volvo varuosad

Volvo originaal-varuosad

Tagasi tööle

Volvo varuosad on tasuv lahendus, mis annab rasket tööd teinud masinale uue elujõu.

Volvo originaal-varuosad

Volvo varuosad on tasuv lahendus, mis annab rasket tööd teinud masinale uue elujõu. Volvo pakub Volvo Remanit, ümbertöötatud komponente ja vahetusteenuseid, mis töötavad ideaalselt koos teie masinaga, suurendades töövõimeaega ja tootlikkust – ilma, et peaksite uue masina ostma.

Volvol on teie masinale õiged varuosad ja lahendused. Meie ülemaailmne esinduste võrgustik tagab, et Volvo originaalosad oleksid saadaval alati ja igal pool – minimeerides seisuaega, et teie masin oleks alati valmis, kui seda vaja on.

Igal osal on oluline tähtsus!

Mida kvaliteetsemad on osad, seda rohkem on teil Volvo masinast kasu. Igal osal on tööaja kasutamise ja tööomaduste seisukohalt oluline tähtsus. Seega, milleks riskida?

Volvo Reman

Ümbertöötamisteenused

Volvo Reman pakub valikut ümbertöötamisteenuseid, mis tagavad Volvo uute komponentidega samaväärse kvaliteedi ja pika kasutusea, aga soodsama hinnaga.

Volvo Reman hõlmab järgmisi teenuseid.

Tehases ümbertöötatud osad
See hõlmab mootoreid, turboülelaadureid, lõppülekandeid, radiaatoreid ja hüdropumpe. Teie vana komponent saadetakse meie ümbertöötamisrajatistesse, kus sellele antakse uus elu.

Klassikaliste masinate osad
Enam kui kümne aasta vanustele masinatele pakub Volvo CE ulatuslikult renoveeritud komponente, mis on hoolikalt puhastatud ja mille kvaliteeti ning töökindlust on katsetatud.

Vahetusteenused
Diislikütuse tahkete osakeste filtrid (DPF) on esimesed komponendid meie vahetusteenuse programmis. Ummistunud filtrid saab vahetada Volvo Remani filtri vastu, mida on ulatuslikult katsetatud, et see pakuks vähemalt 95% jõudlust võrreldes uue filtriga – aga vaid murdosalise hinnaga. Hoidke oma masinat Volvona ja hoolige keskkonnast, andes vanadele komponentidele uue elu. 

Volvo Reman

Andke oma masinale teine elu! Avastage Volvo Remani eelised – moderniseerimisteenused.

KASUTATUD VOLVO VARUOSAD

KASUTATUD VARUOSAD

Kasutatud varuosad ei ole mitte ainult kulutõhus alternatiiv uutele Volvo originaalosadele, vaid annab meile ka võimaluse pakkuda varuosi, mida enam ei toodeta. Meie kvalifitseeritud tehnikud on saanud parima koolituse, et kanda hoolt iga unikaalse osa eest ning kõik osad on tuvastatud Volvo originaalosade numbri järgi. Tänu sellele numbrile on võimalik välja selgitada olulist teavet selle komponendi kohta, kust varuosa pärineb (näiteks pumba rõhku, töötunde, vanust jne.).

Loe veel
Volvo esinduseotsija avaleht
Kas teate, mida vajate?

Tahate osi tellida? Aitame teid meeleldi.

Esitage päring