Volvo teenused: nutika inseneritöö ja ärilahenduste kohtumispunkt

Volvo Construction Equipment tutvustab uut lähenemist oma mitmekülgsetele teenustele ja lahendustele.

Volvo teenused on Volvo uutele ja praegustele klientidele suunatud mitmekülgsed tooted ja teenused. Klient saab parema ülevaate pakkumistest ja nende väärtusest. Volvo teenused täiendavad Volvo masinaid ja on vastuseks kliendi soovidele – olgu selleks uue toote või kogu lahenduste paketi soetamine.

Kõigil Volvo klientidel on juurdepääs ülemaailmsele edasimüüjate võrgustikule, ööpäevaringsele müügijärgsele toele, tipptasemel varuosadele ja laiaulatuslikule garantiile. Suurte töömasinate omanikud saavad nautida ka teenuse CareTrack eeliseid – see Volvo telemaatikasüsteem annab olulist teavet, nagu masina töötunnid ja asukoht. See on Volvo teenuste põhiosa ja kaasneb iga Volvo masinaga.

Täiustatud teenusteportfell

Kogu teenusepakkumisest parema ülevaate saamiseks on Volvo selle jaganud üheksasse järgmisesse kategooriasse.

  • Kasulik tööaeg
  • Kütusekasutuse efektiivsus
  • Tootlikkus
  • Ohutus
  • Uus elu
  • Volvo originaalosad
  • Volvo tööseadised
  • Finants
  • Rentimine

Uus portfell võimaldab klientidel valida teenuste kombinatsiooni, mis nende ettevõttele kõige rohkem väärtust lisab. Need saab koondada ühe kohandatava lepingu alla, mida nimetatakse Volvo teenuste lepinguks.

Nutikad lahendused

Töövõimeajaga seotud teenused aitavad vähendada remondiarveid ja masina plaanivälist seisakut ning hoida masinad ja ettevõtted töös. Uuendusliku tehnoloogia abil saavad Volvo edasimüüjad klientide masinaid eemalt jälgida. Probleemid tuvastatakse ja lahendatakse varakult. Tänu töövõimeaega suurendava ja remondikulusid vähendavale kavandatavale hooldusele ning paindlikele remondi- ja teenindusvõimalustele on kliendid uusima tarkvara abil alati graafikus.

Kütusetõhususe teenused hõlmavad mitmesuguseid konsultatsioonivõimalusi ja kütusearuandeid, mis vähendavad uute ja olemasolevate Volvo masinate kasutuskulusid. Masinateabe põhjal saavad kliendid rakendada vajaminevaid toiminguid, nt juhi väljaõpe töövõtete parandamiseks ja pikaajalise kütusesäästu saavutamiseks.

Tootlikkust puudutavad teenused sisaldavad mitmesuguseid täiustatud lahendusi tööproduktiivsuse parendamiseks ja säilitamiseks. Juhi tegevus, tööala korraldus ja masina konfiguratsioon on vaid mõned tegurid tootlikkust puudutavate teenuste raames, mis aitavad tootlikkust tõsta. Kliendid saavad olemasolevate Volvo masinate jõudluse parendamiseks ning tegevuse ja kasumi suurendamiseks valida erinevat lisavarustust, tugilahendusi ja koolituspakette.

Ohutus on iga Volvo masina lahutamatuks osaks. Ohutusteenused hõlmavad erinevaid lahendusi õnnetuste ohu, katkestuste ja ootamatute kulude vähendamiseks. Nägemus õnnetuste puudumisest näitab meie pühendumist kõigi töötajate ja masinate ohutusele ja turvalisusele, tagades selle, et töötajad saavad töö tehtud ja jõuavad õhtul ohutult koju.

Volvo valmistatud, Volvole

Volvo mõistab, et iga kliendi ettevõttele ei pruugi uus masin alati sobida. Uue elu raames saavad Volvo kliendid Volvo masina endise ilme taastamiseks valida sobiva lahenduse (tehases valmistatud osadest kuni masina kapitaalremondini) või paindliku paketi. Volvo masinale vajamineva remondiga tagab uue elu pakett optimaalse pikaajalise investeerimisväärtuse ja kasutuskulu.

Volvo originaalosad on produktiivsuse kõrgeima standardi ja töövõimeaja tagamiseks läbinud põhjaliku kontrolli. Vabalt saadaolevad Volvo garantiiga varuosad aitavad klientidel kaitsta oma investeeringut, pikendada masina eluiga ja nautida kauakestvat jõudlust.

Volvo kliendid saavad oma masina tõhusaks kasutuseks valida parima vajamineva Volvo tööseadise. Kuna kõik osad on olulise tähtsusega, siis on Volvo tööseadised Volvo masinatele spetsiaalselt loodud. Selle tulemuseks ongi turvaline ja töökindel masin, mis suudab rohkem, kasutab vähem kütust ja vähendab tehtavaid üldkulutusi.

Finantspaindlikkus

Volvo tunneb ettevõtlusega seotud finantsasju ning selle vastav meeskond aitab klientidel leida tee eduni. Finantsteenused sisaldavad kliendi ettevõtte kaitseks ja kasvuks paindlikke finants- ja kindlustuslahendusi. Alates ühest masinast kuni masinapargini võimaldavad finantsteenused konkreetsetele prioriteetidele vastavaid kohandatud maksegraafikuid.

Paindlikkus on renditeenuste võtmesõnaks, aidates klientidel leida kõige sobilikuma ajutise lahenduse. Olgu tegemist ühe masina või kogu masinapargiga, saab Volvo rendipaketti kohandada ja tagada selle, et kõik tööd lõpetatakse õigeaegselt ja ettenähtud eelarve piires. Standardina kaasneb kvaliteedikontroll ja hooldusalane tugi ning Volvo edasimüüjate asjatundliku nõuga võivad kliendid olla kindlad, et saavad alati seda, mida tarvis.