Parim teie ärile

Tugev partnerlus
Klienditoelepingud tugevdavad esinduse ja kliendi vahelist suhet. Regulaarsed hoolduskontrollid panevad mõlemaid pooli rohkem ühendust pidama, luues nii ainulaadse partnerlussuhte.


Kulude haldus
Klienditoelepinguga aitab kokkulepitud tunnihind teil oma tegevust planeerida, vähendada riske ja parandada konkurentsivõimet hangetes lepingute saamiseks.

Keskenduge põhitegevusele
Klienditoelepingud tagavad teile meelerahu, et saaksite keskenduda oma äri kõige olulisematele osadele. Valige valdkonnad oma äris, mis vajavad täiustamist, et tagada õiged ja sujuvad toimingud tööobjektil.


Maksimeerige töövõimeaja potentsiaal
Volvo väljaõppega hooldustehnikud ja Volvo analüüsitööriistad kasutavad uusimat tehnoloogiat masina töö ja jõudluse jälgimiseks, et taga töövõimeaja maksimaalne potentsiaal. 

Hoidke Volvo masinaga paremaid suhted!

Looge Volvo masinaga tagajärjekad suhted! Kuidas saada oma investeeringult kõige rohkem kasu. Saladus on Klienditoelepingutes.

Neli lepingut

Meil on neli erinevat klienditoelepingut, et saaksite valida parima paketi oma vajaduste järgi.
Valige, kas kuldne, hõbedane, sinine või valge.

Kuldne klienditoeleping

Kuldne klienditoeleping on meie kõige laiahaardelisem pakkumine. See leping pakub ennetavat hooldust, kontrolle ja vajalikke remonditöid, mida teevad Volvo väljaõppega hooldustehnikud. Teie müügiesindus rakendab samu meetmeid kui sinise lepingu puhul, sealhulgas remondib kõiki komponente, et täita kõrgeid ootusi tootlikkuse ja seadmete kasutusaja suhtes.

Hõbedane klienditoeleping

Hõbedane klienditoeleping pakub sama, mis sinine leping, aga lisaks ka valitud komponentide remonti. 

Sinine klienditoeleping

Sinine klienditoeleping pakub ennetavat hooldust ja kontrolle. Samuti võite lisada oma masinat jälgima analüüsitööriistad ja -teenused, nagu CareTrack, Volvo õlianalüüs ja MATRIS-analüüs. 

Valge klienditoeleping

Valge klienditoelepingu raames teevad Volvo koolitatud hooldustehnikud masina kõigile olulistele osadele ja funktsioonidele regulaarseid kontrolle. 

Volvo esinduseotsija avaleht
Tehke oma äri paremaks

Peame nõu, kuidas saaksime teile kasulikud olla.

Võtke meiega ühendust