Volvo suurim liigendkallur: A60H-ga ainult kasulik tööaeg

Alati tööks valmis suurem, vastupidavam ja parem 60 t klassist Volvo Construction Equipmenti liigendkallur A60H võimaldab pidevat tootmist ja väga head töökindlust tänu tugevale konstruktsioonile, lihtsale ligipääsule hoolduseks ja Volvo suurepärasele müügiesinduste võrgule.

Volvo suurim liigendkallur: A60H-ga ainult kasulik tööaeg

Uus 55 t (60 t) võimsusega A60H on Volvo Construction Equipmenti seni suurim liigendkallur – ja alati tööks valmis. Rasketeks vedudeks karmides maasti-kutingimustes, sealhulgas karjäärides, lahtistes kaevandustes ja suuremahulistel mulla-töödel konstrueeritud A60H pikk kasutusiga, kvaliteet, töökindlus ja vastupidavus on kõik sellised, mida Volvolt eeldate, mistõttu veod on lihtsamad ja efektiivsemad.

A60H on valmistatud tööaja paremaks ärakasuta-miseks tänu selle tugevale esi- ja tagaraamile, haakekonksule ja märgket-aspiduritele. Aga see pole veel kõik. Volvo ennast tõestanud vastupidavus ja lai valik garantiivõimalusi tähendavad, et te ei pea kunagi muret tundma, kas töö saab tehtud. Liigendkallurit A60H iseloomustavad selle jõud ja vastupidavus.

Volvo CE on arenenud palju edasi alates selle esimese 10-tonnise liigendkalluri „Gravel Charlie“ turuletulekust 1966. aastal. 50 aastat ja 50 tonni hiljem on Volvo endiselt maailma juhtiv liigendkallurite tootja. Volvo leiutas selle kontseptsiooni ning on rohkem kui poole sajandi jooksul neid masinaid edasi arendanud.

Teisaldage vähemaga rohkem
A60H aitab tõsta teie ettevõtte kasumlikkust, teisaldades vähemaga rohkem. Volvo oma tegevusala juhtiv kütusekasutuse efektiivsus, uuenduslik tehnoloogia ja olulisi tööandmeid andvad tööriistad aitavad teil optimeerida tootmist ja vähendada hoolduskulusid ning investeeringult maksimaalselt tulu teenida.

Oma tegevusala juhtiva kasuliku kandevõimega 55 t (60 t) A60H aitab vähendada kulusid tonni kohta. Selle kaasaegne konstruktsioon suurendab võimsust, parandades kütusekasutuse efektiivsust, seega saab teisaldada vähemaga rohkem.

A60H on varustatud 16 l Volvo mootoriga, millel on mitte ainult max võimsus 495 kW ja pöördemoment 3200 Nm, vaid ka suurepärane kütusekasutuse efektiivsus. Ning garanteeritud kütusekasutuse efektiivsusega A60H suurendab kasumlikkust ja parandab investeeringu tasuvust.

Müügiesinduste võrk
Volvo ainumüügiõigusega müügiesinduste võrk annab teile meelerahu, sest on alati valmis vajaduse korral klientidele tuge pakkuma. Volvo pakub mitmesuguseid teenuseid, kohalikke eriteadmisi ja ülemaailmseid kogemusi, sealhulgas võimaldab masinat telemaatikaseadmetega jälgida ja tagab varuosade väga hea kättesaadavuse. See kõik võimaldab saavutada optimaalse tootlikkuse, vähendades tegevuskulusid.

Oma tegevusala juhtiva ligipääsuga hoolduseks on A60H kiiresti ja lihtsalt hooldatav. Esivõre on allakeeratav hooldusplatvormiks, millel on libisemiskindlad astmed. Elektriajamiga mootoriruumi kaas avaneb 90 kraadi, võimaldades koos elektriajamiga põhjaplaadiga täielikku ja ohutut ligipääsu mootoriruumile.

