרחבת של התקני tiltrotator המותקנים במפעל

Volvo CE גם מקדמת את ההתקנה במפעל של התקני tiltrotator מבית Steelwrist עבור 15 דגמי מחפרים באירופה. מותגים אחרים של tiltrotator זמינים אף הם, לפי בקשת הלקוח, אך לא עם התקנה במפעל.

שירותי זמן פעילות חדשים

תחת המטריה של שירותי וולוו, מקדמת Volvo CE את השירותים החדשים Proactive Monitoring (ניטור פרואקטיבי) ו-Health Reports (דוחות תקינות) ב-Intermat. באמצעות ניטור פרואקטיבי, סוכנים יכולים לנטר באופן אקטיבי התראות וקודי תקלות במכונות של לקוחות ולאבחן מרחוק בעיות כלשהן. על ידי ביצוע תחזוקה מונעת, יכולים הסוכנים לעזור למזער זמני השבתה ועלויות תיקונים. באופן דומה, 'דוחות תקינות' מספקים אבחון של מצב המכונה, ועוזרים לתכנן תחזוקה או להצביע על בעיות הנובעות מפעילות לא נכונה או יישום שגוי. יחד עם זאת, בשווקים האירופאים מציגה Volvo CE אחריות של שנתיים על חלקים.

עוצמת הקבוצה

חברות הקבוצה companies Volvo Trucks, Volvo Penta ו-Volvo Financial Services משולבות באופן מלא גם בתערוכת Intermat, דבר שמדגיש את עוצמת ההצעה הכוללת של קבוצת וולוו. משאיות הבנייה של Volvo Trucks המותאמות לנסיעה בכבישים פועלות יד ביד עם מכונות הבנייה של Volvo, בעוד המנועים התעשייתיים של Volvo Penta המיועדים לציוד אחר באתר, מקלים על מתן שירות. פרויקטי ענק כגון Grand Paris, מציגים את היתרונות של שותפות פעולה זו ומייצגים את המחויבות המתמשכת של וולוו לשוק הצרפתי.

תמונה 1: הדוכן הפנימי של וולוו ב-Intermat פריז 2018
תמונה 2: הדוכן החיצוני של וולוו ב-Intermat פריז 2018