MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

מגוון Volvo Assist נחשף לשוק האירופאי ב-Intermat 2018

Volvo Construction Equipment מציגה את המגוון המלא של פתרונות Volvo Assist המופעלים כולם באמצעות הצג המתקדם Volvo Co-Pilot המובנה בתא הנהג.

בתערוכת Intermat 2018 מציגה Volvo Construction Equipment את הגישה המתקדמת ביותר שלה לניהול מכונות בענף עם מגוון מורחב של מערכות בקרה חכמות למכונות. בתערוכה בפריז יוצג בפני השוק האירופאי המגוון המלא של תוכניות Volvo Assist, המשלב את הגרסה המשודרגת של Load Assist למעמיסים אופניים, Haul Assist למובילים מפרקיים, Dig Assist למחפרים, Compact Assist למכבשי עפר ואספלט, ו-Pave Assist מפזרי אספלט.

volvo-assist-range-revealed-to-european-market-at-intermat-2018-02-1920Volvo Co-Pilot: שותף בתא המפעיל

כל תוכניות Volvo Assist מופעלות באמצעות הצג המובנה Volvo Co-Pilot שעודכן לאחרונה, אשר נועד להגדיל את הרווחיות באמצעות הגברת הדיוק במשימות. מסך המגע, שגודלו 10 אינץ', הוא פלטפורמה אינטואיטיבית הניתנת להתאמה, אשר משתמשת בנתוני המכונה המובנים ובחיישנים בעלי דיוק גבוה כדי לספק נתונים בזמן אמת. כל זאת להגברת יעילות המפעיל והביצועים באתר.

כל פלטפורמה של Volvo Assist כוללת מערכת אינטואיטיבית של יישומים לשיפור הפרודוקטיביות, אשר עוזרים למפעיל לנטר את ההתקדמות ואת התפוקה של עבודתו בזמן אמת.

Load Assist: ערכה לשיפור השקילה

volvo-assist-range-revealed-to-european-market-at-intermat-2018-03-1920Load Assist עבור מעמיסים אופניים L110H-260H זכה לפיתוח נוסף כדי לשפר את יעילות המפעיל ואת הביצועים באתר. הפלטפורמה המעודכנת מופעלת באמצעות Volvo Co-Pilot וכוללת את יישום השקילה המובנית, אשר מספק למפעיל תובנות בזמן אמת ביחס לעומס הכף בדיוק של +/- 1%.

באמצעות חיישני לחץ ומיקום, מערכת השקילה המובנית אוספת את כל נתוני המטען תוך כדי עבודה כדי למנוע הפרעה כלשהי לזרימת העבודה. המערכת מזינה את פרטי המכונה למערכת הטלמטיקה Caretrack® המספקת גישה מרחוק לפרטי המכונה כמו סך המטענים שהועברו, משקל שהועבר לכל ליטר דלק ומספר הסבבים. באמצעות מידע זה, מפעילים ומנהלי צי מכונות יכולים לנהל טוב יותר את הפרודוקטיביות ולמנוע העמסת יתר, וכך להגביל את שחיקת המכונות, את הנזק לצמיגים וצריכת דלק מופרזת.

Haul Assist: תקשורת M2M

Haul Assist היא התוכנית הראשונה מבין ההיצע של Volvo Assist אשר מציעה תקשורת בין מכונות עבור מובילים מפרקיים. Haul Assist משלבת בין יישומי שקילה מובנית, מפות, וייעוץ מהירות כדי למטב את קיבולת המטען, לספק איכון מדויק של מכונות אחרות באתר ולהגביר את יעילות צריכת הדלק.

Haul Assist זמינה עבור כל שבעת הדגמים של המובילים המפרקיים החל מ-A25G ועד A60H.

