volvo tööseade tasanduslaud abg vari

ABG roomikutega asfaldilaoturid

Tasanduslauad Variomatic

Volvo tasanduslauad Variomatic: asfaldilaoturi süda

Volvo pakub mitmesuguseid tasanduslaudu asfaldilaoturitele, olenevalt kliendi vajadustest. Kaasaegne kõrgtihe tasanduslaud DuoTamp tihendab asfalti väga tõhusalt, mille järel teekate vajab minimaalset teerulliga tihendamist, kui üldse.Tulemuseks on ühtlaselt tihendatud teekate, mis on ka optimaalselt sile. Variomatic-tasanduslauadu on lihtne laiendada kuni kahekordse põhilaiuseni, millega need tasanduslauad on äärmiselt paindlikud.

Tasanduslaud VB 30 ETC

VB30 on väikseim tasanduslaud Volvo Variomaticu tootevalikus, kuid siiski suure jõudlusega. Kvaliteetne konstruktsioon koos intuitiivse tasanduskotrolliga kasutamise hõlbustamiseks, jõudluse ja kvaliteetse töö saavutamiseks.

Saadaval masinale: P2820D ABG

Üksikasjad

Tasanduslaud VB 40 ETC

Volvo tasanduslaudade Variomaticu tootevalikusse kuuluv VB40 on välja arendatud lähtudes Volvo aastakümnete pikkustest kogemustest teedeehituse alal. Tulemuseks on suure jõudlusega kvaliteetne tasanduslaud, mis on asfaldilaotamistöödeks vajaliku vastupidavuse ja jõudlusega. Oma tegevusalal juhtiv tehnoloogia tagab oma klassi parimad laotamistulemused.

Saadaval masinale: P2820D ABG

Üksikasjad

Tasanduslaud VB 78 ETC

Viige asfaldilaoturi jõudlus järgmisele tasandile tasanduslauaga VB78, mis kuulub Volvo tasanduslaudade Variomaticu tootevalikusse. Volvo ulatuslikele kogemustele teedeehitussektoris tugineval VB78-l on kõrgetasemeline tehnoloogia ning kõige kvaliteetsemad materjalid ja tootmisprotsessid, mis aitavad teil tagada iga asfaldilaotamistöö edukuse.

Saadaval masinale: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Üksikasjad

Tasanduslaud VB 79 ETC

Kaks liigendiga lisasektsiooni, mis on 10% (5,7°) üles-alla reguleeritavad, lisaks lahtipööratavale keskosale teeharja kohandamiseks, võimaldavad teil kergesti teepinnal eriprofiile moodustada. Volvo tasanduslaudade Variomaticu tootevalikusse kuuluv VB79 võimaldab teile täielikku mitmekülgsust loodava profiili kuju osas. Selle tulemusena on asfaldilaotur mitmekülgsem ja järgib paremini tee profiili, vähendades materjali raiskamist ja tõstes tööobjektil efektiivsust.

Saadaval masinale: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Üksikasjad

Tasanduslaud VB 88 ETC

Saavutage Volvo Variomaticu tootevalikusse kuuluva tasanduslauaga VB88 kvaliteetsed pinnad. See kõige kvaliteetsemaid materjale ja tootmisprotsesse kasutades valmistatud tasanduslaud on tänu oma vastupidavusele töökindel ning tasanduslaua juhtseade võimaldab tasanduslauda lihtsalt juhtida.

Saadaval masinale: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Üksikasjad

Tasanduslaud VB 89 ETC

VB89 on täiuslik valik eriprofiilide moodustamisel teepinnale. Sellel on kolm liigendiga sektsiooni: keskel teeharja kohandav osa ja kaks lisasektsiooni paremal ja vasakul, mida saab 10% (5,7°) üles-alla reguleerida. Tulemuseks on mitmekülgsem asfaldilaotur, suurem efektiivsus tööobjektil ja parem kontroll loodava profiili kuju üle, vähendades materjali raiskamist ja tõstes tööobjektil efektiivsust.

Saadaval masinale: P8820D ABG, P7820D ABG

Üksikasjad

Tasanduslaud VDT-V 78 ETC

Kasutage ära oma asfaldilaoturi ülimat jõudlust tasanduslauaga VDT-V78, mis kuulub Volvo tasanduslaudade Variomaticu tootevalikusse. Sellel Volvo ulatuslikele kogemustele teedeehituses tugineval tasanduslaual kasutatakse topelt-tambitsa tehnoloogiat ja tasanduslaua vaistlikku juhtimist ning see on eriti vastupidav, et aidata kaasa iga teie asfaldilaotamisprojekti õnnestumisele.

Saadaval masinale: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Üksikasjad

Tasanduslaud VDT-V 79 ETC

VDT-V79 kuulub Volvo tasanduslaudade Variomaticu tootevalikusse, mis võimaldab keskelt teeharja kohandada ning sellel on paremal ja vasakul kaks liigendiga lisasektsiooni, mis on 10% (5,7°) üles-alla reguleeritavad. See on suurepärane valik teepinna eriprofiilide moodustamiseks, millega saate optimeerida efektiivsust tööobjektil ja vähendada materjali raiskamist, kuna järgitakse paremini tee profiili.

Saadaval masinale: P8820D ABG, P7820D ABG

Üksikasjad

Tasanduslaud VDT-V 88 ETC

Tasanduslaud VDT-V88 kuulub Volvo tasanduslaudade Variomaticu tootevalikusse. Ainulaadse topelt-tambitsaga Volvo tasanduslaudadel on tänu ainulaadsele tehnoloogiale tasanduslaua taga suurimad tihendustasemed. Kõige kvaliteetsemad materjalid ja tootmisprotsessid aitavad tagada tasanduslauale suure vastupidavuse ning vaistlikult kasutatav juhtseade hõlbustab tööd.

Saadaval masinale: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Üksikasjad

Tasanduslaud VDT-V 89 ETC

Teepinnal eriprofiilide loomisel võimaldab VDT-V89 teile täielikku mitmekülgsust loodava profiili kuju osas. Kaks liigendiga lisasektsiooni, mis on 10% (5,7°) üles-alla reguleeritavad, lisaks lahtipööratavale keskosale teeharja kohandamiseks, võimaldavad teil kergesti teepinnal eriprofiile moodustada. See vähendab materjali raiskamist ja tõstab tööobjektil efektiivsust tee profiili parema järgimise tõttu.

Saadaval masinale: P8820D ABG, P7820D ABG

Üksikasjad
Volvo esinduseotsija tööseadmed
Võtke ühendust

Soovite tellida või lisateavet saada? Saatke meile sõnum.

Võtke ühendust