MCT : מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ" יִשְׂרָאֵל‎‎

סיפורי החדשות העדכניים ביותר

זהו המקום בו תמצא את כל ההודעות לעיתונות וכתבות החדשות.

Volvo CE עוזרת להשיג אבן דרך מובילה בקישוריות

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) חוגגת, כחלק מקבוצת וולוו, עם ההגעה למיליון נכסי לקוחות מקושרים - ובתמורה עזרה ללקוחות לשפר זמני פעילות, בטיחות ופרודוקטיביות באמצעות פתרונות אתר חכם.

5 שגיאות מפעיל נפוצות וכיצד להימנע מהן

התנהגות מפעיל משפיעה לא רק על תקינות המכונה אלא גם על הפרודוקטיביות והרווחיות של כל פעולת האתר. להלן חמש משגיאות התפעול הנפוצות ביותר שכדאי לשים לב אליהן.

3 דרכים שבהן מכונות במצב סרק משפיעות על הרווחיות

כאשר ציוד בנייה נמצא במצב סרק, לא רק שהוא לא תורם לייצור, הוא גם עולה לך כסף.

5 טעויות נפוצות שמגבירות את זמני ההשבתה של מכונות

שמירה על פעילות רציפה - ורווחים - היא בעלת חשיבות מרבית עבור Volvo CE וסוכניה. להלן חמש מבעיות התחזוקה המיותרות הנפוצות ביותר וכיצד אפשר להימנע מהן.

שלושת כלי העלות הכוללת לבעלות (TCO) שכל לקוח וולוו צריך להכיר

עלות כוללת לבעלות תלויה בהרבה יותר מאשר העיצוב ואיכות המכונה. ניצול ותפעול הם תורמים עיקריים לרווחיות. להלן שלושה כלים שכל לקוחות וולוו יכולים להשתמש בהם להפחתה משמעותית של עלויות התפעול.

מחפר קומפקטי חשמלי ראשון מבית וולוו מגיע לאתר לקוח

החברה הקבלנית הצרפתית Spac, המהווה חלק מ-Colas Group, קיבלה משלוח של המחפר הקומפקטי החשמלי הראשון מבית וולוו, ECR25 Electric, בשלב הניסויים של לקוחות.

5 דרכים לשיפור יעילות צריכת הדלק של מחפר

Volvo CE מציעה מגוון טכנולוגיות חדשות ושירותים חדשים כדי לעזור לחברות לצמצם את ההוצאות על דלק ותוך כדי כך ולהיות ידידותיות יותר לסביבה.

שאלות למומחה: סטפן פטרסון בנושא TCO

מהנדס יישומים סטפן פטרסון הוא המומחה המקומי של Volvo CE באזור מכירות EMEA בתחום העלות הכוללת לבעלות (TCO). שוחחנו איתו כדי לברר כיצד החברה והסוכנים שלה פועלים בנושא זה כדי לספק תוצאות...

5 סיבות מדוע ניתוח שמן חיוני למכונה שלך

שמן הוא תמצית החיים של מכונה. בדיקות סדירות עוזרות לנטר את התקינות, והדבר חיוני לשמירה על מקסימום זמן פעילות ומינימום עלות כוללת לבעלות.

3 דגלים אדומים מובילים בטלמטיקה שיש לשים לב אליהם

חיבור המכונות שלך הוא צעד ראשון ועוצמתי לקראת הפחתת העלות הכוללת לבעלות. התובנות המסופקות על ידי מידע זה מאפשרות לך לקבוע יעדים ולנקוט פעולות לשיפור בתחומים שתהייה להם ההשפעה הגדולה ביותר על...

Volvo CE רואה גידול במכירות של 10% ברבעון השני

גידול השוק באירופה ובצפון אמריקה עשוי לסייע ל-Volvo Construction Equipment להציג תוצאות מוצקות במכירות, ברווחים ובשיפור אספקה במהלך הרבעון השני של 2019.

חדשנות וקיימות הן עקרונות מפתח כאשר Volvo CE משקיעה בעתיד באסקילסטונה.

חברת Volvo Construction Equipment (Volvo CE) הכריזה על השקעות בהיקף 16 מיליון קרונות שבדיות באתר אסקילסטונה שבשבדיה, כולל זירה להדגמת מכונות חשמליות ומכונות אוטונומיות בפני לקוחות, מסלול...

5 עצות תחזוקה לשמירה על תקינות מרבית של מחפרים

באמצעות בדיקות תחזוקה שגרתיות ושימוש בחלקי וולוו מקוריים בלבד, יכולים הבעלים והמפעילים של המכונות ליהנות מזמני פעילות ארוכים של המכונות שלהם.

הדוח חושף את הסודות ליעילות רבה יותר של מכונות

התוספת האחרונה לדוחות התובנות של Volvo Construction Equipment מבטיחה ללקוחות את ההבנה לניהול טוב יותר של צי המכונות, ושיפור יעילות האתר.

חפירה לעומק לבניית מנהרת הכביש הארוכה ביותר בעולם

בנייה מחדש של כביש החוף E39 היא לא רק פרויקט התשתית הגדול ביותר אי-פעם בנורבגיה - אלא שמנהרת רוגפסט, המהווה חלק מפרויקט זה, תהיה הכביש המהיר הארוך ביותר והעמוק ביותר בעולם מתחת למים. בעומק...

זמן פעילות מוגבר הודות ל-Volvo ACTIVE CARE

הפריסה העולמית של Volvo ACTIVE CARE היא עוד יתרון ייחודי ראשון בענף מבית Volvo CE. מסיר את הצורך בעיבוד מספרי של טלמטיקה ממכונות - הודות לשילוב בין ניטור צי מכונות עם דוחות מכונה מקיפים...

מחפר ההריסה הגבוה ביותר של וולוו עוזר ל-Veidekke להגיע לגבהים חדשים

ענקית הבנייה הנורבגית Veidekke הפעילה מחפר לעבודה בגובה Volvo EC750E HR כדי להרוס את בניין House of Oslo בן 11 הקומות, אחד המבנים הגדולים ביותר בעיר הבירה.

המכונה החשמלית של וולוו מאירה את הגינה עטורת הפרסים בתערוכת הפרחים של צ'לסי

גינת מורגן סטנלי שזכתה במדליית הזהב נבנתה בסיוע Volvo ECR25 חשמלי. אך מה היו ביצועי המכונה החשמלית החדשה בפלטפורמה גלובלית כה גדולה?

Volvo Dig Assist: אני לא יכול להסתדר בלעדיה

çמפעיל LMBab, פטריק אקסטרום אומר שתכונת Dig Assist של וולוו למחפרים שיפרה משמעותית את חייו בעבודה. מערכת חדשה זו, שהיא ייחודית לוולוו וידידותית למשתמש, עוזרת למפעילים להשלים משימות חפירה...

ארבע דרכים שבהן הכשרת מפעילים יכולה להפחית את העלות הכוללת לבעלות (TCO)

למפעילים יש השפעה עצומה על העלות הכוללת לבעלות (TCO). לקוחות שמשקיעים באנשים שלהם יזכו לקצור רווחים כספיים גבוהים בטווח הארוך, שכן הם עוזרים להם להפיק את המירב מהמכונות שברשותם. להלן ארבע...