AS Swecon Eesti
volvo tööseade tasanduslaud abg vari

ABG ratastega asfaldilaoturid

Tasanduslauad Variomatic

Volvo tasanduslauad Variomatic: asfaldilaoturi süda

Variomatic-tasanduslauadu on lihtne laiendada kuni kahekordse põhilaiuseni, millega need tasanduslauad on äärmiselt paindlikud.

Tasanduslaud VB 40 ETC

Volvo tasanduslaudade Variomaticu tootevalikusse kuuluv VB40 on välja arendatud lähtudes Volvo aastakümnete pikkustest kogemustest teedeehituse alal. Tulemuseks on suure jõudlusega kvaliteetne tasanduslaud, mis on asfaldilaotamistöödeks vajaliku vastupidavuse ja jõudlusega. Oma tegevusalal juhtiv tehnoloogia tagab oma klassi parimad laotamistulemused.

Saadaval masinale: P2820D ABG, P2870D ABG

Üksikasjad

Tasanduslaud VB 78 ETC

Viige asfaldilaoturi jõudlus järgmisele tasandile tasanduslauaga VB78, mis kuulub Volvo tasanduslaudade Variomaticu tootevalikusse. Volvo ulatuslikele kogemustele teedeehitussektoris tugineval VB78-l on kõrgetasemeline tehnoloogia ning kõige kvaliteetsemad materjalid ja tootmisprotsessid, mis aitavad teil tagada iga asfaldilaotamistöö edukuse.

Saadaval masinale: P4820D ABG, P6820D ABG, P6870D ABG, P7820D ABG

Üksikasjad

Tasanduslaud VB 88 ETC

Saavutage Volvo Variomaticu tootevalikusse kuuluva tasanduslauaga VB88 kvaliteetsed pinnad. See kõige kvaliteetsemaid materjale ja tootmisprotsesse kasutades valmistatud tasanduslaud on tänu oma vastupidavusele töökindel ning tasanduslaua juhtseade võimaldab tasanduslauda lihtsalt juhtida.

Saadaval masinale: P4820D ABG, P6820D ABG, P6870D ABG, P7820D ABG

Üksikasjad
Volvo esinduseotsija tööseadmed
Võtke ühendust

Soovite tellida või lisateavet saada? Saatke meile sõnum.

Võtke ühendust