MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

Volvo CE מציגה מכבש רוטט במשקל 10 טון

בשילוב עם טכנולוגיית תנודות חדשה, מכבש דוד כפול DD105 OSC מבית Volvo Construction Equipment מספק את היכולת לכבוש ביעילות באזורים רגישים, כגון גשרים, מעל צינורות וקרוב לאזורי מגורים.

Volvo asphalt compactor DD105 OSC T4F

מכבש האספלט DD105 OSC במשקל 10 טון מבית Volvo Construction Equipment מתוכנן ליעילות, ומבטיח הגדלת הרווחיות תוך מזעור צריכת הדלק, הפליטה והרעש.
באמצעות טכנולוגיית התנודות הגמישה של וולוו, המונעת רעידות אנכיות, מציע ה-DD105 OSC ביצועי כבישה גבוהים תוך שימוש בתנודות שאינן גורמות נזק. פעולה זו מפחיתה את העומסים המועברים למשטחים הסמוכים, ומאפשר כבישה באזורי שימוש עדינים יותר כגון גשרים, מעל צינורות ובקרבת אזורי מגורים.
DD105 OSC, הכולל תוף ברוחב 1,680 מ"מ (66.1 אינץ') עם מעטפת תוף העשויה מסגסוגת פלדה עמידה בפני שחיקה, מופעל באמצעות מנוע מתקדם Tier 4 Final D3.8 של וולוו, שעוזר למכונה החסונה לספק ביצועים גבוהים.

כבישה מותאמת בפחות שלבים


בנוסף לטכנולוגיית התנודות, קל להתאים את הפעילות לאתרי עבודה שונים. עם האפשרות להשתמש בתוף בעל שמונה הגדרות משרעת או שתיים, אפשר לערוך שינויים בהתאם לסביבה ולעומק החומר, אפשרויות התורמות לרב-תכליתיות המכונה. בחירה במשרעת המתאימה ביותר לתנאי התערובת ולעובי מאפשרת למפעיל להגיע לאיכות עבודה גבוהה יותר במספר שלבים קטן יותר. מכבש אספלט DD105 OSC T4F של וולוו
מכבש DD105 OSC בנוי לעבודה קשה ומציע תכונות שתוכננו תוך חשיבה על המפעיל. חופת ROPS/FOPS פתוחה ואפשרות אופציונלית לתא מפעיל סגור משלבים נוחות, שליטה וראות, כדי להבטיח סביבת מפעיל פרודוקטיבית. מהמושב בעל מתלי האוויר, מקבל המפעיל מבט כולל על אתר העבודה, בנוסף לקו ראייה ברור אל התוף ואל פסי המתזים, לשיפור הבטיחות ודיוק הגלגול. הראות של אבני שפה ומכשולים משופרת באמצעות היסט ההיגוי, המסייע בכבישה מדויקת. עם בקרות במיקום ארגונומי וג'ויסטיק, יכולת התמרון של המפעיל משופרת, הוא יכול לסמוך על בקרה מונעת החלקה כדי להעמיס ולפרוק את המכונה בלי לגרום נזק למדרכה.

מיטב הביצועים וזמן הפעולה


כדי לאפשר התאמה לתנאי אתר שונים, מכבש תוף כפול DD105 OSC של וולוו מצויד בתכונות שמבטיחות גימור מט חלק ועקבי. מערכת הרעדת התוף מאפשרת למפעילים להשיג את צפיפות היעד במגוון יישומים שונים על ידי ניצול כוח צנטריפוגלי גבוה ואפשרות ל-8 משרעות תנודה. במשרעות מתאימות, המכבש פועל באופן אפקטיבי יותר, ועוזר למפעילים להשיג גימור איכותי במספר מעברים נמוך יותר.
מכבש DD105 OSC כולל מערכת מים אוטומטית לתופים, מובילה מסוגה, עם שלושה שלבי סינון, המספקת כיסוי אחיד עם זרימה משתנה כדי למנוע הרמת חומר. עם תכונות הכוללות משאבות עיקריות ומשאבות גיבוי, מוטות מתזים עיקריים ולגיבוי עבור כל תוף, פיות המאפשרות שירות ידני, בנוסף למגבי תוף, מערכת ההרטבה האוטומטית של התוף מספקת יעילות ללא מתחרים לזמינות מעולה של המכונה.

החיים הקלים


בנוסף לנוחות המפעיל ותכונות שיפור פרודוקטיביות, מכבש DD105 OSC עם התוף הכפול מתוכנן להקל על השירות והתחזוקה. מכסה המנוע נפתח כלפי מעלה ומספק גישה מלאה לרכיבי המנוע והמערכות ההידראוליות כדי לייעל את בדיקות השירות והתחזוקה. באמצעות מפתח יחיד, יכולים המכונאים לגשת לפתחי שירות יומיים, ואילו נתיכים וממסרים מקובצים יחד. עם גישה מגובה הקרקע למנוע, למקרן, למצבר ולמסננים, נקודות הבדיקה היומיות אינן חסומות, והתחזוקה קלה. רשת התמיכה הנרחבת של סוכני וולוו מקומיים מבטיחה זמן פעילות של המכונה, ועוזרת ללקוחות להפיק את הרווח המרבי ולהצמיח את העסק שלהם.


מפרטי מפתח:
משקל תפעולי (עם ROPS) ק"ג 9 851
ליברה 21,718
רוחב תוף או כבישה מ"מ 1 680 - 1 680
אינץ' 66.1 - 66.1
הספק מנוע נקוב קילו-ואט 85
כ"ס (אימפ.) 114
תדר הרטט הרץ 39
רעידות בדקה 2,340
משרעת (אמפליטודה) מ"מ 0.72
אינץ' 0.0283
אורך כולל מ"מ 4 650
אינץ' 183.1
רוחב כולל מ"מ 1 838
אינץ' 72.4
גובה כולל מ"מ 2999
אינץ' 118.1

עבור אל דף המוצר.