AS Swecon Eesti

Õlianalüüs

Volvo õlianalüüsiga saate rohkem

Õlianalüüs

Volvo õlianalüüsi regulaarse kasutamisega saate igakülgse diagnoosi masina seisukorrale. Analüüs annab palju teavet, nt vee/jahutusvedeliku koostis, viskoossus, mustuse ja metallosakeste kogus. Tänu õlianalüüsi varastele hoiatustele saate plaanida komponentide asendused varakult enne probleemi tekkimist ja hoiate nii ära kulukad kahjustused ja seisuajad.

Volvo pakub teile mitte ainult analüüsi, vaid ka igakülgse diagnoosi ja väärtuslikud selgitused analüüsile, muutes selle tähtsaks töövahendiks. Ka kõige parema analüüsi ja diagnoosimise tulemused tuleb esitada selgelt ja kasutajasõbralikult. Seetõttu on Volvo välja töötanud aruandlusviisi, mis annab teile täpset ja kasulikku teavet.

Usaldage Volvo õlianalüüsi oma kasumi suurendamiseks

Kasumi teenimiseks on oluline tööaega ära kasutada. Volvo õlianalüüs on võrratu tööriist, mis võimaldab teil kavandada hooldust ja vähendada ettenägematute seisuaegade ja kuluka remondi riski.

 Lihtsamini öeldes on õlianalüüs nagu masina elutähtsate süsteemide põhjalik tervisekontroll, mille käigus analüüsitakse mootori, ülekande, hüdrosüsteemi, sildade ja pidurite õlisid ning soovi korral ka jahutusvedelikku ja kütust. Õlianalüüs hoiatab varakult, andes teile aega osade vahetamiseks, enne kui need probleeme ja seejärel kahjustusi tekitavad.

Volvo masinaid tunnevad täielikult ainult Volvo laborid, kes oskavad tõlgendada analüüside tulemusi ja pakkuda soovitusi tulemuste põhjal meetmete võtmiseks paremini kui muud laborid. Tehke kindlasti regulaarselt analüüse, et oleks võrdlemiseks mitu õlianalüüsi. See võimaldab teil näha suundumusi. 

Lihtne, kiire ja selge

Proovide võtmine

Vajalikud proovid võetakse ja saadetakse mõnda Volvo laborisse.

Analüüs

Volvo laboritel on uusima tehnoloogiaga kõrgetasemelised diagnostikaseadmed ning kogenud ja kvalifitseeritud personal. Need analüüsivad proove ja koguvad suurel hulgal teavet vee/jahutusvedeliku sisalduse, viskoossuse, kütuse, saasteainete, metalliosakeste sisalduse jms kohta.

Diagnoosimine

Põhjalik diagnoos on veebisaidil kohe saadaval. Diagnoosis esitatakse soovitusi otseseks tegutsemiseks, et vältida kriitilisi olukordi.

Säästke aega ja raha

Lisaks teie abistamisele hoolduse kavandamisel võib Volvo õlianalüüs pakkuda teile olulisi eeliseid ka seoses remondiga. Kui õlianalüüs näitab ära probleemi põhjuse, vähendab see remondile kuluvat aega. Minimaalne tõrkeotsingu aeg tähendab lühemaid tööseisakuid. Õlianalüüsi programmis on analüüsi tulemused saadaval veebis koos soovitustega meetmete võtmiseks. See aitab teil kiireloomulisi probleeme kohe kõrvaldada, enne kui vajate kulukat remonti.

Volvo esinduseotsija avaleht
Tehke oma äri paremaks

Peame nõu, kuidas saaksime teile kasulikud olla.

Võtke meiega ühendust