Dig Assist: נועד לעשות יותר

Dig Assist עם שלוש רמות הפרודוקטיביות שלו (2D, In Field Design ו-3D) זמין כעת במספר מחפרים זחליים (EC220E, EC250E ו-EC300E) ומחפרים אופניים (EW160E, EWR150E ו-EWR170E) של וולוו בין 15 טון ל-30 טון. באמצעות מערכת בקרת המכונה Dig Assist, וולוו באמת מביאה לשוק משהו חדש - כלומר שלוש רמות סיוע למפעילים, לפעילויות חפירה פרודוקטיביות יותר - מיישומים ופרויקטים פשוטים ועד מורכבים. אפשרות 3D המלאה זמינה עכשיו עם טכנולוגיית Topcon. אפשרות 3D תהיה זמינה בעתיד גם עם Trimble.

כדי להוסיף ערך ללקוחות, כל החומרה מפותחת על ידי Volvo CE ומותאמת במפעל כך שהיא מכוסה בכללי האחריות של Volvo CE עם מומחיות השירות של רשת Volvo CE.

Compact Assist: מעברים בהצטיינות

Compact Assist עבור הדור החדש של מכבשי עפר SD75B עד SD160B משתמש במיפוי וספירת מעברים של Compaction Measurement Value (CMV) כדי להשיג כבישה עקבית, איכותית ומשתלמת יותר. Compact Assist מקצה לכל מעבר של המכבש וחפיפה של התוף צבע נפרד, כך המפעיל יכול בקלות לראות מרווחים ולהקפיד על כבישה אחידה.

בינתיים, Compact Assist עבור מכבשי אספלט DD105 זמין בשני מודולים: Compact Assist, לרישום ותצוגה של מיפוי מעברים וטמפרטורות ו-Compact Assist עם Density Direct לחישוב אומדן כבישת החומר בזמן אמת.

Pave Assist: ביצועים מדויקים

Pave Assist זמין למגוון המלא של מפזרי אספלט וולוו בסיווג 2.5 מ'. הוא כולל את 'מנהל החומרים', 'תצוגת מזג אוויר' ו'פרופילים תרמיים' האופציונלי. מנהל החומרים מציע חישובים שימושיים כגון מרחק וטונות סלילה, שטח סלול ופליטת CO2. הוא חוסך שעות של מדידות ותיעוד ידני הודות למידע המובנה ולדוחות האוטומטיים.

'תצוגת מזג אוויר' מיידעת את המפעיל בנוגע לתנאי מזג האוויר הנוכחיים והצפויים ועוזרת למנהל אתר העבודה לתכנן קדימה. 'מיפוי תרמי' מנטר את טמפרטורת תערובת האספלט מאחורי המוט המיישר, אחד הגורמים העיקריים המשפיעים על אורך חיי המשטח הסלול.

בסך הכל, Pave Assist מסייע למפעילים של מפזרות אספלט עם תובנות זמן אמת על האיכות והפרודוקטיביות של פעילות הסלילה - הן במהלך העבודה והן לאחר סיומה.

volvo-assist-range-revealed-to-european-market-at-intermat-2018-04-1920

לעולם לא להפסיק להשתפר

באמצעות תכנון מיוחד להתאמה למכונות של וולוו, ה-Volvo Co-Pilot וכל פלטפורמות Volvo Assist עוברים תהליך ייצור ובדיקה מחמיר כדי לספק מענה לדרישות האיכות הגבוהות ביותר. צג הטאבלט המבוסס Android נועד לגידול מהיר בפונקציונליות ומציע ללקוחות ולסוכנים של וולוו זמנים קצרים לשוק עבור יישומי תוכנה חדשים. Volvo CE תציע פונקציונליות חדשה לכל לקוחות Volvo Co-Pilot באמצעות הסוכנים שלה, הודות ליכולת לעדכוני תוכנה אלחוטיים. הסוכן יכול להפעיל מרחוק פונקציונליות חדשה של המכונה לפי דרישת הלקוח. רשת הסוכנים הנרחבת של וולוו היא השותפה הטובה ביותר למענה על צורכי העסק, כולל מכונות, אביזרים, חלפים, אחריות ושירותים.

תמונה 1: מבט על תא המפעיל של Volvo Co-Pilot עם Haul Assist
תמונה 2: מסך Volvo Co-Pilot עם Load Assist
תמונה 3: Haul Assist עם שקילה מובנית
תמונה 4: Volvo Co-Pilot עם Pave Assist