VOLVO SÕRMED JA PUKSID
MASINA SUUREPÄRASE JÕUDLUSE TAGAMISEKS

Volvo originaalsõrmed ja -puksid on valmistatud hoolikalt valitud terasesulamitest, südamikud on sügavalt kuumtöödeldud, mille tulemuseks on erakordne tugevus ja kulumiskindlus. Täppistöötlus tagab sõrmede ja pukside sujuva sobivuse teiste lülidega. Ehkki suhteliselt lihtsad komponendid, mängivad sõrmed ja puksid teie masina toimimisel otsustavat rolli. Need võimaldavad masina tööorganitel olla soovitud suunas liikuvad - võimaldades täpset kaevamist, hööveldamist, laadimist, paigutamist ja juhtimist - seega on oluline valida masinale kvaliteetosad ja sobivus.


KÕRGETASEMELINE KVALITEET JA TÖÖKINDLUS 

Valides vähem kvaliteetsed komponendid, võib see põhjustada nende riket ja kahjustada teie masinat. Volvo originaalsõrmede ja -puksidega võite olla kindlad nende kõrges kvaliteedis ja usaldusväärsuses nagu ka oma uue Volvo masina valikul.

Volvo pakub oma ekskavaatoritele ja kompaktekskavaatoritele laia valikut sõrmi ja pukse. Kõik komponendid on loodud töötama igas ühenduslülis ja neile kehtib alati ka varuosade standardgarantii.


MIKS VALIDA VOLVO SÕRMED JA PUKSID?
  • Need on valmistatud kõrglegeeritud terasest, mis tähendab, et nad on väga vastupidavad

  • Tolerantside ja mõõtude täpne kavandamine ja töötlus hõlbustavad hooldustöid – lihtne eemaldada ja asendada

  • Korrosioonikindluse osas on osi testitud rahvusvaheliste standardite kohaselt. Testid kinnitavad kõrgeid kulumiskindlaid omadusi.


Küsi pakkumist