Tööandmed
A60H-ga on käepärast väärtuslikud andmed, mis tõstavad töö efektiivsust tööobjektil ja säästavad kulusid. Volvo arukate süsteemidega, nagu MATRIS™, CareTrack™ ja koormakaalumissüsteem, võivad kliendid optimeerida tootmist ja vähendada tegevuskulusid. Volvo kasutab uusimat tehnoloogiat masina töö ja seisundi jälgimiseks, andes nõu kasumlikkuse suurendamiseks. Koormakaalumissüsteem tagab igas tsüklis optimaalsed koormad. See võimaldab saavutada maksimaalset toodangut, võimendab kütusekasutuse efektiivsust ja vähendab masina kulumist kõikide tööobjekti tingimuste ja kasutusalade korral. Peale selle pakub klienditoelepingute valik ennetavat hooldust, kõiki remonditöid ja mitmeid tööaja paremat kasutamist võimaldavaid teenuseid, aidates hoolduskulusid kontrolli all hoida.

Volvo suurim liigendkallur A60H

Ületage oma tootlikkuse eesmärke 
A60H-ga saavutate kiiremini oma tootlikkuse alased eesmärgid. Suurendate suurema kasuliku kandevõime ja parema tootlikkusega oma tulusid, kuna kulud tonni kohta vähenevad. See ülimalt võimekas, maastikul 100% jõudlusega, Volvo ennast tõestanud tehnoloogiaga ja muljetavaldava kasuliku kandevõimega kallur hoiab teie tegevust alal aastast aastasse.

A60H võib vedada tunnis rohkem tonne ja annab endast igasugustes tingimustes 100%. Suurimal turul saadaval olev liigendkalluril on rasketeks vedudeks suurem kasulik kandevõime ja 40% suurem tootlikkus kui Volvo eelmisel kõige suuremal kalluril. Selles on rakendatud ka täielikku liigendkalluri kontseptsiooni, mis annab üldise mitmekülgsuse, et kliendid pääseksid sellega tööobjektil kõikjale ja roniksid üles kõrgematest kallakutest. Kohandatud konfiguratsiooni ja rehvidega, mis on kõik sellele 60 t masinale optimeeritud, on masin võimeline töötama igal aastaajal, igasuguse pinnasega ja igal kasutusalal.

Teerajajaks oleval A60H-l on kasutatud Volvo viimaseid uuendusi. Sobiva Volvo jõuülekandega, automaatsete ajamikombinatsioonidega, sealhulgas 100% diferentsiaalilukkudega, igasugusele pinnasele sobiva veermikuga, hüdromehaanilise roolisüsteemiga ja aktiivse vedrustusega on see masin konkurentsitu. Karmides tingimustes suuremate veokiiruste saavutamiseks aktiivse hüdraulilise esivedrustusega varustatud A60H-l on sõidu ajal optimaalne juhi mugavuse ja stabiilsuse tase, et saaks teisaldada lühema ajaga rohkem materjali, saavutades võrreldamatu tootlikkuse.

Masinajuhi valik 
Kui kohapeal on ka teisi masinaid, eelistab enamik masinajuhte Volvot. Istme keskne asend, hästi käsitsetav rool, suurepärane vedrustus, väike müratase, kliimaseade, ruumikus ja hea nähtavus aitavad kõik juhil väsimust vähendada, et töö oleks efektiivsem. Selle parem mugavuse tase, juhitavus, lihtne kasutatavus ja ohutus meeldivad ka masinajuhtidele, aidates iga päev kogu päeva jooksul tootlikkust alal hoida.

A60H kallutamise tugisüsteem, Hill Assist (kallakul paigaltvõtu abisüsteem) ja laadimis- ja kallutamispidur aitavad kõik samuti masinajuhil igal ajal masinat kontrolli all hoida, mis lisab tootlikkust ja ohutust.
Mitmed ohutusfunktsioonid, nagu parem nähtavus ja efektiivne valgustus, aitavad tagada masinajuhi ja masina ümbruses töötajate – masinajuhi, koolitajate, mehaanikute või objektil töötajate ohutust kõige nõudlikumates töökeskkondades.

Tähtsamad tehnilised andmed:

Tähtsamad tehnilised andmed

Lõpp.

Aprill 2016

Lisainfot saab aadressilt www.volvoce.com/press

Või pöörduge järgmiste isikute poole.

Thorsten Poszwa     
pressiteenistuse direktor    
Volvo Construction Equipment   
Tel: rahvusv. + 32 490 65 96 68   
E-post: thorsten.poszwa@volvo.com   
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
London
Tel: rahvusv. +44 77 333 50307
E-post: osullivan@se10.com